Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megismertem életem szerelmét?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem életem szerelmét?! Szerintetek szólhat egy életre? Mi az ami kapcsolatromboló?!

Figyelt kérdés
2014.05.21-en ismertem meg facebookon.Nemsokára 3honapja,hogy ismerem,de még nem találkoztunk.Nagyon egymásba szerettünk,már másnap..Iszonyatosan fura,hogy 15 évesen megtaláltam eletem szerelmét.Minden megvan benne amiről álmodtam.Szerintetek tarthat örökké?Azt mondják "sose hagyj el egy olyat,ki előbb megérintette a lelked,mint a tested".Ugye nem reménytelen neki szentelnem az életem?!Minden meg van ,ami kapcsolathoz kell: hatartalan őszinteség,bizalom és szeretet..de hiányzik az érintése..

2014. aug. 15. 00:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
:D -.-
2014. aug. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz..
2014. aug. 15. 01:04
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

"még nem találkoztunk.Nagyon egymásba szerettünk,már másnap"


Itt be is fejeztem az olvasást. Sok sikert, szia!

2014. aug. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

Bakker a barátnőm szülinapján! :)

Sok boldogságot hozzá!

A lényeg, hogy ne hanyagold.

2014. aug. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
100%

Tehát még nem találkoztatok?

Facebookon mindenki más.

Előbb ismerd meg élőben addig ne nagyon tervezz előre mert aztán nehogy csalódj.

Nekem is volt hasonlóban részem.. a lány gyönyörű volt képeken.. élőben viszont nagyon nem.


Most leginkább arra törekedj hogy találkozzatok. :)

2014. aug. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%
idővel majd tényleg benned lesz,és akkor megnézheted magad.
2014. aug. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

De nem értitek?!Ha a külső érdekelne,találtam volna itt is...de a belsője az, amiről mindig is álmodoztam.Jövő héten találkozunk...

Depressziós voltam 4évig,ő volt az,kinek hála még itt vagyok .Túl sokat segít,még igy is..

És őszintén!?Milyik a jobb: távol lenni és tiszta szívből szeretni,vagy kőzel lenni ,keresni egy átlagost és mellette öt másikkal el lenni?!

Mindenki kinevet..Szülők sem támogatnak.Mért lenne lehetetlen?

Még a ''lehetetlen'' szóban is benne van az ,hogy LEHET!

2014. aug. 15. 01:48
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetetlen persze. Csak azt kell felismerned, hogy eddig csak beszélgettetek. A beszélgetés nagyon jó, és tök szuper, hogy szárnyalsz, de egy kapcsolatban az az érzés, amit érzel, csak egy kis része annak, hogy együtt vagy valakivel. Tetteikről ismerd meg az embereket.


Szónokolni, szépeket mondani sokkal könnyebb, mint cselekedni. A minap írt egy lány ide, aki szintén így érzett, aztán a srác, akire rátalált, egy apróság miatt szakított vele, mert valójában félt a valódi kapcsolattól, ami a valóságban is létrejöhetett volna.


Semmi baj azzal, amit érzel, amíg tudod, hogy ez csak egy érzés, ami abból származik, hogy sokat és bensőségesen megosztottatok egymás között. Egy párnak lenni, egy párkapcsolat ennél sokkal több. Közös célok. Közös munka a problémák megoldásán. Kibírni azt, ha a másik nem úgy látja a dolgokat, ahogyan te. Lelket önteni a másikba, ha épp nincs jó passzban. Kibírni, amikor rád dühös.


Elviselni a másik hibáit. Mert mégha nem is tűnik most úgy a rózsaszín ködben, mindenkinek vannak hibái, és a legrosszabbakat nem szívesen vallják be, és inkább a bőrödön fogod megtapasztalni.


Mindezek ellenére, természetesen lehetséges, hogy ő a nagy ő. De ezen a ponton ezt eldönteni, elhamarkodott lenne, és ha már most azt hiszed, hogy ő az, akkor hatalmasat csalódhatsz. Kicsit úgy érzem, hogy késő, hiszen nagyon belelovaltad magad.

2014. aug. 15. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy tarthat örökké, csak akkor ne találkozz vele, csak írkáljatok egymásnak életetek végéig!

-

Amíg nem találkozol vele, nem látod személyesen, a külsejét, a reakcióit, amit kiváltassz belőle, addig nem is lehetsz szerelmes igazán. Írni bármit lehet, idézni is bárhonnan.

-

Hidd el, nem bunkó akarok lenni, hanem arra akarok rávilágítani, hogy túl hamar el vagy ájulva egy "vadidegentől".

2014. aug. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szerelem...


Én is neten ismertem meg a férjemet, és nem, nem volt szerelem amíg nem találkoztunk, akkor viszont az első randin egymásba szerettünk:)

Csak szimpátia volt a netes ismerkedés alatt, és élveztük a beszélgetéseket, mert végre valaki aki szimpi és nem dög unalmas, és nem csak a szexről tud beszélgetni stb...


Amíg nem találkoztok, addig marhára nem szerelem amit érzel.

2014. aug. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!