Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házaspárok, nálatok is szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házaspárok, nálatok is szoktak lenni hangulatváltozások?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy amikor nyűgösebbek vagytok,fáradtak a munkátok miatt,kedvetek sincsen semmihez.

Mi most pont ebben a helyzetben vagyunk,még az idő is olyan kedvetlenné teszi az embert,de ez az állapot ilyenkor olyan rossz. Tudom,hogy ez most csak egy állapot és el fog múlni valamikor. Meg nálunk emiatt 1-2 hete az együttlétek is eléggé megcsappantak,eddig heti 3 volt,most heti 1 nagyon max 2. Valahogy most inkább abban az összebújós,ölelkezős időszakunkban vagyunk.

Nálatok szokott ilyen lenni néha?

Ti is csak megvárjátok,hogy elmúljon ez az időszak?

Mi mindig ezt tesszük,ha olyan kedvetlen korszakunk van,csak ez ilyenkor olyan rossz.

Amúgy 5 éve vagyunk együtt és nyár óta házasként.


Várom a Ti véleményeteket is erről...


2014. okt. 29. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is szokott ilyen lenni,hogyne ! Szerintem mindenkinél van. Fontos,h felismerjük,ha ez a helyzet,és megértően viselkedjünk,mert könnyen lehet ebből a nyűgösködésből veszekedés.
2014. okt. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel emberből vagyunk, ez előfordul.

Mi úgy próbáljuk "orvosolni", hogy olyankor megpróbál vagy az egyikünk, vagy a másikunk laza lenni, és poénkodunk. Nekem néha erőfeszítés kell ehhez, de meg van az eredménye.

Meg odafigyelek apróságokra. A kedvében járok, pl. meleg tea, meg hasonlók... És Ő ugyanígy. Valamelyikünk egy hajszállal biztos, hogy jobb passzban van. És akkor az kezdeményez.

Igen, ez csak úgy meg, ha önfeláldozást is vállal az ember. Szerintem ez a hosszútávú sikeres házasság kulcsa. :-)

2014. okt. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

nekem sajnos a fogamzásgátló miatt a hangulatváltozásaim állandóak. de szerencsére megértő a párom.

neki sokszor a munka, vagy a fáradtság miatt van rossz kedve. ilyenkor semmihez sincs hangulata.

bár nekünk nyáron gyakrabban van ilyen, a meleg jobban kikészít.

amikor egyikőnknek sincs jó kedve picit elvonolunk, olvasni vagy gépezni.

az fél óra alatt kb lenyugtat minket, utána meg beszélgetünk vagy csak összebújunk vagy főzünk.

már megtanultuk hogy ha idegesek vagyunk valami miatt, akkor sokszor egymáson vezetnénk le. ezt meg próbáljuk elkerülni:)

2014. okt. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is van ilyen, persze, ugyanannyi ideje vagyunk együtt, mint ti, 1 éve házasok. Megvárjuk, míg elmúlik, viszont kedvesebbek vagyunk ilyenkor egymáshoz kicsit, így nem olyan szörnyű. Mondjuk nekünk a szex nem ilyenkor csappan meg, épp ellenkezőleg: mikor kint hideg van, vagy esik az eső, nagyon szívesen bújunk össze a jó meleg lakásban, ilyenkor a szex is gyakoribb. Inkább nyáron kevesebb, mikor 40 fok van, alig kapunk levegőt, és mozgás nélkül is szakad rólunk a víz.

Ne aggódj, szerintem ez tök normális.

2014. okt. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is van ilyen és nem hiszem hogy problémát okozna, ameddig csak erről van szó. Nincs az embernek minden nap 100% energiája, sokszor csak örülünk hogy beesünk az ágyba. Ha ettől függetlenül még megvan minden más, akkor nincs semmi baj. Ez csak annyi, hogy nincs energiánk minden nap "udvarolni" egymásnak, de nem jelenti az érzelmek elmúlását.
2014. okt. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!