Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves fiú, férfi sorstársak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiú, férfi sorstársak, hányan vagytok úgy, hogy de "szükségetek" lenne, már egy kedves, megértő és számotokra szép NŐ-re?

Figyelt kérdés

Röviden írjátok le, pár szóban, hogy milyennek képzelitek el és írjatok saját életkort is.

Pl., az én esetemben.:

Legyen őszinte velem mindenben, legyen annyira szép, hogy belé tudjak szeretni (Tényleg nem kell semmi "nagy dologra" gondolni a szépség terén. Persze szeretném, ha tudná, hogy nekem tettszik és tudná, hogy szép!), szeressen virágot kapni. 27/F



2014. okt. 15. 13:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%

nem rég oldották fel a tiltásom, szóval inkább nem írnám le a hosszú listám :D ha akarod privátba elküldöm :) de én már megtaláltam azt akit kerestem :)


röviden: én egy gondoskodó, nagyon szerető, figyelmes, kedves lányt kerestem :)


21F

2014. okt. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szeressen, őszintén, tiszta szívből. Többre nem vágyom. 28F
2014. okt. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Valami pirulának jobban örülnék ami kiöli belőlem a romantika/szerelem érzelmet.
2014. okt. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%

Semmilyenre, én már nem vágyom semmilyenre!



#3 sikertelenség pirulája még nem vette el a kedved?


25f

2014. okt. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Azért ne adjátok fel! Jó tudni, hogy van más is hasonló gonddal, hasonló életkorban!

Én pl. nagyon vágyom arra, hogy felhívjon a barátnőm,azzal: nem baj-e, hogy kiette a kajámat a hűtőből... Tudom, ez most viccesen hangzik, de valójában nagyon életszerű.

Vagy valami hasonló.

2014. okt. 15. 21:14
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

Nálam alap elvárás, hogy egy nő kedves, megértő és számomra szép legyen. Ezek nélkül nem tudnék elképzelni egy rendes kapcsolatot, és biztos nem is működne.

Szeretem, ha jókedvű, rendesen eltudok vele beszélgetni, ha kicsit félénk vagyok, akkor könnyen feltud oldani, érezzem azt hogy megbízhatok benne, őszintén eltudjak neki mondani mindent és persze a szexuális vágyainkat is könnyen megosszuk és minél változasabbra varázsoljuk a gyengédtől egészen a vad szeretkezésig. :D

Külsőleg nincs kimondottan ideálom, teljesen mindegy milyen a haja színe és a szeme színe, csak fogjon meg benne valami, tetsszen arca testre, enélkül nem tudnék vele összejönni.

Összefoglalva komoly szándékkal keresek nőt magamnak, akit szerethetek a laza kalandokért sose voltam oda. 24/F

2014. okt. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Nekem csak annyi kellene, hogy:

szeressen tiszta szívből, elfogadjon, megértsen, és kedves legyen,a szépség nálam is csak annyi, hogy ne zavarjon a külseje,

2014. okt. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Én azért szeretném ha számomra szép lenne! Például nálam az arcon sok múlik, lehet valakinek kiváló alakja, ha az arca nem tettszik, akkor sohasem fog tettszeni szegény lány.

Viszont, ha az arca tettszik, akkor akár lehet egészen erős is a testalkata.

De kövezzetek meg, a molett, duci lányok nem jönnek be, lehet azért, mert én nem vagyok "még" duci. (Néha futok, igyekszem egyre gyakrabban.)

2014. okt. 17. 00:37
 9/20 anonim ***** válasza:
Alap dolog, hogy szép legyen, hiába mondogatják jó páran, azt hogy a belső szépség megszépít, nagyon nem értek ezzel egyet. Ha nem tetszik arcra, alkatra akkor lehet akármilyen jó belső értéke nem fogok tudni hozzá vonzódni, ha mégis összejönnék vele akkor rosszul lennék utána magamtól, olyan mintha őt és magamat csapnám be, biztos nem tennék ilyet, akármilyen rossz néha az egyedüllét. A boldogsághoz kell egy számunkra vonzó fél.
2014. okt. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Egyetértek, én is ismerek olyan lányt, akinek a személyisége nagyon megfogott, még ő közeledett is felém, ráadásul az alakja is jó!

Egy baj van, az arca és a tekintete nem tettszik, sajnos ez van. Van egy lány, akinek tettszik az arca, viszont az alakja nem olyan jó és a személyisége sem passzol annyira hozzám, mégis nekem ez az utóbbi lány nagyon bejön! Sajnos korábban lett barátja, mint ahogy én megvallhattam volna az érzéseimet... :(

2014. okt. 17. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!