Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 23 év házasság után, Feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 év házasság után, Feleségem el költözött egy három hetes pasijához. Nem telt el egy hét a pasi kidobta. Most itthon van és egész nap sajnálja magát, sííííír. Mit csináljak "vele"?

Figyelt kérdés
2014. okt. 10. 10:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

A kérdés az, hogy te mit szeretnél?


Meg tudnád neki bocsátani?


Tudnád szeretni?


Bízni benne?


Hinni neki?


Én azt gondolom, hogy elküldeném, de nem tudom, hogy ha tényleg ebben a szituációban lennék, mit tennék.

2014. okt. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Nincs a háznál egy vak kommondor?
2014. okt. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nos....ha 23evet el tudott dobni 3hetert....en kozolnem h menjen vissza sirni a kedvesehez.
2014. okt. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
Mondjuk igen...erre mondjak h a lonak is 4laba van megis megbotlik. Csak kerdes h ez ilyen 1szeri botlas volt e?! En azert merlegelnek h mennyit jelentett neki a ti 23evetek ha ilyen konnyen eldobta egy friss es bizonytalan romancert. Visszafogadhatod ettol fuggetlenul csak vigyazz nehogy a vegen atjarohaz legyen az otthonodbol
2014. okt. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
sírj vele
2014. okt. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

Takarodjon,sz0pkodja vissza magát ahhoz a csávóhoz.Na meg előtte a kettes válaszoló válasza.

Miért nem állt eléd,hogy máson akar ugrálni,és el tudtatok volna válni,mielőtt ennyire megaláz téged.

Kitartást neked és egy vak komondort.

2014. okt. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Én válnék.
2014. okt. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 csabika1971 ***** válasza:
98%

Én nem mérlegelnék semmit. Elhagyott. Hát akkor menjen, fel is út le is út. Engem a továbbiakban nem érdekelne.

Mert ilyent egyetlen eseteben mérlegelnék, a vég kimenetel akkor is kérdéses lenne. Ha 1 alkalommal megcsalt, majd megbánta és töredelmes vallomást tett (nem máshogy tudom meg), és szeretne jóvá tenni mindent.

Na, ekkor elgondolkodnék házasságban.

De amúgy kívül tágasabb. Mert ez a nő habozás nélkül eldobott mindent, ráadásul nem is ez volt az első eset (legalábbis én a kérdésed e részéből ezt vettem ki: "Feleségem elköltözött egy három hetes pasijához." ezek szerint nem csak ez az egy volt hanem több is)

Ő téged nem szeret és kutyába sem néz, majd oda megy hozzád bőgni.

Úgy vágnám ki mint a macskát sz'rni.

2014. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ott rontottad el h visszafogadtad
2014. okt. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ez már második! De többnek érzem mint egy BARÁTOT ! Lehet,hogy én vagyok a HÜLE!?
2014. okt. 10. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!