Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek, ti visszafogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tecsakazt Hiszed kérdése:

Férjek, ti visszafogadnátok megtévedd feleségeteket, ha őszinte megbánást tanusít?

Figyelt kérdés
Én belátom, rossz utat választottam. Hittem a szép szavaknak, bókoknak, de csak kihasználtak és eldobtak. Most már biztosan tudom, hogy nekem csak a férjem kell! Szerintem igenis jár nekem még egy esély. Olyan aranyos amikor azt mondja nekem Fluffy.

2014. máj. 16. 07:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%

Nő vagyok, de nem bocsátanék meg. Aki egyszer hisz a szép szavaknak, az megteszi még egyszer. A bizalmat könnyű elveszteni, de visszaszerezni nagyon nehéz.

A férjeknek miért nem jár még egy esély?

2014. máj. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem meg igenis nem jár Neked még egy esély!

Legalábbis nálam biztos nem.

Ráadásul nem is az van, hogy egyszer "elkábultál", félreléptél, és egyből megbántad, hanem dobott a szeretőd, és csak ezért kuncsorognád magad vissza. Ha nem dobott volna, még mindig vele kúrogatnád magad. Szánalmas. Remélem két pad között a földre esel.

2014. máj. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán szeretnélek és lenne közös gyermek lehet, hogy visszafogadnálak. De SOHA TÖBBÉ nem tudnék megbízni benned.

Úgy érezném, hogy a "Most már biztosan tudom, hogy nekem csak a férjem kell!" pontosan csak addig tart amíg nem kezdi el valaki más tenni Neked a szépet...

2014. máj. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Én visszafogadtam a párom, de nem tudtam már többé szeretni.

Így nem is volt értelme tovább folytatni.

2014. máj. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%

A követelőző hangnemed nem tetszik. Legyél legalább kicsit szerényebb. Próbálj meg mindent megtenni, hogy visszanyerd a bizalmát, de készülj fel, hogy beléd fog rúgni párszor. Lehet évekig emlegeti majd, és jogosan.

Nem tudom milyen mértékig mentél el és hányszor, ezért attól is függ, hogy megbocsájtanék e. Talán egy legalább 5 éves kapcsolatot még próbálnék megmenteni, ha nem olyan "komoly" a dolog. Elgondolkodtam, mit tennék, ha férjem most majd 10 év után bakizna...ha kicsit bakizna, lehet nem dobnám fel egyből a kapcsolatot.

2014. máj. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogadnálak vissza.

Azon oknál fogva, mert így neked nincs veszteni valód. Elmész máshoz, ha nem jön össze akkor vissza a régihez, így te be vagy biztosítva, akármi is történik.

2014. máj. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
2014. máj. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem lehet megítélni, hogy a megbánás őszinte-e. Még ha őszinte is, akkor sem tud az ember ellenállni a kísértéseknek és a vágyaknak. Vannak, akik lazában fogják fel ezt a "hűség" dolgot és a testi hűséget külön kezelik (így vagy úgy). Nincs biztosíték semmire sem, mert ahhoz aszkétának kellene lenni és a vágy hevében az ember nem tud előre gondolkodni és egy idő után nincs visszaút. Viszont, ha az ember megbocsájtóbb másokkal kapcsolatban is, akkor mégiscsak a tisztesség okán kell adni 1 vagy több esélyt. Ráadásul azt is figyelembe kell venni, hogy saját maga felett mindenkinek szuverén önrendelkezési joga van.
2014. máj. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
92%

Úgy látom túl vagy ezen a kérdésen:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..

2014. máj. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen most csak a férjed kell, amíg nem jön egy másik dalos pacsirta, hogy kiénekeljen a bugyidból? Most komolyan, forditott helyzetben te hinnél neki, meg tudnál bízni benne? Száz százalékossan, fenntartás nélkül? Neki is járna még egy esély, csak mert, azt mondja szeret és csak te kellesz neki? Gondolt át újra, hogy te forditott helyzetben mit tennél. De az lenne a legegyszerűbb, ha őt kérdeznéd.
2014. máj. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!