Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Baj, ha az életünk alakulásáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha az életünk alakulásával kapcsolatos kérdéseket 30 évesen a férjemmel beszélem meg? Valamint lakásfelújítás, korszerűsítés, műszaki cikkek, munkahely-váltás témákat is?

Figyelt kérdés
A szüleim szerint én semmit nem beszélek meg velük,ami igaz,hisz a férjemmel megbeszélem.Bezzeg a tesóim,ôk folyton a terveikrôl beszélnek.Én 5 éve külön háztartásban élek,egy gyerekem is van.Tesók anyuékkal.Pénzt,kosztot nem kérek.Kosztot néha kapunk egy fél napra való adagot.

2014. okt. 26. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%

Oké, ezt most nem értem.

Ha jól veszem ki, akkor már nem laktok a szüleiddel. Ezesetben teljesen normális, amit csinálsz. De komolyan, benned ez kérdés, hogy jól teszed-e, hogy a férjeddel beszéled meg azokat, amik mindkettőtökre tartoznak??? Ez 30 évesen kérdés??? :O

Az utolsó mondatot nem értem. Ha már nem laktok velük, akkor minek kérnél pénzt és kosztot?? Vagy miért adnak néha?

2014. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem, nem baj, de természetes, hogy érdekli a szüleidet is.

Nem beleszólást kell hagyni, de adhatnak esetleg okos tanácsot, vagy ha nem kell, akkor is beavathatod őket amibe lehet. A döntés a ti életetekben úgyis a tiétek marad.

2014. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Mégis meddig kéne anyukán lógni? Felnőttek vagytok van saját életetek. Van férjed, közös csalás naná, hogy vele beszéled meg a dolgokat elvégre a közös életetekről van szó.

Anyuka kotnyeles gondolom mindenről tudni akar és nem veszi tudomásul a leszakadást.

Mondd meg neki, hogy felnőttek vagytok, tudtok dönteni, nem hiszed, hogy mindenről be kéne számolni elvégre a saját életetekről van szó, amiben nektek kell dönteni nem másnak.

Itt nem veletek van a probléma, hanem anyádékkal.

2014. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Ez a normalis. En is 30 vagyok, 12 eve kulon a szuleimtol, es en is mindezeket a ferjemmel beszelek meg. Anyudek minden bizonnyal szeretnenek mindent tudni es tobb beleszolast is, mivel a tesoiddal igy szoktak meg. De ez meg nem jelenti azt hogy nekik lenne igazuk azzal, hogy nem a ferjeddel kellene mindent megbeszelned.
2014. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Normálisnak érzem.Azt nem értem ők miért örülnek,h a 27 meg a 26 éves tesómat otthon "felügyelik".(plusz eltartják,pedig melóznak).Szerintük az baj,h én nem beszélek meg velük semmit,ami egyenlő,h nem hagyom beleszólni őket az életünkbe.Jó tanácsot még eddig nem adtak.
2014. okt. 26. 21:38
 6/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy elmeséled otthon, mik a terveitek, nem egyenlő azzal, hogy a férjeddel megbeszéled. Az utóbbi az, hogy ketten düntötök, az előbbi az, hogy a családodnak elmeséled, hogy mit döntöttetek.
2014. okt. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen,próbáltuk,elmeséltük a terveket,döntéseket.Negatív kommentek jöttek ilyenkor általában.:(
2014. okt. 26. 21:51
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Akkor ne csodálkozzanak a szüleid, nem kell foglalkozni a véleményükkel.
2014. okt. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha ilyenek, ne mondj semmit és ne kérd ki a véleményüket. Tudod miért? Mert irigyek. Inkább a két másik felnőtt "testvéredet gondozzák" erkölcsileg anyagilag, amivel hatalmasat ártanak.

De tartsd meg a saját véleményed is, okosan mint eddig.

2014. okt. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Biztos irigyek.A tesóm 20 ezért vett egy széket,apám megdicsérte,hogy milyen jó,h megteheti.Én vettem a gyerekemnek használt,jó állapotú ágyat 9 ezért,és megkérdezte,minek kell?Szerinte a kiságyat szét lehetett volna bontani.(Eladtam,kijött belőle az új ágya.)
2014. okt. 27. 06:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!