Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az őszinteség, vagy a hűség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az őszinteség, vagy a hűség fontosabb?

Figyelt kérdés

2014. nov. 8. 01:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő egyformán fontos. Szóval ha félreléptél, és elmondod, attól még végzetes hibát követtél el.
2014. nov. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

mind a ketto nagyon fontos egy kapcsolatban....

de ha nagyon valasztani kell akkor inkabb a huseg

2014. nov. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő. A jobb vagy a bal lábad fontosabb?
2014. nov. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%
Az emberek utálják az őszinteséget, próbáld csak őszintén megmondani a véleményed egy olyan kérdésra, hogy: "kövér vagyok?".
2014. nov. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha hutlen vagy mar nem vagy oszinte(gondolom nem ugy robogsz haza hogy kepzeld szivem megcsaltalak) arrol nem is beszelve, hogy akkor a felek nem kommunikalnak oszinten nem tudjak megbeszelni a gondjaikat, erzeseiket, akkor majd lesz mas aki megerti oket.
2014. nov. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hűség ha már mindenképpen fontossági sorba akarjuk rendezni.
2014. nov. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze az sem jó, ja hű volt és közben azt hazudja hogy megcsalt. :)
2014. nov. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az őszinteség.
2014. nov. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet különválasztani. Ha félreléptél, már nem vagy hűséges, de őszinte sem, ha nem mondod el. Mindkettő létfontosságú, hogy hosszú távon jól működjön a kapcsolat.
2014. nov. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az őszinteség, mert ha az megvan, akkor minden problémát meg lehet beszélni, meg lehet oldani... meg jóval tágabb, a kapcsolat minden fontos kérdését érintő dolog... az ember pl. a hajára kenheti, ha a társa hűséges hozzá, de mégsem lehet közös jövőt tervezni, mert más fontos dolgokban átveri.

(bár a hűség is több értelmű, mert van aki a kizárólag a szexet érti alatta, más meg inkább azt, hogy számíthat a másikra jóban és rosszban egyaránt)

2014. nov. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!