Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik problémamentes kapcsol...

Létezik problémamentes kapcsolat, házasság?

Figyelt kérdés

Eddig csak zűrös kapcsolataim voltak, link alakokkal, veszekedésekkel, megcsalással stb. Pár hónapja együtt vagyok valakivel, és annyira hihetetlen számomra, hogy midnen ilyen jól megy. Egyszer sem vesztünk még össze, szinte mindenben egyetértünk, jól kijövök a családjával, a barátaival, jó a szex, imádjuk egymást, egyszóval minden tökéletes eddig. Maradhat ez így? Létezik ilyen? Sokszor arra gondolok, hogy nem lehet ennyire tökéletes, és biztos jön majd valami, ami tönkreteszi ezt a boldogságot( persze nem egy kis veszekedésre gondolok, az biztos lesz majd valamikor, bár nem tudom elképzelni, hogy összevesszünk valaha)

Szerintetek van ilyen?

25/N


2011. jan. 8. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem van. Nekünk is problémamentes a házasságunk. Kisebb viták szoktak lenni de mindig sikerül kompromisszumot kötni.

Kívánom, hogy nálatok is így maradjon!!:)

2011. jan. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Maga az elet soha nem szolt a tokeletes boldogsag erzeserol. Az oszinte, onzetlen es igazi szeretetrol szol.

Tehat majd jonnek mindig problemak, de ha jelen van a szeretet, akkor azt majd megtudod oldani is.

Egy par kapcsolat mirol szol? hogy egymas segitsetek, egyutt eljetek meg a szurke hetkoznapokat pl.

2011. jan. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Problémák minden kapcsolatban vannak, de a jó kapcsolat attól jó, hogy ezeket a problémákat meg tudják beszélni és közösen megoldást keresni rá.
2011. jan. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Problémák mindig vannak, de a probléma nem megcsalást meg nagy veszekedést jelent,biztos összevesztek majd néha de ha nem hagyjátok nem fogja semmi sem tönkretenni.
2011. jan. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kisebb problémák mindig vannak, unalmas is lenne egy idő utána nélküle! :D De ha szeretitek egymást, megértőek, toleránsak vagytok egymással szemben, intelligensen kezelitek a helyzeteket, minden megoldódik. Mi három éve élünk együtt, és a második év nagy mélypont volt. Mind a ketten gondolkoztunk rajta, hogy kilépjünk, de nem tettük, pozitív irányba változunk mind a ketten. (sok problémánk akkor adósságok, anyagi gondok miatt voltak)

Leküzdöttük, és sokszor eszembe jut, hogy mennyire rossz irányt vett volna fel az életem, ha nem dolgozunk a kapcsolatunkon, és kilépek, mint ahogy annyi nő tette volna (akik pl. most harmincöt évesen is szinglik, és gyerekről csak álmodoznak).

Imádjuk egymást, a legjobb barátom, és a legjobb szerető. Alig várom, hogy gyümölcse szülessen a szerelmünknek! :))))

2011. jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy teljesen problémamentes kapcsolat létezik, kisebb problémák mindig adódhatnak sőt, lehetnek nagyobb hullámvölgyek is. Inkább az a lényeg, hogy hogy állnak ehhez a felek, képesek-e felülemelkedni rajta, megbeszélni, megoldani, figyelembe venni egymás jellemét, akaratát, tűrőképességét.
2011. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Maradhat ez így?



A csúcsról már csak lefelé vezet az út.

2011. jan. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 yuda ***** válasza:

Megmondom őszintén,én csak hallottam olyanról hogy nincs veszekedés egy családban,de kizártnak tartom és szerintem ez önbecsapás, ilyen nem létezik.

Messziről jött ember azt mond amit akar,de ha belelátnál a családjába,akkor tudnád,hogy ilyen akkor sincs,ha állítja.


Az nem veszekszik,aki csak nyel és nyel és nyel-de az is robbanni fog,sőt még rosszabb is,vagy belebetegszik-más lehetőség nincs.

2011. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!