Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kapjam össze magam én, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapjam össze magam én, vagy váljunk el? Véleményekre volnék kíváncsi.

Figyelt kérdés
Gyermekeim apja rendszeresen és elég bunkó stílusban teszi szóvá, hogy itt mindig rumli van. Szerintem ahol gyerek van (főleg több), és nem túl nagy a lakás, szinte lehetetlen, hogy mindig minden élére legyen állítva, mindig üres legyen a mosogató, szennyes tartó, ne legyen sose épp vasalásra váró vagy száradó ruha, sehol egy porszem. Ő ezekre borzasztó kényes, azt várja el, hogy pl véletlen se legyen egy-egy ottfelejtett játék a konyhában. Én nem érzem magam igénytelennek, sőt kifejezetten irtózok a mocsoktól, takarítok, pakolok, mindent, amit kell, de nem tudok lépést tartani az ő elvárásaival. Szokott csinálni ő is dolgokat, de azt általában morogva, és úgy elrámolja a dolgokat, hogy semmit se találok meg. Szóval szerintetek jogos, és én vagyok szörnyen béna, vagy mehet a fenébe és vegyen feleségül egy takarítónőt?
2014. okt. 17. 12:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%
Sok pár veszekszik a házimunkán. Ha nálatok ez nálóók, geyrekek mellett, akkor nem is tudom mit mondjak a kapcsolatottokról.
2014. okt. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Én válnék. De nem azért, mert a férjed bunkó és/vagy idióta, hanem mert ha egy ilyen apró problémát nem tudtok megbeszélni és megoldani, akkor ennek a kapcsolatnak/házasságnak hamarosan úgyis vége lesz.
2014. okt. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
Neki nincs keze?
2014. okt. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%

Ó,a drága! Két napig ne csinálj semmit (ne takaríts,ne mosogass,ne pakolj a gyerekek után)csak megfőzöl és ennyi.Majd észreveszi a különbséget.

És ha annyira zavarja,emelje fel a popóját és segítsen,neki is van két keze!

2014. okt. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%

beszéld meg vele h a házi munka fele az övé

pl mosogatás mosás ...

ha nem megy akkor fizessen egy takarítónőt

ha az sem akkor otthagynám neki 1 hétre a lakást gyerekestül

ha ezt sem érti meg akkor válnék

2014. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
40%

Nem válóok, de én sem viselem el a kupit,a koszt, szerintem nem lehet mindent a gyerekre fogni.

Próbáld meg rendszerezni a mindennapjaitokat és könnyebb lesz rendet tartani is.

2014. okt. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%

Ajjj ezek a férfiak!

Agyam eldobom!

Dehogy vagy te béna!!

Látnád nálunk mi van:-) .Örökké teszek veszek,csinálom de sose érek a végére.És nem azért mert lusta vagyok!

Ma reggel is pl tök rendet vágtám!És most néznéd meg mi van itt!!A két éves gyerekem tett róla,hogy ne legyen rend!:-)


A férjedtől azért ne válj el!

Csinálj valami kis trükkös dolgot inkább.Pl egyik nap tégy ragyogó rendet,de ne főzzél(mert ugye egész napos vikszolás után arra nincs idő).Kíváncsi vagyok hogy állna a szája:-)

Vagy ahogy az egyik előttem szóló javasolta...tényleg ne csinálj egész nap semmit,és majd rájön,hogy milyen az amikor nem csinálsz semmit!

Vagy vesd fel neki,hogy kéne heti 8 ezer forint,mert berájónőt szeretnél fogadni:-)

Vagy az ő cuccait ne mosd ki,ne vasald ki,ne tedd rendbe,a poharát tányérját amit feltételezem simán berak a mosogatóba,ne mosd el.Az ágyát ne ágyazd el stb stb....és majd rájön a dolgokra:-) :-) :-)

2014. okt. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Vagy nagyon sz@r a házasságotok vagy nagyon nagyon kosz van nálatok, ha ez válóok?
2014. okt. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
39%

6-os, nem értetted, amit a kérdező írt?

Nyilván a túlzott elvárás a gond, nem az, hogy a kérdező élvezné a mocskot - aminek az ellenkezőjét le is írta.

2014. okt. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Az még nem mocsok, ha itt-ott elől van egy-két dolog és nem mindig üres a mosogató meg a szennyes tartó.

Ha egyébként tisztaság van, akkor nincs mit szóvá tennie.

Az meg normális, hogy nem folyamatosan üres a mosogató és a szennyes tartó.

Ha egy-egy elől levő játék vagy bármi zavarja, azt meg ő is el tudja pakolni.

2014. okt. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!