Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek addig "nem baj"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek addig "nem baj" ha a másik félrelép, amíg hozzánk jön haza?

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 12:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többiekkel, hogy ez nem megengedhető. A bizalom, hűség nem olyan dolgok, amik egy bocsánat kérésére úgy működnek tovább, mintha sosem történt volna semmi. Nálam válóok lenne, és nem keresném a felmentésnek a lehetőségét.
2014. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom, a nőknél ez hogyan működik, de én valahogy nem tudnék jó pofát vágni hozzá, hogy napi szinten más verje telibe a feleségemet / barátnőmet.

Persze ha lakáshitel van, az más, akkor lóval is kúrhat.

2014. nov. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Egy franc.kat,ha más mellett keresi a légyottokat maradjon is vele.Ezt csak olyan tűri el aki nem mer egyedül megállni a saját lábán főkép ha gyerek is van ez elég sok dologban nehezíti a dolgot,de az nem megoldás,hogy eltűrjünk ilyen dolgokat.
2014. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Bence_ ***** válasza:
Eltudja neked mondani, hogy ott mit kap, miért megy oda?
2014. nov. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
56%

Attól függ, hogy rendszeres, vagy 1-1 alkalommal előforduló dolog.

Nem kicsi az önbecsülésem és nem csalom a férjemet, de nem dobnám ki ha egyszer ezzel jönne haza, mert szeret. Viszont én voltam az első nő az életében, nem ítélném el azért, mert kíváncsi másra.

A folyamatos viszonyt viszont nem tolerálnám.

2014. nov. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
ha megcsalna, már nem lenne hova "hazajönnie". mindegy milyen körülmények vannak, csaltak már meg, tudom, hogy nem lehet megbocsájtani, max hosszú évekkel, és az esetek 99%-ban nem is szabad.
2014. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Bence, mint feljebb írtam nem rólam van szó, hanem a baràtnöm férjéről...de / amennyire én tudom /szerintem csak az újdonsàg varàzsa lehet.
2014. nov. 4. 07:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!