Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitörtént vagy történik...

Mitörtént vagy történik velem? Besokalltam. Félek. Mit tegyek, hogy lehiggadjak?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, barátom 20.

lassan 5hónapja járunk együtt.

És úgy éreztem szeretem, hogy ez tutira nem fellángolás, éppen ezért rengeteget találkoztunk most az elmult 2hónapban, kihasználtuk a szünetet.

És volt olyan hogy 1héten csak 1-2napot nem találkoztunk... és olyan is volt hogy péntektől keddig együtt voltunk, együtt is aludtunk. És mindig egymás szájában lógtunk. Akkor jó volt.

De most úgy érzem, sok ez nekem.

Nemrég még úgy vártam hogy lássam hogy ide-oda menjünk hogy együtt aludjunk.

De mostmár nem.... nemtudom nem hiányzik annyira, gondolok rá sokat. Csak nemtudom... olykor jó egyedül... de ha nem beszélek vele msnen este lelkiismeret furdalásom van. Tehát ezt pl. "kötelességből" teszem. De ott is olykor uncsi beszélni mert nincs témánk, meg nekem semmitmondó.

Ha ír smst nem érzem akkora extrának mint pl 1hónapja, vagy ha felhív nem örülök neki annyira mint régen.

Beparáztam hogy mivan ha nem vagyok szerelmes... de ha lehiggadok és átgondolom h milyen lenne ha velem lenne, akkor úgy érzem jó érzés és vágynék rá.

Csak mostanában ezek miatt a dolgok miatt azt gondolom hogy "Jézusom nemis szeretem? ezek tuti azért vannak" és minél többet gondolok erre annál jobban beparázok.

Meg jó ha megcsókol, de nem olyan mint régen nem remegek nem élvezem annyira...de mégis jó vele, és barátként szerintem nem tudnék nézni rá.

Félek hogy ő mondja nekem hogy "szeretlek" és félek hogy én nem tudom ezt viszonozni annyira amennyire Ő érzi. Értitek és ezért is félek... hogy mivan ha nemtudom annyira szeretni mint ő engem...és emiatt bűntudatom van.

De emlékszem nemrég volt 1 dolog amiben megbántott, kamuzott és nagyon fájt... akkor éreztem azt hogy igen szeretem és ilyen fájdalmat senki sem okozott még nekem, és megbocsájtottam neki...

Ha messze van, elutazik vagy balhé van akkor érzem hogy nagyon fontos nekem...de igy mostanság 7köznapokon nem...

olyan sablonos a tali...


2011. aug. 16. 20:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%
Mitol felsz? Mi okozza a zaklatottsagodat?
2011. aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
Túl sokat voltatok együtt, hagyj egy kis időt, pár napig ne találkozzatok és keveset kommunikáljatok. Ha így érzel, az tényleg furi. Anno én is beleestem ebbe, nagyon rossz volt, majd szakítottunk is. De két-három hét "pihi" után rettentően hiányzott, és nagyon nagyon bántam az egészet. Két hónapba tellett, mire sikerült visszahódítanom, de megérte. Azóta már eltelt hét év és azóta is nagyon boldogok vagyunk. :))
2011. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hogy hoditottad vissza?
2011. aug. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Nem olvastam végig ,mert hosszú .de vegyél be nyugtatót.
2011. aug. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

hogy mi okozza? talán egy régi rossz kapcsolatom ahol 1évig voltam együtt a fiúval és nem szeretettem de nem mertem szakítani...féltem hogy megbánom...nagyon tönkrementem lelkileg. félek ujra azt átélni, szeretni akarom a mostani barátomat... és ezt a rosszat sose akarom többé megélni, és olykor emiatt bepániklok hogy mivan ha....


De a mostani pasimhoz ha hozzábújok megnyugtat, ha alszik olykor nézem és cukii:) meg sokszor nyaggatom moncsolom meg csipkedem meg ilyenek:D értitek? egyszerűen muszáj nyuznom:D Meg mikor alszik ugy megcsókolgatnám a száját csak nem akarom felkelteni:P

Meg a szexet is tulzásba vittük sztem:S volt hogy 2nap alatt 5-6 alkalommal csináltuk. Igy ritkábban kivánom meg de élvezem, és ha szexelünk elmegyek hüvellyel is.

Meg focizik. utálom a focit... de minden meccsére kimegyek és képes vagyok végigülni 2órás edzéseket is h nézzem.

Meg nagyon féltékeny vagyok...

2011. aug. 16. 20:38
 6/21 anonim ***** válasza:
Ahogy minél többet tudsz meg róla, annál jobban kezded elveszteni iránta az érdeklődést. Ezért jobb nem egyfolytában egymás szájában lógni és húzni minden egyes előrelépést, hogy aztán ha már eléritek azt a szintet, hogy nem hoz zavarba ha csak rád néz dologból, ragaszkodás legyen...
2011. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatban nincs olyan, hogy szünet.


Semmi más nem történik, mint átalakul a szerelem. Valami olyan keverékké, ami szerelem IS, ragaszkodás IS, megszokás IS, kötelességtudat IS, barátság IS. És még ezer más dolog jön mellé.

Nem remeg a lábad, ha ránézel, nem kapkodod a levegőt, ha randira mész, de ez nem jelenti azt, hogy nem vagy szerelmes.

De, csak már nem az ismerkedés elején tartotok.


Sokan esnek ebbe a hiába.

Ilyenkor kidobják a fiút, és rájönnek, hogy bakker, hát mégis szeretem! És kaparnak mint malac a jégen, hogy visszakapják. Ami vagy sikerül, vagy nem, mert létezik ám férfiúi büszkeség is.

Mások meg egyik kapcsolatból szédelegnek a másikba, mert nekik mindenhol ez kell, ezt keresik, hogy görcsbe ránduljon a gyomor, kiesik a szív, szaggatják a ruhát, stb. El se tudják képzelni, mi abban a romantikus, mikor két ember összebújva beszélget, és fél szavakból értik egymást.


A helyedben inkább azon aggódnék, hogy nincs közös témátok, nem tudtok beszélgetni, ergo a testiség az egyetlen, ami összetart.

2011. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

"nem szeretettem de nem mertem szakítani...féltem hogy megbánom...nagyon tönkrementem lelkileg."


Talan azt gondolod, hogy vagy allandoan egyutt kell lenni valakivel, vagy semnnyit se?

Az en szamomra heti 1-3 talalkozas az idealis. ;)

2011. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:42


Szerintem az illető teljesen jól leírta mi is a tényállás, én is erre gondoltam mikor olvastalak.

Szerintem ne parázz rá, nincs itt gond, csak már nem két hete vagytok együtt:)

2011. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen:)

20:42 es amit meg kell beszélnünk azt megbeszéljük... sőt! és van mikor leülünk és csak dumálunk személyesen megy, msnen uncsi...

2011. aug. 16. 20:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!