Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nejem (37) szeretője lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsozsó80 kérdése:

A nejem (37) szeretője lett egy nála 7 évvel idősebb fickónak. Én (33) kiderítettem hogy nős. Szerintetek írjak a nőnek (37) (aki szerintem tud róluk), vagy felejcsem el a témát?

Figyelt kérdés
Hozzá tartozik válunk, erre akkor derült fény mikor azzal jött hogy újítsuk meg a kapcsolatunkat (párterápia,kirándulások).Valóban problémák voltak köztünk, meg van 3 pici gyerek.

2014. okt. 20. 13:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Ha tud róluk akkor mit irnál? "Jó a buli?"
2014. okt. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Rá akarsz startolni a lepattanóra? :)))
2014. okt. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Én nem avatkoznék bele, főleg, hogy amúgy is váltok. Nincs jogod igazságot osztani, az is lehet, hogy a férfi is válik, nem tudhatod, hogy mi van a háttérben. Ha nem vagy rá dühös, ne bonyolítsd tovább az életet és főleg ne akarj bosszút állni, mert úgysem mész vele semmire, csak az energiádat pazarlod. Arra gondolj, hogy most lehetőleg neked a legjobb legyen, attól nem lesz jobb, ha belekavarod a szeretőt is. Valószínűleg nem csak őmiatta hagyott el, hanem volt ennek más oka is.
2014. okt. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

Ha tud róla a nő, mi célod lenne azzal, hogy írsz neki? Vagy csak biztosra akarod, hogy tudjon ő is a frigyről?

Szerintem nem ezzel kéne foglalkoznod, hanem hogy kettőtökkel mi lesz. Megbocsátasz, vagy befejezitek a házasságot.

2014. okt. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
En elso haragbol biztos megkeresnem! aztan lehet kesobb megbannam, de sztem neki is joga van tudni, h kivel el..
2014. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
Mondd el, köpd szembe a nődet és pereld el a gyerekeket, ne egy k.urva nevelje őket!
2014. okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Én nem avatkoznék bele. Neked a feleségeddel kell lerendezned a dolgaid. A szerető felesége meg legyen a szerető gondja.
2014. okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Pontozzatok le, de én ezt inkább a gyermekelhelyezésnél hoznám fel.
2014. okt. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok: más kérdés, hogy a nő helyében tudni akarnék róla, de ha szerinted úgyis tudja... Ha a nő barátja lennék, akkor elmondanám neki, de te gondolom nem vagy az...

A te helyedben viszont nem ártanám bele magam...

2014. okt. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%

Nem írnék neki. Ti elváltok, ez a ti kapcsolatotokat már nem befolyásolja. A többi a másik pár dolga, nem a tiéd.

Egyébként vége lett köztük vagy még folytatódik?

2014. okt. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!