Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek hogyan vezetitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek hogyan vezetitek a háztartást? A férjetek besegít a házimunkába? Ő általában mit csinál?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran főztök, takarítotok?
2014. okt. 23. 16:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Nem.

Nem vesegít a ferjem, hanem együtt vezetjük a háztartást.

Igény szerint mindkettőt.


Minden nap kell mosogatni, mindennap van meleg ételm de többnapra főzök átalában.

Gyakrabban készítem az ételt en, abba tényleg besegít csak a férjem, krumplipucolás...stb..

Mindig ő tereget, és szedi le a ruhákat.

Általában nagyobb takarítást csak szabadnapon csinálunk, mint felmosás( kivéve konyha) porszívózás, mert nagyon korán együnk, és oyan kesőn jövünk, hogy egy porszívőt már nem kapcsohatok be, mivel társasház..

Hétközben minden este kcsit pakolászunk, ah valamit úgy hagytunk...

2014. okt. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A vasaláson kívül bármit megcsinál.
2014. okt. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Mi "csak" élettársak vagyunk 2 éve. A párom szeret főzni, úgyhogy néha magától is nekiugrik, de ha megkérem, akkor mindig szívesen bevállalja. Egyébként az égvilágon mindent megcsinál magától. Mire hazaérek, elmosogat, felsöpör, felmos, fürdőszobát pucol, rendszeresen bevásárol, hajtogat, összerakja a mosnivalót (azért jóváhagyás miatt meghagyja nekem az indítás jogát), tereget, leviszi a szemetet, stb. Néha nagyon rosszul érzem magam, ha nekem nem marad semmi, mire hazaérek, hiszen én vagyok a nő, és még a házimunka fele sem marad rám? Ezek után azt hiszem egy szavam nem lehet, hogy mivel tölti a szabadidejét (pl számítógépes játékok) vagy épp milyen szerintem nélkülözhető dolgot szeretne venni a hobbijához..
2014. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Mindig segít!Főzni minden nap szoktam,ritkán van olyan is,hogy a férjem főz.A takarításból a porszívózás,a wc pucolás az mindig az ő feladata.100 nm a lakás,mire mindenhol felporszívóz nem kis idő.(heti 1x)Én mindig a konyhát és a hálót rakom rendbe.(minden nap)A nappali ,folyosó,fürdő azokat pedig közösen szoktuk rendben tartani.(2-3 naponta pakolászunk)

2 gyerekszoba van,ezt a gyerekekkel közösen szoktuk összepakolni.(minden nap)

2014. okt. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként: mi szinte minden nap főzünk, mosogatunk, bevásárolunk, a takarítás, mosás inkább hetente egyszer aktuális.
2014. okt. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Ha csak nem háztartásbeli valaki egész nap intézményben lévő gyerekekkel, a férj nem "besegít", hanem kiveszi a részét. Szerintem ez már egy generációval ezelőtt sem volt kérdés.

Az más dolog, hogy a családok többségében - így nálunk is - sajnos a feleségre marad a házimunka nagyobbik része akkor is, ha ő is teljes állásban dolgozik, de ez nagyon nem jó így. Nálunk mindig én főzök és vasalok, igaz, ezeket szeretem is, és mindig én mosok fel. A férjem húz ágyat és ő porszívóz. A gyerekeket reggel ő viszi, délután én hozom. Teregetés, mosogatás ahogy jön, de általában azt is én szoktam.

2014. okt. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nálunk a férjem van itthon, kb. napi 4 órás munkája van a vállalkozásunkkal. Én dolgozom főállásban viszonylag jó pénzért. Mikor hazaérek többnyire főzök, plusz van olyan, amit csak én tudok megcsinálni a vállalkozásunkban.

Így ő viszi a háztartást, most, tereget, takarít, mosogat.

2014. okt. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem segít, de csak mert nem hagyok neki semmit. Én 2ig dolgozom , ő 4ig, egyszobás lakásban lakunk, ami felső hangon is napi fél órás pakolást,takarítást jelent. Ezt megcsinálom, mielőtt hazaér, nem bírok csak azért tétlenkedni 2 órát, hogy elvégeztessem vele a felét. Hétvégén viszont segít, meg kaját is együtt csináljuk.
2014. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 piroska és a farkas ***** válasza:
Kérdező te az a férj vagy, akit egy korábbi kérdésben arra buzdítottunk, hogy főzzőn? :)
2014. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én főzök, amikor kedvem van és amihez kedvem van, néha olyat, amit ő nem eszik meg, ilyenkor eszik inkább hideget. Azért általában úgy heti 3-4 alkalommal főzök valami ehetőt. A takarítást, bevásárlást, teregetést együtt csináljuk. Ablakot, wc-t, tűzhelyet, mikrót csak én pucolok, ő azt sem venné észre ha már nem látszana a kosztól. Vasalni is én szoktam, de ha nem talál vasalt inget, maga is neki lát. Mosogatóba be szokott pakolni, főleg ha előtte én főztem. De azért összeségében mindketten lusták vagyunk, csak minimális időt fordítunk házimunkára.
2014. okt. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!