Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha kevesebbet keresek, mint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kevesebbet keresek, mint a férjem, eltartott vagyok?

Figyelt kérdés

Ha a férjem keres kb 150 000Ft-t, én pedig csak 135 000Ft-t, plusz viszem mellé a háztartást, eltartott vagyok?

Vagy ilyen kis különbségnél még nem?

Mert itt sokaktól hallani, hogy aki nem élne meg egy keresetből, az eltartott.


2014. okt. 29. 12:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

akkor vagy eltartott ha nincs onnalo jovedelmed otthon vakarod a ... gyerekkel vagy nelkul.

De az eltartott nok kiszolgaltatott helyzetbe hozzak magukat es az nem tesz jot a kapcsolatnak

2014. okt. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%
Hm, hát nálunk a gyerek 24 órás munka, nem 8. Amióta megszületett, nem aludtam ki magamat. Most is épp a cicin alszik, azért tudok csak itt ülni. Ha jobban bealudt, már megyek is és amit halkan tudok csinálni, azt csinálom. Váradós vagyok a második babával, de még fát is úgy talicskázok és rakodok be a kazánházba, hogy a gyerekem után futok és emelgetem jobbra - balra 2 db fa pakolása között. Pedig jó lenne néha pihenni, legalább éjszaka. A férjem legalább éjszaka jót alszik. Ha erre nekem valaki azt mondja hogy a seggemet vakarom, azt szívesen meghívom a helyemre egy hétre.
2014. okt. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
16%

na latiod ugyanezt munka mellett is meg lehet oldani csak esszel.

gyerek aki a mellen alszik egyszeruen rosszul van szoktatva alapveto nevelesi hiba.

anyatej 6 honap utan nem eletszugseglet csak cumizas es nem tesz jot se gyereknek se az anyanak.

Nem kell sorba szulni a gyerekeket akkor nem lesz egy a mellen egy a pocakban ugyancsak sajat hulyeseg.

Negy gyereket szultem soha gyesen gyeden nem voltam es 3 foiskolai szakot vegeztem gyerekek mellet es munakam is volt!!!

eletemben soha nem tartott el a ferjem egyszeruen azert mert felnott vagyok nem kell eltartani.

Es a gyerekek max 6 honapig szoptak majd mentek bolcsiba szepen en pedig iskolaba

2014. okt. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%

13 - as, neked egy sort sem lenne érdemes írni, annyira sötét vagy. Mi az, hogy rosszul van szoktatva? Nekünk ez a jó. Én sem ítélem el azt, aki 6 hónap után dolgozni megy, mert szorult belém annyi ész hogy tudjam, nem feltétlenül az a jó amit mi annak látunk, hanem ami az ADOTT családnak jó. Tanulni gyes mellett is lehet - én is ezt teszem. Nagyon jó a viszonyunk a gyerekünkkel és boldogok vagyunk hogy ilyen kis korkülönbséggel fog születni a tesó. Ezt hadd döntsük el mi. Egy kicsit el kellene gondolkodniuk azoknak, akik másokra mutogatnak, köztük neked is. Mi elégedettek vagyunk az életünkkel, te mégis rosszallóan mutogatsz. Ugyan miért? Valószínűleg fele olyan elégedett sem vagy az életeddel mint amennyire hangoztatod és mások taposásával próbálod bizonyítani saját magad számára, hogy te milyen jól teszed a dolgodat. Közlöm hogy tévedsz, ezzel csak saját magadat járatod le. Süt rólad a szűklátókörűség és a rosszindulat. Bele sem akarok gondolni, hogy a gyerekeidnek milyen példa vagy...


Az itthon tartózkodásról pedig annyit, hogy ha megtehetem, akkor nem adom bölcsibe a gyerekemet, hanem én magam tanítom meg az lapokra és sokkal több időm jut itthon plusz dolgokat csinálni, mintha most dolgoznék. Aki dolgozik, annak idő hiányában nagyon sok dolog kiesik, amit én megtehetek. Nekünk így csodálatos az életünk és eszembe sem jutna azt leszólni, aki másképp csinálja. Miért tenném? Én elégedett vagyok és feltételezem róla hogy ő is az. Tudod én innen tudom, hogy jól csinálom a dolgokat. ;)

2014. okt. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha összesen 15-tel keresel kevesebbet, ennek ellenére mindent te csinálsz a háztartásban, akkor még a párod jön neked. Gondold át jól, hogy ezzel az emberrel akarsz e gyereket, mert ha gyerek után is mindent neked kell egyedül csinálnod, abba beleszakadsz. Plusz ha gyerek után is téma lesz ez a ki mennyi pénzt keres, az is elég gáz... Ez lakotarsak között probléma, a házasság nem erről kéne, hogy szóljon.
2014. okt. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
79%

Ha te viszed a háztartást egyedül akkor te többet teszel a közösbe, csak épp nincs megfizetve.


Amúgy nem értem miért te viszed a háztartást, miért vagy ingyencseléd, amikor mindketten dolgoztok és 1 háztartásban éltek. Közösen kéne a házimunkát is végezni.

2014. okt. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, előzőt ki pontozta le, tökéletesen igaza van.
2014. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Meg az olyan valaszokat is lepontozzak sokan, amivel szimplan nem ertenek egyet, de egyebkent sem nem jo, sem nem rossz. :) En nem lepodom meg itt mar semmin.
2014. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én azt látom h közösen éltek meg,nem vagy eltartott:D
2015. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!