Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem azért nem féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem azért nem féltékeny a hölgyismerőseimre, mert szerinte esélyem sem lenne náluk. Ez azt jelenti, hogy bízik bennem, vagy azt, hogy vesztesnek tart?

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 12:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
inkabb a masodik :)
2014. nov. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Na ezen jót röhögtem :) Lehet, hogy ezért nem féltékeny az én feleségem sem.
2014. nov. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
ha azt mondta, hogy esélyed sem lenne náluk akkor egyértelműen nem a bizalomra értette...viszont lehet arra gondolt, hogy ők a túl szépek, jók hozzád képest, de erre kevesebb esély van sajnos, valószínűleg a második az igaz, miszerint nem tart téged egy túl sármos, hódító fickónak..... :/
2014. nov. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy úgy gondolja annyira hülye vagy, hogy nincs esélyed senkinél. Most őszintén mit nem lehet ezen érteni?:D
2014. nov. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt poénból válaszolta neked a feleséged, a buta kérdésedre. Mondjuk egy normál házasságban szerintem meg lehet ezt beszélni, hogy csak poén, vagy tényleg úgy gondolja, hogy igazi lúzer vagy, aki nem kellene senkinek. Mondjuk az utóbbi esetben a feleséged is vesztes, az ember olyan párt igyekszik választani, akit sikeresnek és vonzónak tart.
2014. nov. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
És neki az megfelel, hogy szerinte csak azért nem csalod meg , mert nincs esélyed a nő ismerőseidnél?:D
2014. nov. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Ő érzi magát vesztesnek és ezt kivetíti rád. Nem mellesleg rombolja rendesen az önbizalmad, mivel neki is kevés.
2014. nov. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, attól hogy neki jó voltál, még tudhatja ő is hogy van jobb :D
2014. nov. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem most már csak azértg is csald meg valamelyikkel, hogy rácáfolj erre. :D
2014. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Csak csörgött a telefon, mert ilyen a munkám, hétvégén is bármi kell, valamint a legtöbben körülöttem nők, pl. most is nő hívott. Erre ő csak úgy, minden előzmény nélkül benyögte ezt és köszönés nélkül elvitte a gyereket a játszótérre. Szerintem képes lennék más nőt is meghódítani, csak nincs rá igényem. Nem tudom, hogy mi a baja már megint.
2014. nov. 2. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!