Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Ti mit tennétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ti mit tennétek? Besokalltam!

Figyelt kérdés

A férjemmel 4 éve vagyunk együtt, igen szűkösen, alig jövünk ki hónap végén.

Van 3 testvére, 2 nővére, akiknek saját családja van, és egy húga, aki viszont egyedülálló, van egy pasi akivel hol összejönnek, hol szakítanak.

Ez a hölgy rengeteget jár hozzánk, most naponta, itt van este 10- ig, itt eszik naponta minimum egyszer. Lassan 3 éve megy ez,kisebb szünetekkel. A mi házasságunkkal gondok voltak, majdnem elváltunk, részven emiatt a hugi miatt is, nem egyszer kiborultam. Akkor is jött a nő, hiaba tudta hogy baj van. Múlt héten borítottam a bilit, elmondtam a férjemnek, hogy nekem ez így nem megy, nem a húgához mentem hozzá, és nekem nem fér vele hogy minden szakítasnál a férjemet ugrasztja hogy hozza haza! Azóta 3x volt itt a nő, tegnap este 11-ig volt itt, én dühömben boroztam (nem iszunk szinte soha). A lány nagy néha hoz használt ruhát (kibolyhosodott pulcsik, stb), ennyi a segítség.

Mit tegyek még??? A családdal nagyon jóban vagyunk, remek anyósom van, nem akarok senkit magamra haragítani!



2014. okt. 26. 09:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen megmondod neki, hogy ezt nem vagy hajlandó tovább csinálni.
2014. okt. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem a férjed. Én már sokkal előbb borítottam volna. Nincs is magánéletetek. A férjed miért tűri? Neki jó így?
2014. okt. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Nehéz ügy, de meg kell beszélnetek vele ezt az egészet! Így nem lehet élni! Üljetek le hárman és nyugodtan, felnőttek módjára beszéljetek az èrzéseitekről! Én ezt tenném.
2014. okt. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Neki jó, őt nem zavarja, megszokta hogy mindíg jön hozzá valaki, én pedig elmondtam neki, hogy nálunk ez nem divat,sehol nem láttam olyat, hogy folyamatosan zengjen a ház. Arról nem is veszélve hogy mi adhunk folyamatosan,de vissza csak 10%-ot kapunk.

Én is dolgozom.

2014. okt. 26. 09:10
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én átfordítanám a fonákjára a dolgot, nyilván nem akarsz te sem egy négy éve tartó házasságot "kidobni". A férjed meg nem tojhatja le a húga fejét sem. Itt az egyetlen aki nem veszi észre agát, az a húg. Amikor együtt van valakivel, kéne időt szánnod/szánnotok rá, hogy napi rendszerességgel ti látogassátok meg őt. Életed legrosszabb hete/hónapja lesz, de legalább felfogja milyen ha valaki minden nap ott van nála 10-11-ig.
2014. okt. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam biztos nem ülne 10-ig,nem hogy 11ig.Eddig miért nem építetted le,oldja meg a magánéleti problémáit.Kapd el a hugit és ne a férjednek pampogj.ő nem fog szólni neki.Szépen elmondod neki nem kell nálad ülni minden nap,és nem késő estig.Néma gyereknek az anyja sem érti a szavát.megsértődik?nagy ügy,legalább tuti nem lóg nálad.
2014. okt. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nagyon szívesen megmondanám neki, csak félek, hogy emiatt megharagszik rám mindenki :/:/ azért próbálom a férjemen keresztül....

Járt már más is így?

2014. okt. 26. 09:17
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nézzétek meg együtt az "Én, a nő plussz még egy fő" c. filmet. Ott is hasonló a szitu.

Tényleg tegyetek valamit, ez nem állapot!

2014. okt. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én leülnék a hugival beszélgetni. Lehet, hogy fel sem fogja ezeket a dolgokat, ideje felvilágosítani. Korrekten és higgadtan mondd el neki, hogy nektek is van magánéletetek, túl gyakorinak és zavarónak tartod a jelenlétét. A férjed nem fogja megtenni, neked kell lépned.

Vagy ha olyan jóban vagy az anyósoddal, miért nem beszéled meg vele? Talán tud hatni rá.

2014. okt. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

Az első, hogy a lány a sógornőd, azaz nem idegen. Ezt bármit is lépj, sose felejtsd el. Szoros kötelék van a férjed és a húga közt, amit soha, semmilyen körülmények között nem tehetsz tönkre, mert nincs hozzá jogod.


Viszont jogod van a magánélethez, és ahhoz hogy otthon nyugalomba legyél.


Ezért én azt tanácsolnám neked, hogy szépen lassan szoktasd el onnan.

Ne szólj semmit, csak ne főzz, vagy ne vigyél kaját haza stb. Ha ezt szóvá teszi férjed, mert hát biztos szóvá teszi, akkor mondd meg neki, hogy segítsen be, hiszen a húga hozzá megy vendégségbe, lássa hát vendégül.


Amikor megy a húgi akkor menj el barátnőkhöz, mondván tudjanak nyugodtan beszélgetni.

Így semmi rosszat nem teszel, csak kizökkented őket, és a férjedet is rádöbbented, hogy mit akasztott a nyakadba.

2014. okt. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!