Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem azért nem féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem azért nem féltékeny a hölgyismerőseimre, mert szerinte esélyem sem lenne náluk. Ez azt jelenti, hogy bízik bennem, vagy azt, hogy vesztesnek tart?

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 12:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
97%

Mondjuk elég érdekes szituáció. A vasárnapi ebéd előtt te felveszed a telefont, asszonyka szépen megterít, amíg te beszélgetsz. Majd miután végeztél közli, hogy azért nem féltékeny, mert egyébként egy raklap szar vagy. Valóban életszerű. :DD


Valami előzménye csak volt.

2014. nov. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
96%
Vagy igazából nagyon féltékeny, és így akarta kifejezni nemtetszését amiatt, hogy egy nőci megzavarja azt az egy idilli pillanatot is, amikor együtt lehet a család. Talán túl sokat dolgozol, ez a baja.
2014. nov. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Most már csak azért is cáfold meg :D

Na jó, vicceltem :D

2014. nov. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha ezt sértődöttségből mondta, akkor inkább döfés volt, mint bók. Nem elég, hogy egész héten más nőkkel foglalkozol a munkád miatt, még amikor együtt lehetnétek, akkor sem tudsz tőlük elszakadni. Ezt kevés nő viseli el, és ebben az estben igaza van, aki szeret, az nem maradna sokáig melletted. Gondolom neki is tele a hócipője.
2014. nov. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
62%

Sajnos nagyon úgy tűnik, hogy a kedves felesleged, nem vesz téged férfiszámba!

Nem akarlak elkeseríteni, de nem kizárt, hogy másoknál keresi a boldogságot...

(Nyugi, majd te is megtudod, csak szokás szerint utolsóként.)

2014. nov. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
30%
A feleséged irtó féltékeny és mérges -jogosan-, hogy vasárnap, halottak napján is basztergálnak a kolleganőid.
2014. nov. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Tényleg csak féltékeny volt. Sikerült megoldanom a problémát.
2014. nov. 5. 14:03
 18/18 anonim ***** válasza:
9%

#17 Azt hiszed? Jó neked.

Igazából lenéz téged, és semmibe sem vesz. Csak úgy adja elő, magát hogy te azt hiszed, hogy szeret, és felnéz rád.

Ugyanígy voltam én is a feleségemmel. Mindig is lenézett, és én is megkaptam tőle ezt a dumát többször is. Csak azt sajnálom, hogy nem vághatom a képébe a "hódításaimat". :-) Amióta elhitette velem, hogy lúzer vagyok, több nővel voltam, mint fiatal koromban. És van két olyan barátnőm is, akiket szinte le sem tudok vakarni magamról.

2014. nov. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!