Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Alegjobb barátomnak is meg...

Alegjobb barátomnak is meg nekem is tetszik ugyan az a lány és annyira zavar mikor enyelegnek előttem, ha a legjobb bartok ossze jönne avval a lánnyal biztos végetérne a barátságunknak mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 29. 22:30
 1/9 Mellékhelység ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a leányzót hogy kit választ és tartsad tiszteletben a válaszát.
2014. okt. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt először a barátoddal beszéld meg, utána esetleg a lánnyal.
2014. okt. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha a lány rájön, vagy kiderül, hogy ti barátok vagytok. Biztosan nem fog bólintani úgy, hogy ne törjön össze a barátságotok. Legfeljebb lesz egy igazi lánybarátotok. Szex nélkül:) Igy mindenki jól jár:)
2014. okt. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A barátság szent dolog:)
2014. okt. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ez a lány nagyon faszhiányos de sztem csak a szája nagy de akkoris zavar amit művelnek ,mar beszelte
2014. okt. 29. 22:39
 6/9 A kérdező kommentje:
M a lánnyal hogy ne szineszkedjenek de ugyan ugy csinaljak
2014. okt. 29. 22:40
 7/9 anonim válasza:
"Lotyók előtt a tesók" ezt jegyezd meg
2014. okt. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A féltékenység randa dolog:)
2014. okt. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
dettó ugyanez volt a nyáron...mikor rájöttem, hogy a tesóm(legjobb barát) ráírt arra a csajra akivel éppen írogattam kicsit felbaszott (nagyon)...azóta nem beszéltem a lánnyal mert tudtam, hogy a tesómnak úgysem fog sikerülni a dolog....így is lett...örültem mint majom a farkának :D
2014. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!