Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rossz ember vagyok ha szeretőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok ha szeretőt tartanék ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A férjemmel soha nem volt túl jó a kapcsolatunk,nem is kellett volna együtt maradunk,ezt már belátom,de valamiért mégis így lett.Családot alapítottunk,gyerekeink születtek.Boldog is lehetnék de nem vagyok.A férjem megcsalt már pár alkalommal,bár tagadja nagyrészt,de tudom,hogy így van,és azt is ha kínálkozna lehetőség nem hagyná ki.Viszont elég erősen kezdi elhanyagolni magát,és egyben engem meg a gyerekeket is.Vagy a haverokkal jár el x-box partykra,vagy itthon bámulja a focit.Jeleztem felé többször is,hogy ez nekem kevés,hogy semmi minőségi programunk nincs,és a két hetente egyszeri szex is nagyon kevés nekem.Próbáltam felpezsdíteni,szexi fehérnemű,fűző,még harmadikat is bevettem volna,de neki az már nem fekszik,ha én adom áldásomat rá,az már nem jó.Mindezek mellett én úgy érzem most "értem be" igazán mint nő.Fiatal vagyok,szép vagyok,szülés után jobb az alakom mint valaha,12 év alatt egyszer nem csaltam meg,csak neki és a gyerekeknek éltem,de most már ott tartok,hogy nagyon forr a vérem,és szeretném érezni,hogy élek,és hát...jókat szexelni olyannal akinek ez nem gépiesen megy 5 perc alatt,aki tud még rám rajongással tekinteni és viszont.Megfordult a fejemben,hogy keresek egy szeretőt magamnak akivel heti 1-2-3 lopott órát eltöltenénk aztán mindketten hazamennénk a családunkhoz.Nem borítanánk semmit,élnénk az életünket ugyanúgy.Nem akarok válni,nem akarom sem magamat sem a páromat rossz helyzetbe hozni,hiszen együtt hibáztuk el azt,hogy össze kötöttük az életünket.Túl fiatalok voltunk.
2014. okt. 24. 08:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
95%
Te tudod. Ha neked belefér? Nekem nem férne bele, de a te életed.
2014. okt. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 A kérdező kommentje:
Nem tudom beleférne-e,soha nem volt még egy éjszakás kapcsolatom sem,nemhogy szeretőm,mindig monogám voltam,de már azt érzem,hogy lassan el temetem magam,ha így folytatom tovább.Nem akarok mártír lenni!!
2014. okt. 24. 08:33
 3/72 anonim ***** válasza:
95%

Azt írod, nem vagy boldog. Megértem. De azért tedd fel magadnak a kérdést, attól boldog leszel, ha valakivel eltöltesz heti 2-3 órát kizárólag a szex kedvéért?


A szexuális életed lehet, hogy megoldódna, de mi lenne a családi közös programokkal, a minőségi együtt töltött idővel? Ez ugyanúgy hiányként fog benned élni. Ezt akarod egy életen át?

2014. okt. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
100%
Mi van ha a szeretö megis jobb lesz-minden teren?Mi van ha egymasba szerettek?Akkor borul minden.Elöre nem tudhatod.
2014. okt. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
80%

A megcsalás minden esetben gerinctelenség. Ha ahhoz van bátorságod,hogy idegeneknek szét tedd a lábad akkor ahhoz is legyen ,hogy aláírd a válópapírt .

Megcsalásra mentség nincs ,csak kifogás, nemtől függetlenül.

Vagy előre mond meg neki,hogy épp elmész kiélni állati vágyaid,kíváncsi lennék,hogy ő mit reagálna ha te is csinálnád . Bár eleve el van cseszve, több megcsalás után még mindig ott lenni....gyönyörű családi modellt látnak a gyerekek, nem lesznek ám mindig naívak....

2014. okt. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kezdj új életet és váljatok el, mert ez így nem házasság. Ha szeretőd lenne, nem lennél boldogabb, mert neked nem csak a testi kapcsolat hiányzik, hanem a lelki is. Ezt pedig egy szerető nem fogja megadni, hacsak egymásba nem gabalyodtok, de akkor meg úgyis borul minden.
2014. okt. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
65%
Én belevágnék. Pedig elitélem a megcsalást, de most megértem! Szépséged teljében vagy, miért kellene várnod? Pláne egy ilyen emberre? Tedd csak meg! :)
2014. okt. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
81%
Csak NE CSALÁDOS férfival tedd meg!!!
2014. okt. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
100%

Ezek mindig olyan dolgok, amik rátok vonatkoznak. Ti tudjátok, kinek mennyi fér bele, mi a még tartható, vagy elodázható probléma. Mi mennyit ér stb.


Nálam nem férne bele, ha megcsalna, de a ritka szexxel nincs bajom, gondolom a férjemnek sem, ha egyszer nem panaszkodik, nem lép félre, nem kezdeményez. (Az én igényem sokkal több lenne, de így sem válóok.)


Nem tartanék szeretőt, mert volt több kapcsolatom is és egyik sem volt csak a szex miatt fenntartható, a férjemmel viszont az nélkül is jó. Saját hobbijai vannak, nekem meg szintén sajátok, van közös is természetesen, és gyerekünk is, akivel én foglalkozok többet. Én ezt a helyzetet el tudtam fogadni, a közös dolgokat igyekeztem erősíteni, nem újakat behozni.


Szóval nem tudom, nálatok ez a szeretősdi mit oldana meg, de én felesleges körnek tartom.

2014. okt. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
57%
Van abban ráció, amit mondasz, - főleg, hogy őt sem nagyon izgatná, ahogy leírod.
2014. okt. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!