Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Sikerült megőrizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Sikerült megőrizni bizonyos dolgokban a titokzatosságotokat?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokra gondolok, amiket még a randizás időszakában egyedül, közönség nélkül tudtatok megcsinálni, pl. szőrtelenítés, nagywc, stb. Ki mennyire vonul félre/tud félrevonulni? Mi az, amit semmiképp nem csinálsz a férjed előtt?
2014. okt. 3. 13:00
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
56%

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


Ez most egy komoly kérdés, hogy a férjem előtt kakálok-e?????????????????????????????????????????????????????????


Nyilván nem...

2014. okt. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Anyám...nyilván nem arra gondoltam, hogy előtte végzed a nagydolgod, hanem arra, hogy vannak olyanok, akik bejelentik "na, elmegyek kakilni", vagy nem is törekednek arra, hogy a másik ne hallja...de ez csak egy a sok közül.
2014. okt. 3. 13:06
 3/43 anonim ***** válasza:
71%
Nem zavar ha látja bármit is csinâlok és ez fordítva s így van.. 10 év házasság után nem zavaró semmi nekünk.. Elvileg együtt fogunk megöregedni, talán pelenkázni is fog majd, vagy én etetö csövön adok neki enni a gyomrába mert hem tud már enni... Túl kell tenni magunkat a felszinességen az igazi boldogságért. Mert az aszt jelenti hogy elfogadod a párod minden hibájával együtt és nem szégyellsz te sem semmit...
2014. okt. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
78%

Hát én tudok olyat akik pl még pukizni sem pukiznak egymás előtt,meg nagyon betartanak mindenféle ilyet.


Hát nálunk semmi sem tabu.Jó nyilván direkt nem hivom be mikor kaksilok!De a régi lakásunkban ahol a wc egyben volt a fürdővel,volt olyan hogy ő fürdött én meg trónoltam a budin.


Ez emberektől függ,hogy ki mit csinál egymás előtt

2014. okt. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
52%

Simán van, aki csinálja a férje előtt (pl. a nővéremék így élnek és oké a házasságuk). Én eleve kényeskedő, finnyás vagyok, ezért a férjem is nyilván ilyen ember, ezért mi nem csinálunk ilyesmit egymás előtt.


Szőrteleníteni simán szőrtelenítettem már előtte az első hónapban is, néha. Sose kakálnék a férjem előtt, de mondjuk mi a családban sem kakáltunk egymás előtt. Pisilés már fordult elő, hogy ő a fürdő előtt állt, én meg benn pisiltem, de nem bámult, hanem tett-vett.


Betegség alatt undorítóan orrot fújni, pisilni, kakilni, intim tölcsért cserélni, pukizni mindig kijárunk/kijárunk, sose egymás előtt csináljuk. A szüleim 30 éve házasok, de ők se csinálnak ilyesmit egymás előtt.


27n

2014. okt. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
41%
A szőrtelenítéssel nincs gond,nem tartom cikinek,én pl segítek is neki! De a nagywc-t igyekszem úgy intézni,hogy te tudjon róle, illetve nem pukizok előtte, még soha nem tettem,és nem is fogok,sőt a gyerekem előtt sem eresztem el magam,azért ennyire adjon már egy nő magára,hogy nem mások előtt fingik... De férjem exe simán pukizott a párja előtt,akinek ez érthető módon nagyon nem jött be.
2014. okt. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
65%
6 ev utan en nem tudok nagy wc a parom elott:)
2014. okt. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
70%

Na jól le lettem pontozva:-)

Pedig odaírtam van akik így csinálják van akik úgy!

Ha válaszolok a kérdésre,hogynálunk nincs tabu,akkormiért kell lepontozni?

Megjátszós népség!Komolyan mondom

2014. okt. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
81%

Mi szólunk egymásnak a férjemmel, hogy nagyvécéznénk, mert akkor egy kicsit beköltözünk, így ha a másiknak pisilni kell, akkor inkább menjen el előtte.

Ráadásul picike a lakásunk, így a hangokat is hallani. De mivel házasok vagyunk, egyikünket sem zavarja. Mi simán elengedjük a bélgázokat, nyilván nem hangosan (legalábbis én :D), és nem egymás ORRA alá, de nem tartom vissza mindenáron.

Gyantázást a húgomnál csinálok, mert neki van kozmetikai ágya, az arcom gyantázását viszont otthon csinálom, a fürdőben. Ha bejön, hát meglátja, istenem. Azt is látja, amikor kezd nőni a szőr a lábamon.


Semmiképpen nem csinálom? Mondjuk véres betét/tamponcsere.

2014. okt. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Én köszönöm az eddigi válaszokat! Utolsó, ne törődj vele, sajnos az itt a szokás, hogy ha nem értenek egyet, lepontoznak. Baromság. Tojd le.
2014. okt. 3. 13:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!