Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha kevesebbet keresek, mint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kevesebbet keresek, mint a férjem, eltartott vagyok?

Figyelt kérdés

Ha a férjem keres kb 150 000Ft-t, én pedig csak 135 000Ft-t, plusz viszem mellé a háztartást, eltartott vagyok?

Vagy ilyen kis különbségnél még nem?

Mert itt sokaktól hallani, hogy aki nem élne meg egy keresetből, az eltartott.


2014. okt. 29. 12:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Én gyest kapok, a férjem ötszázat hoz haza. Ettől függetlenül mi úgy gondoljuk, hogy MI ötszázat keresünk egy hónapban. Amíg enyém-tiédben gondolkozol, addig gond van. Mások véleménye engem nem érdekel, az ő gondjuk, hogy minek gondolnak.
2014. okt. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Ez esetben a férjed is eltartott, hisz ő se élne meg (legalábbis nem azon a színvonalon, amin jelenleg éltek) csak a saját keresetéből.
2014. okt. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Jelenleg én is gyest kapok, a férjem pedig 300 - 400 között hoz haza (most pontosan nem is tudom), de nem érzem magamat eltartottnak. Rengeteget dolgozom itthon. Engem sem érdekel hogy mit mondanak mások. Mi boldogok vagyunk és nagyon jól élünk.
2014. okt. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Eltartott az, aki HTB és nincs önálló jövedelme.
2014. okt. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%

Kb. 150 ezret számolj a saját otthoni munkádra - ha TÉNYLEG minden munkát te csinálsz otthon, és ellátsz egy teljes normál háztartást.

De ebben akkor benne van a napi takarítás és friss, meleg étel is, meg persze a gyerek nevelése legalább napi 8 órában.

2014. okt. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Gyerek nincs, de ezt leszámítva igen.
2014. okt. 29. 12:18
 7/19 anonim ***** válasza:
30%

Akkor arányosan oszd le.

Hány óra az otthoni munka?

2014. okt. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Változó.

Főzés, mosás, takarítás. Kézzel mosok, mert nincs mosógép az albérletben (nem fér be), és nem fogok minden zoknival a tisztítóba szaladgálni.

2014. okt. 29. 12:45
 9/19 anonim ***** válasza:
40%

Mondjuk napi 3 óra?

Akkor a harmad fizetésed még számold bele.

Hét végén mi a helyzet? Olyankor sem segít semmit?

Ebből akkor más probléma is lesz később.

2014. okt. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

Akkor még ő jön neked. Ezt nem csinálná meg senki neki 15000-ért.

Persze, ha a kérdés nem köztetek merült fel felejtős így kiélezni. Egy jó kapcsolatban ilyesmin nem dekázunk.

2014. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!