Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért csak a férfinek kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a férfinek kell felmutatnia hogy van háza meg kocsija és jó munkája, a nőknek meg szinte semmije sincs az ismerkedés, de még a házasság alatt sem?

Figyelt kérdés

Akár szórakozóhelyen ismerkedik az ember vagy társkeresőn(most mindegy hogy komoly vagy nem komoly kapcsolat céljából), de mindjárt a köszönés után záporoznak is az ilyen kérdések, van kocsid, és milyen, hol laksz, van saját lakásod, mit dolgozol, esetleg mennyit keresel?

De ha a férfi kérdezi ezeket, akkor jönnek a kerülgető, sunnyogó válaszok, amiknek a lényege hogy a szülőknél lakik, minimálbérezett állása van, vagy egy kicsit többet keres, és a bkv bérleten kívül nincs más utazási lehetősége.

És a nők még a házasság alatt is elvárják, hogy a férfi ezt meg azt nyújtsa anyagilag, de ők szinte semmit sem tudnak letenni az asztalra.

Miért alakult ez ki a nőkben hogy ilyenek?

Így hogy talál az ember normális, komoly kapcsolatra vagy házasságra vágyó partnert?



2014. okt. 19. 20:24
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
84%

Ha csak ilyen nőkkel találkoztál eddig, az azt jelenti, hogy csak buta p****nál próbálkozol.

Te mit keresel? Szőke haj, kacsaszáj, 10-es IQ?

2014. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:

35éves vagyok, sajnos ezeket a dolgokat az utóbbi 15 évben szűrtem le.

Kivétel sajnos nem volt, egyszer lett volna, de ott is csak idő kérdése volt, mikor bújik ki a szög a zsákból, hát ki is bújt.

2014. okt. 19. 20:31
 3/54 anonim ***** válasza:
76%

nem feltétlen elvárán mindenkinél

és a nők mindig is kevesebbet kerestek mint a pasik

még akkor is ha pont ugyan annyi a tudásuk végzetésgük és egyebek ...


nekem annyi az elvárás h ne nekem kelljen eltartani

vagyis legyen saját keresete amiből megél !

2014. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
34%
Azt kell nekik hazudni amit hallani akarnak! Mindenki így csinálja!
2014. okt. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
38%

Ez egy nagyon jó kérdés. Engem is pontosan ez foglalkoztat.

A nők manapság csak a külsőségeikkel foglalkoznak. Legyenek feszesek, szépen sminkelve és öltözzenek szexisen. Ha bárki felelősségre vonja őket, hogy miért ilyenek, akkor azzal takaróznak, hogy ők nők.


Ha felelősségre vonod, hogy miért nem tanulnak, akkor az a mentség, hogy nem jók matekból, nem jók kémiából, nem jók fizikából, nem jók biológiából, nem jók informatikából stb...


Szerintem azért lettek ilyenek, mert az energiáik többsége arra megy 14 éves koruktól, hogy szépek és szexisek legyenek. Kozmetikushoz járnak, edzőterembe feszesíteni, félórákat fésülködnek meg sminkelnek, plázáznak és vesznek maguknak mindenféle qrvás cuccot, amiben NŐNEK érzik magukat.


Szerintem ez nagyon kétségbeejtő

2014. okt. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
88%
Amíg a lányban te is a külsőséget nézed addig ő is azt fogja benned.
2014. okt. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
80%

ez azért komplexebb dolog ...

a férfi és a női szerepek és megfelelés mindig a másik nem felé forduló elvárásból ered


gondolkodj

a pasik 90%-a szép csinos nőt választja.. akkor a nők ezt akarják elérni megfelelni az általános pasi elvárásnak

és ez vissza fele is hat !


és itt ebben a helyzetben nem kevés szerepe van a médiának ...

nem kevés a mai felgyorsult világnak

szal nem egyszerű a dolog egyik nem-nél sem

2014. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

"Amíg a lányban te is a külsőséget nézed addig ő is azt fogja benned."


Igen megnézem a külsejét, engem is megnéznek, egy egészséges, sportos külsőm van.

De nem az anyagi dolgokat nézem, de a nők csak ezt nézik, minden esetben.

Ezt nem értem, miért alakult az ki?

Nők is írhatnának, hogy miért van ez náluk?

2014. okt. 19. 20:38
 9/54 anonim ***** válasza:
85%

Érdekes, amikor összejöttem a barátnőmmel, se kocsim, se munkám, se házam nem volt.


Most munkám már van, de se kocsim, se házam, csak az albérlet, amit közösen fizetünk... Sőt, amikor mind a ketten munkanélküliek voltunk, akkor se dobott ki. És már hét éve együtt vagyunk.


Fura, nem?

2014. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
88%

"Te mit keresel? Szőke haj, kacsaszáj, 10-es IQ?"


Azért ez a kérdés rátapint egy elég összetett problémára (mit akar a nő, mit tud adni a férfi, valamint mit és miért kell adnia?) amire nem az eféle általánosítgatás a válasz. Tudniillik nem csak a 10-es IQ-val rendelkező kacsaszájú szőkék lehetnek ilyen gusztustalanul anyagiasak. Persze egyszerű egy ilyen sztereotípiát benyomni és ezzel elintézni az egész problémát de ez csak szőnyeg alá söprés, a kosz meg gyűlik szépen amibe előbb utóbb belebetegszik mindenki...

2014. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!