Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek problémamentes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek problémamentes a házasságotok? Milyen problémáitok vannak?

Figyelt kérdés
2014. okt. 29. 04:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha körbenézek akkor igen az.


De olyan nincs, hogy sosincs "probléma"

Valami apróság, vag yéppen nem apróság mindig akad.


Néha összeszólalkozunk, mert én sokkal kommunikatívabb vagyok, mint a férjem, és a félszavas válaszait m 6 év után is felértem...és ha megkérem, hogy legyen ledves teljes kerek egész mndatokban beszélni, vagy válaszolni a kérdésemre, akkor neki áll feljebb.

Boszantó.ezzel állandó köröket futunk, ő lenne ha megtanulná..

Teht ezt nem nevezném a házasságunk problémájanak, de smikor előtérbe kerül, akkor mondhatni problémának..


Anyagi "problémák"

Egy ideje kevesebb bevételből élünk, ami annyit jelent, hogy a céljainkat nem tudjuk akkor megvalósítani, mint teveztük, sok fejtörés okoz,hogy hogy legyen, mikor leht már gyerekünk..stb..


Tehát ezek nem igazi problémák, mert megoldhatóak, nem fájnak, de azért okoznak súrlódásokaz.

Szerencsésnek tartom magunkat, hogy megtaláltuk egymást, mert tényleg mi dent me tudunk beszélni, tehát a frjem pontosan tudja, hog py zavarnaka félmondatai, neki viszont alaptermészete,hogy a szükségesnél több sót nem ejt ki a száján...nem az van, hogy puffogok magamban.


Egyébként vannak nekünk is hullámvölgyeink, akkor minden probléma nagyobbnak tűnik...most épp nincs .egyébkent gond időnként az anyósom..néha a tesója, a munkánk.. De mint írtam mind kezelhető, és nem IGAZI promlémák

2014. okt. 29. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem az. Nincs szex elég régóta.


Válni akarok.

2014. okt. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

2.


Mi a probléma? Mármint miét nincs szex?

Az okokat kell megkeresni, mert a szex hiánya az esetek 95 % -ban következmény, nem az ok. Prőbáltátok megoldani?



Bcs az off miatt


1.

2014. okt. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, ez igen nehéz kérdés. Én leszek itt a kivétel, de én egyelőre nem érzek problémát. 2010 óta vagyunk házasok és van két gyermekünk. Előtte egy évig voltunk együtt.

Vannak apró súrlódások, de azt nem nevezném problémának. Van szabadidőnk egymásra, van sex, néha ritkább, néha sűrűbb. Időnként estére fáradtabbak vagyunk a gyerekek miatt. De semmilyen más jellegű, vagy problémának nevezhető dolog nincsen.

Én a mai napig imádom a férjemet, egyszerűen odavagyok érte :)

És érzem, hogy ő is imád, és értem van, sokat bókol, és látom, hogy ha beindul a fantáziája, ha rámnéz.

:)

Mi még "itt" tartunk.

2014. okt. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló a helyzet, mint a 4-esnél, 5 éve vagyunk együtt, 4 éve házasok, nem érzem, hogy lenne gond, a férjem sem. Sokat beszélgetünk, többek között ezekről a dolgokról is, mindketten nagyon jónak tartjuk a kapcsolatunkat, és nálunk is működik még az a rész, hogy néha elég csak egymásra nézni, és azonnal szexelni akarunk :D Elég gyakran vagyunk együtt. Bár nálunk még nincs gyerek, éppen azon dolgozunk, hogy ez változzon :) Remélem így marad minden, akkor nem lesz gond soha :)

N26

2014. okt. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

* bocsi, nem 4, hanem 1 éve házasok

5-ös voltam

2014. okt. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi még csak 3 éve vagyunk házasok.


Nincsenek problémáink most már 2 éve. Az első évben voltak nehézségek.


Mint pl elvesztettem a munkámat, aztán a férjem is, de ő hamar talált másikat. Nekem ez tovább tartott, szóval anyagi gondok voltak egy darabig.

Miután ez megoldódott (én is találtam munkát), jött a következő.

Szerettünk volna gyereket, de megtudtuk, hogy nem lehet gyerekünk. Ezt is átbeszéltük nyugodtan. Mondtam neki, hogy akkor gondolom le akar lépni, de nem. Azt mondta, hogy ezért nem fog elhagyni, nehogy eszembe jusson ilyen, mert nem azért vett el csak, hogy gyerekei legyenek....hanem mert én kellek neki.

Mindketten egyetértettünk abban, hogy nem szeretnénk örökbe fogadni, ebben sem volt nézeteltérés. Megemésztettük, elfogadtuk és ennyi. Arra jutottunk, hogy az élet megy tovább, nem áll meg emiatt, nem fogunk teljesen feleslegesen keseregni, idegeskedni, és tönkretenni a szerelmünket, a házasságot, olyasmiért amin nem tudunk változtatni. Nyilván nem napok, hanem hónapok alatt dolgoztuk fel ezt, de egymást támogatva.

Megbeszéltük, hogy kettesben maradunk és kész. Max többet költünk magunkra, szabadabban járhatunk szórakozni és ennyi.


Ezeken kívül nem voltak problémák. A jövőben gondolom biztos lesz még olyan, hogy valamelyikünk munka nélkül marad, és kevés lesz a pénz, de megoldjuk ahogy korábban is:)

2014. okt. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

A kérdésedet olvasgatva döbbentem rá, hogy mi már lassan negyven éve élünk házasságban. Amit feltettél, arra egyszerű a válasz: probléma nélküli házasság nem létezik, és ez így is van jól, mert a közösen megoldott problémák tartják össze a házasságot, no meg a szerelem. Később - ehhez társulva - a megbecsülés és a tisztelet egymás iránt. (A hibáinkat el kell tudni viselni egymástól, de nem szabad erőltetni a "hibák" felszámolását. Bírálni, szelíden "bezzegelni" persze lehet, de soha sem mások előtt!!!) És mindenek felett a szerelem. Ebben szerencsésnek mondhatjuk magunkat a párommal, mert ezt sikerült megőriznünk. És ehhez persze társul a jó szex is.

Anyagi, egzisztenciális, és munkahelyi problémák mindig vannak, folyamatosan van miért aggódni, mindig van stressz és persze vita, sőt veszekedés is. De nagyon igaz az a gondolat: soha ne feküdj le úgy, hogy haragban vagy a pároddal. A kibékülésre a legutolsó alkalom az ágy.

És megosztanék egy "trükköt" férj-társaimmal: hacsak lehetséges, megborotválkozva fekszem le. Ez az évek során mindig fényesen bejött. Mármint abban, hogy a nejem ezt "bizonyos helyzetekben" nagyon méltányolja......

2014. okt. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!