Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az egyik baratomek iden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik baratomek iden nalunk toltottek egy par napot, de ugy erzem, a baratomnak tetszik a felesegem. Nem akarom, hogy jovore jojjenek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Udv,

Tanacsot szeretnek kerni, hatha itt tud valaki segiteni. Van egy baratom, akit 5 eve ismertem meg, mikor kint eltem par honapig Franciaorszagban, neki is van felesege. Azota felesegemmel mi is kikoltoztunk. A baratommal nem talalkoztam mar joideje, igy most 2-szer jottek hozzank, legutobb nyaron voltak, elotte meg karacsonykor, ekkor egy nagyobb barati tarsasag jott ossze.

Telen talalkozott eloszor a felesegemmel, lathatoan jol osszeismerkedtek, orultunk egymasnak, nagyon jo par nap volt, atbeszeltunk egy kozos munkat vele es a tobbiekkel. Utana, nyaron meg egyszer jottek, ekkor egy hetig maradtak, elmentunk egyutt ide-oda, megint jol indult minden, annyi kulonbseggel, hogy 1-2 nap utan ereztem "nyomul" a felesegemre, aki meg hagyja. Mindig egyutt tancoltak, az o feleseget lathatoan semmi nem zavarta, nekem viszont furcsa volt nehany szituacio. Nem problemaztam, jol valtunk el, viszont en nem szeretnem, hogy megint jojjenek.


Felesegem mondta, hogy miert nem jonnek telen, mert a baratom felhivta telefonon (allitolag engem keresett), megint csinalhatnank programokat, mondtam hogy en most lehet nem fogok raerni, meg amugy is kicsit tulzasba vitte a dolgokat. Ettol teljesen megsertodott, meg el is sirta magat. Az az igazsag, hogy kellemetlenul erzem magam hogy ilyet gondolok a baratomrol, de az az egy het nekem betett es ugy erzem, ha megint eljonnenek, rosszul sulne el.

Nem tudom, hogy kezeljem a helyzetet, sokat dolgozom ugy erzem a felesegem nem teljesen oszinte velem. En azt hiszem, tartok a baratomtol, nem bizom benne.


2014. okt. 30. 13:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én feldobnám az ötletet, hogy a baráttal valahol félúton (gondolom messze laknak azért jönnek évi 1-2x hosszabb időre) csináljunk egy közös kanbulis hétvégét (horgászás, túrázás,borkóstoló, kocsmakörút vagy akármi amit csinálni szoktatok). Esetleg külön indok is lehet, hogy van ott egy jó horgásztó, borospince stb... amit mindenképp ki akarsz próbálni vele.

Aztán a reakciókból majd sokmindent le lehet szűrni. Erőlteti-e valamelyik fél, hogy de csak azért is találkozzon mindenki. Haverod vajon akkor is rá fog érni, amikor csak veled találkozna? stb...

2014. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
Első olyan szépen fogalmazott, és ezt olyan gyakran hajlamosak az emberek elfelejteni!
2014. okt. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Bence_ ***** válasza:
90%

Ez kettőtökön múlik. Feleséged nincs,értelme eltiltani senkitől. Az a jó ha azért van veled mert téged választ éd nen azért mert nincs lehetősége másra.

Gondolj bele ha az a pasi neked csapná a szelet, lenne esélye?

2014. okt. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem olvastam még el a korábbi válaszokat.


Az írásod alapján, te a feleségedben nem bízol, nem a barátodban. Nem írtál semmi konkrét szituációt, hogy tulajdonképpen mi volt az ami zavart. Az, hogy jóban vannak, és táncoltak, még nem jelenti azt, hogy a feleséged az ágyába engedi a pasit...


Csak akkor csalna meg ha ő is ezt akarná. A flörtölgetés pedig nem megcsalás.


Valami nagyon nem stimmel. Vagy a feleségedben nem bízol, vagy a saját férfiasságodban, hogy magad mellett tudod tartani a feleségedet...


Beszélgess vele erről. De ne hisztizz és teátrális féltékenységi jeleneteket rendezz, hanem beszélj a feleségeddel a dologról.

2014. okt. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
4%

Kérdező!

Az ördög nem alszik.

Légy résen, mert különben a "barátod" lesz a résben.

Ne feledd: nőben nem bízunk meg!

2014. okt. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hat ha a feleseged ebben partner, akkor csak ido kerdese es ha nem vele, hat amssal csal majd meg.


Figyeld meg komolyan a viselkedeset, mert ha amit irtal nem csak feltekenyseg, hanem megalapozott, akkor surgosen csereld le a feleseged.

2014. nov. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Jártam így, Úgy h én kértem meg erre a barátom! És utana én nem kértem tanácsot senkitől, szó nélkül kidobtam...és kiderült nagyon jól tettem. Meg a barátomat is, mert ő a tudtom nélkül folytatta.

Az az érzésem, h önző módon szereted és szeretnéd még kicsit veled maradjon.

Utolsó reményként, ahol még a lelkiismereted is tiszta marad:

Ha tényleg szereted, akarod a csajt(bár magadat sokkal jobban tiszteld), akkor játsz egy olyan alfa hímet, aki nem törődik mással csak a saját dolgával(tehát a csajjal sem, h kire mosolyog rá), hogy elörébb jusson, jussanak, plusz egy olyan gondolattal, hogy a lelked kiteszed az éjjel-nappali munkában az meg is érdemli , aki nem becsül meg, elhagy, és szó nélkül mehet..van 1001 másik!

Ha ettől nem tér észhez, akkor valószínű, h Te sosem fogod tőle megkapni amit szeretnél. De ha Te nem dobod ki, akkor sosem fogja megtanulni, ezáltal kibafol vele és a köv. pasival is. Tehát , ha igazán szereted elengeded, méghozzá nyomós okkal.

lollol,most olvastam végig az egészet, hogy miért nevetek? Mert az első szerelmem egy francia pasihoz költözött ki, aztán jött gyerek, aztán franci férj megcsalta, utána jött volna vissza hozzám(meg miután én többet kerestem)...ha nagyon érdekel és lesz időm, leírhatom Neked a tanulságot..de szerintem egyszerű a képlet:)

2015. febr. 24. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha te csak hosszú hajjal vonzódsz hozza, akkor nem vonzódsz hozzá, meg nem is vagy belé szerelmes. Erről ennyit.
2021. okt. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!