Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kötnél úgy házasságot, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötnél úgy házasságot, hogy előtte nem éltél együtt a menyasszonyoddal/vőlegényeddel? Mennyire igaz a 'lakva ismerszik meg az ember' mondás?

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 14:46
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
74%
Nem kötnék, a párommal együtt élek évek óta és bőven össze kell szokni, meg kompromisszumokat kötni, lehet valakivel ez nem jön össze.
2014. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
19%

Mi heti 5 napot együtt alszunk, kettőt nem. Ez akkor is így lenne, ha én még hazajárnék vidékre. Mi össze fogunk házasodni. A volt vőlegényemmel éltem egy évig, és tönkrement a dolog, mert életképtelen volt, a mostani barátom már 10 éve nem él a szüleivel, én 8 éve, szóval szerintem ez rendben van így. :)


27n

2014. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
81%
Az együtt alszunk és az együtt élünk két külön dolog ;)
2014. okt. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
91%
Nem jelenteném ki ennyire kategorikusan, de a lakva "ismerszik meg" kezdetű szólás valóban nagyon sok igazságtartalommal bír. A magam részéről én közel három évet éltem együtt a feleségemmel, mielőtt elvettem.
2014. okt. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 Andizsuzsi ***** válasza:
83%
Úgy kötöttem. Az elmúlt 25 évben jól működött :)
2014. okt. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
82%
Nem, nem kötnék, szerintem nagyon igaz ez a mondás.
2014. okt. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
58%
3: most rinyálhatod magad ezen, de éltem már együtt pasival, most már tudom, mit kell figyelni, hogy hogyan menedzseli a saját életét/lakását.:)
2014. okt. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
83%
Nem kötnék.
2014. okt. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
79%
Én teljesen egyetértek a mondással, és ebből következően nem is házasodnék együttélés nélkül. Együtt lenni sok időt és együtt lakni egyébként óriási különbség. Csak ha valakivel folyamatosan együtt vagy szabadidődben, akkor ismered meg őt teljesen, különben van ideje máskor csinálni azokat a dolgokat, amik bekavarhatnak a kapcsolatba. (És nem megcsalásról beszélek.) Az együttélés lényege, hogy a két fél teljesen összehangolódjon. Az első barátommal 2 év után költöztem össze, és 1 hét elég volt hozzá, hogy megbánjam. Pedig előtte mi is kb egy héten 4-5 estét/délután együtt voltunk, főztem, mostam, elláttam, együtt nyaraltunk, teljesen idillinek tűnt minden. Miután már bármikor rendelkezésére álltam, teljesen kiszámíthatatlanná vált az életünk. (A kapcsolatban benne ragadtam még 2 évet, mert persze előtte felégettem kb minden hidat magam mögött, és nagyon sokat szenvedtem.) Neki mindig volt valami más dolga valahol, és sosem volt képes a megbeszéltekhez tartani magát. A következő hosszú kapcsolatommal 2 hónap után költöztem össze. Ez tart több mint 2 éve, probléma nélkül. Pedig jóval zűrösebben indult, mint az előző, de mint kiderült, kizárólag a környezeti befolyás miatt, nem pedig személyében volt a hiba, mint az első esetén. Én csak azokat a kapcsolatokat veszem komolyan (tökmindegy, hogy papírral vagy papír nélkül) akik legalább 1-2 évet lehúztak már egymás mellett együttéléssel.
2014. okt. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 Kései Sirató ***** válasza:
89%
Nem.
2014. okt. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!