Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintettek tényleg annyira...

Szerintettek tényleg annyira rossz szüleim vannak?

Figyelt kérdés

A szüleimmel valamikor jó, valamikor rossz a kapcsolatom.

14 éves lehettem, mikor kérdeztem valamit az apámmtol hogy miért úgy van (de azt is viccből) és az ő válasza erre "ha nem tetszik akkor szedd össze a ruháid és költözz el " én azóta nagyon meg utaltam. De ő mindig oda jön ölelgetni, és mondja hogy mennyire szeret stb..de nem hát meg nagyon.

Nagyon sokat szerencse játékozik és. El veri állandóan a pénzt, akár az utolsót is.

Nagyon nem jó az anyagi helyzetünk, de ő Folyamatosan el veszti a munkáját.3 gyerek mellett alkalmazkodni kéne a munkahelyhez nem ott hagyni.

Az anyukám pedig.... Ő se különb régebben nagyon csúnyákat mondott nekem amiket nem szeretnék el mondani. És el várja tőlem hogy én végezzem el a házi munkát a mellett hogy tanulok (de tényleg nagyon sokat),és még a kis tesómra is én vigyázzak és ha a neki valami baja esik akkor egyből le támad mind a kettő hogy miért mem figyelek rá, de legtöbb esetben ők is ott vannak ga valami történik de akkor is én vagyok a hibás .. Szóval nem tudom én úgy gondolom,hogy nem valamijó szülők..



2014. okt. 18. 21:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legjobbak, de lehetnének rosszabbak is. Engem apukám bántalmazott, szóval tudom, milyenek a rossz szülők.
2014. okt. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Hát sajnállak...de sajnos nem tudsz ez ellen mit tenni. A szüleidnek kéne magukba nézni, hogy mennyire tönkreteszik az életeteket.
2014. okt. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Örülj annak, hogy a szüleid szeretnek. 14 évesen már neked is be kell segíteni otthon, pláne ha kis tesód van.

Egyik szülő sem tökéletes, de ha anyukád egy szerencsejátékosnak szült 3 gyereket, nem a te jogod ezt felülbírálni.

Nézd a jó oldalát, ha olvasgatod a kérdéseket vannak tőled nagyobb pácban gyerekek.

2014. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Utolsó köszi szépen a választ semmit sem segítettél.

Már 16 vagyok.

Nagyon sokat segítek, de én tanulni szeretnék nagyon sokat hogy.orvos legyek és hogy ne olyan életem legyen mint most.

2014. okt. 18. 22:20
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

22:10

Attól, hogy van, akinek rosszabb, neki még nem lesz jobb. Sosem értettem ezt a felfogást.

2014. okt. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én még azt nem értem, mikor a nagy már x idős, tehát igazán segíthet a kicsi nevelésében, vigyázhat rá...a szülők szerintem maguknak szüljenek gyereket, ne a nagytestvérnek.

Mielőtt valaki...nem, nem vagyok nagytestvér, sőt már kinőttem abból a korból, ráadásul én vagyok a fiatalabb, bátyám van.

2014. okt. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

így van, nem a nagyobb testvér feladata felnevelni a kicsiket, meg ellátni a háztartást, míg a szülők szerencsejátékoznak.

nem kell a gimnazistára még több terhet róni.

elég neki, ami van.


Kérdező. nem jó szüleid vannak, jól látod a helyzetet.

a legfontosabb, hogy ne magadban keresd a hibát.

próbálj minél többet tanulni, ez a feladatod most.

az legyen mindig az első. szeresd magadat, és higgy magadban, higgy abban, hogy el tudod érni a céljaidat.

sok sikert és kitartást.

2014. okt. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
11%
Tényleg nagyon sokat tanulsz? Mert akkor jobb lenne a helyesírásod (már magával az olvasással is fejleszthető lenne). Mivel ez nagyban sántít a történetedben, nehéz komolyan venni a problémádat. Lehet, hogy a szüleid is ezért nem vesznek komolyan (és ezért van, hogy minden a te hibád)
2014. okt. 19. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
fúj utolsó, hogy lehet ilyen választ írni
2014. okt. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
8., egyetértek veled, hogy sántít a sok-sok tanulás a helyesírás alapján, de a szülők akkor se azért szüljenek gyereket, hogy legyen kivel megcsináltatni a házimunkát és legyen aki figyeljen a kisebb gyerkőcre.
2014. okt. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!