Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti ezt bevállalnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt bevállalnátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy házasodni készülsz a pároddal. Még nincs baba.

Érkezik egy jó munkalehetőség, ahol csak hétvégente kell dolgoznod 4 órát, keresel egy átlagos összeget. (Legyen mondjuk 12 000Ft tisztán)

Utána hívnak még egy helyre, napi 8 óra, minden hétköznap, keresel y összeget. (Legyen mondjuk 330 000Ft)

Elvállalnád mind a kettőt, úgy, hogy közben nincs szabadnapod, ha a párod beleegyezne?


Igen? Nem? Miért?


2014. okt. 25. 15:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak a 8 órásat vállalnám be, a szabadnap kell, főleg a párommal is lenni!
2014. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat, 120 000Ft, nem 12 ezer
2014. okt. 25. 15:29
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Akkor se. Nekem volt 2 munkahelyem, még 1 mellett is sokszor nehéz összehozni mindent.
2014. okt. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Hasonlót csináltam. Hétköznap két műszakban nyomtam az iskolában (fél évig helyettesítenem kellett az egyik kolléganőt), hétvégente meg egy vendéglőben dolgoztam, úgy hogy vasárnaponként nyitás előtt még magán órát is adtam (én mentem házhoz, tehát még az utazás is vett el időt). A párom beleegyezett, támogatta, mert mindezalatt ő szépen félreléphetett, élhette kis életet mikor melyik választottjával.

Szóval ha nem muszáj így ne vállald be! Dolgozz hétköznaponként, de a hétvége legyen a tietek! Kell hogy együtt legyetek!

2014. okt. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%

"csak hétvégente kell dolgoznod 4 órát, 120.000-ért."


Szép mese!

Ezt otthon elhiszik neked??

2014. okt. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem mese. Le van írva szépen, fehéren-feketén, szerződésben.
2014. okt. 25. 15:37
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Csak akkor ha nagyon nagy szükség lenne a hétvégi pénzre. Különben a hétköznapit vállalnám. Szabadnapra szükség van. Hosszú távon tönkremegy az ember ha nem tud pihenni.
2014. okt. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Nem. Kell egy kis pihenés. Előbb utóbb besokall az ember, ha folyamatosan csak megy.

Viszont ha ez nálad ekkora dilemmát okoz, akkor próbáld ki. Kezd el csinálni mindkettőt, aztán majd látod, hogy bírod.

2014. okt. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Csak a hétköznapit vállalnám be, nekem nagyon kell a hétvége, mikor a férjemmel lehetek. De ha nagyon kéne a pénz, akkor bevállalnám, volt már olyan periódusom, mikor hétvégén is dolgoztam, ráadásul reggeltől éjszakáig, nem csak 4 órát. Ha mondjuk a 4 óra 8tól 12ig, az nem is vészes, a pasik simán alszanak 11ig, mire felkel, lezuhanyozik, iszik egy kávét már otthon is vagy.
2014. okt. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem. Hát mi vagyok én? Igás ló?

Egy melóhely is bőven elég. Sőt, sok is. Én a napi 8 órásat választanám 330-ért. De ha nem lennék rászorulva anyagilag...akkor a hétvégi 4 órásat 120-ért.

2014. okt. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!