Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ereztetek mar azt hogy annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ereztetek mar azt hogy annyira tokeletes az eletetek a ferjetekkel hogy feltek nehogy valami tonkretegye a boldogsagotokat?

Figyelt kérdés
Megismertem az igazit par eve azota boldogsagban telnek a napjaim. A parom tokeletes nagyon szeretjuk egymast.Ezenkivul meg jol kereso uzletember. Neha el sem hiszem hogy ez a nagy szerelem es boldogsag jellemzi az eletemet. Felek hogy egyszer vege lesz az egesznek? Aki ennyire szereti a parjat nem fel hogy valami miatt tonkremegy a kapcsolat?
2014. nov. 5. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem félek, mert megteszek mindent azért, hogy jól menjen az életünk, és rendben legyen a világ körülöttünk.
2014. nov. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Dehogynem. Nagyon féltem ettől. Aztán megszületett a közös kisbabánk és most már két embert féltek az életemnél is jobban. Erősebb mindennél. :) Legyetek boldogok és próbáld élvezni, mert elrepül az élet! Ne az maradjon meg a végén, hogy végig féltél! :)
2014. nov. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Én is néha belegondolok, és megrettenek, de tudom, hogy nem kéne. Csak hihetetlen az egész. Igaz, mi még nem házasodtunk össze, csak tervezzük az esküvőt! :)

De az évek alatt egyre jobban szeretjük egymást és egyre szebb minden.

2014. nov. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is mindig félek,hogy elveszítem,hogy vége lesz ennek az álomszerű életnek.
2014. nov. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Néha rám tör az az érzés, hogy mi lesz, ha a férjem meghal. És ez borzasztó, nem is akarok rágondolni, de van, hogy minden különösebb ok nélkül eszembe jut.
2014. nov. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Igen volt, hogy féltem tőle, amikor még nagy volt a szerelem. Amióta már szar a kapcsolatunk (már jópár éve házasságunk) azóta nem félek.
2014. nov. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2-es nagyon jól ír, szívleld meg. Bátorságosnak kell lenni az életben. És van elég irodalmi példa, hogy lehet a múlandót az örökhöz emelni.

Itt egy szép példa -Philemon és Baukisz

[link]

2014. nov. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem félek,mert nem tökéletes! De dolgozzunk rajta :)

Szerintem nincs tökéletes házasság!

2014. nov. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen éreztem így az elején. De idővel rájöttem, hogy tök felesleges ezen rágódni, mert csak elszáll az a boldogság amit kiélvezhetnék.

Nyilván senki nem lát a jövőbe, de úgy állunk hozzá, hogy halálunkig együtt leszünk, mert így érdemes hozzáállni, meg úgy, hogy bármi jön, mindent megbeszélünk egymással rögtön, őszintén, ahogy eddig is tettük. Így nem lesz semmi megoldhatatlan probléma.

2014. nov. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is féltem a férjem, gyerekeimet, hogy nehogy történjen velük valami. Ez egy rossz program : "úgyis elveszítem a számomra fontosakat" amit a pszichológia szerint egy gyermekkori szimbiotikus sérülésből származik, amikor az első 6 hónapban valami megzavarta az anya-gyermek kapcsolatot. Önismereti munkával lehet segíteni rajta, lehet oldani a szorongást.
2014. nov. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!