Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ismertek olyat,...

Lányok, ismertek olyat, akinek bejön az ilyen típusú srác?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok, de a korosztályomhoz képest nagyon is érett. Komolyan gondolkozom a világról, komoly kapcsolatot szeretnék. A komolyságom nem zárja ki a felszabadult örömteli pillanatokat, és habár nem járok bulizni a többi egyetemista társaimhoz hasonlóan, nem iszom rendszeresen, de azért benne lennék egy-egy normális buliban. Egy szóval: visszafogott vagyok, DE ez nem jelenti azt, hogy unalmas vagyok, mert sok dologról lehet velem beszélgetni, mindig végighallgatom a mások véleményét, imádok biciklitúrákra járni, futni, kirándulni! A komolyságom nálam nem rideg sznobizmust jelent, pl. számomra nem kizárólag egy éttermi vacsora az egyetlen romantikus dolog, hanem egy egyszerű beszélgetős kirándulás közben egy réti piknikezés kettesben is nagyon tetszik nekem. Mindig őszinte vagyok, érzelmes, megbízható, hűséges, de ha kell, akkor kiállok az érdekeimért olyan módon, ahogyan még azok sem teszik, akik bátrabbaknak tűnnek nekem. Az eszemmel és becsületességemmel szerzek érvényt magamnak, intelligens módon rendezem a konfliktusaimat. Persze nekem is vannak hibáim, én se vagyok tökéletes, DE beismerem a hibáimat, meghallgatom mások véleményét róla, és megpróbálom a személyiségemet jobb irányba fejleszteni (most is ezért írtam ki ezt a kérdést, hogy megtudjam, ki mit hiányolna belőlem).


Nincsenek nagy elvárásaim egy ideális lánytól. Számomra a legideálisabb egy visszafogott, megbízható, kedves, hűséges lány, aki szintén komoly kapcsolatot szeretne, akivel lehet együtt tervezni. A kinézete: nem kell, hogy sportos legyen, de azért jó, ha formában tartja magát valamilyen sporttal, vagy legalább egészségesen táplálkozik. Egy átlagos kinézetű lány is megfelel (a természetes megjelenés nagyon bejön!), nekem jobban számít a belső, hogy milyen a személyisége. A kedvesség, megbízhatóság, a szeretet, a megértés nagyon vonzó számomra egy lányban.


Volt már kapcsolatom, de csalódtam. Az pozitív volt számomra, hogy a kapcsolatomban természetesen tudtam viselkedni és meg tudtam valósítani az elképzeléseimet (többnyire).


Mi a véleményetek rólam? 23 évesen van már esélyem egy komoly kapcsolatra ilyen személyiséggel, vagy még a korombeli lányok éretlenek hozzám, és mindenki csak szórakozik, bulizik, és komolytalan? Mivel Budapesten lakom, a lehető legtöbb ismerkedési lehetőségem itt lenne, de nem tudom, hogy miért nem találtam eddig egy olyan lányt, akivel hosszú távon jól kijönnénk.

(Ez hosszú lett, köszönöm a türelmet!) :) És megy a zöld kész, ha kapok érdembeli választ ;)



2014. nov. 2. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
17 vagyok, és a belső tulajdonságok mind igazak rám, nem szeretek bulizni, alkoholt inni, stb. Tehát azt semmiképp nem gondolnám, hogy ne találnál korodbeli lányt, aki megfelel az egyébként nem túl nagy elvárásaidnak.
2014. nov. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mivel úgyis ismerkedős privátokat vársz, ezért felesleges bármit is írni. :D
2014. nov. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem bejön :3

Jah mégse... olyan hosszú, hogy inkább el se olvasom...

20/L

2014. nov. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Mit gondolsz, van önbizalmad?
2014. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Olyan NINCS,hogy egy ember ne találjon egy vele kompatibilis embert! :)

Lehetsz egy kicsit lazább szerintem.Az fontos,hogy az legyel es ne forduljon at a konolysagod egy mintaemberbe.Hidd el az hogy valalki laza vicces mosolygos és még okos is.Na az már figyelemre méltó személyiség!!

De ha ugy erzed,hogy nem tudnal ilyen lenni,akkor ne legyel.Jo ha az ember valtozik,de ne vesszen el a személyiséged.

Az ember személyiség olyan mint egy tál étel.Az alap megvan,azon nem változtatunk csak a fűszerezésen :)

2014. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
igen, legalábbis szerintem ismerem magamat ;)
2014. nov. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nézd, ilyenkor szoktam azt mondani, hogy minden tulajdonság megvan benned ahhoz, hogy megtarts egy lányt. A kérdés az, hogy meg tudod-e fogni.

Részemről: nem tudom, hogy bejönnél-e. Szimpatikus, rendes embernek tartalak, de vajon van benned valami, amitől még ennél is több leszel a szememben? Ez így látatlanba sajnos nem tudom megmondani.

19l

2014. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ, utolsó! :) Rátapintottál a lényegre! Egy emberben sok meglepetés lakozik, csak manapság nem kíváncsiak rá, és arra se, hogy milyen egy ember belülről.
2014. dec. 18. 23:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek:)
2015. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!