Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti is tapasztaltátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is tapasztaltátok, hogy egy férfi sokkal kapósabb a házasság után?

Figyelt kérdés

Elég régóta vagyok együtt a párommal, és korábban is elő elő fordult elvétve, hogy bepróbálkoztak nála nők, de mióta összeházasodtunk azóta egyszerűen "csajmágnes" lett belőle...

kb 2 éve vagyunk házasok, már van gyerekünk is, minden oké, a kapcsolatunk nagyon jó. Viszont kicsit dúrva számomra mondjuk facebookon azt olvasni, hogy az egyik koleganője üzenetben vall neki szerelmet. Ne értsetek félre, nem kémkedek utána, ő mutatta meg. És ez csak egy példa a sok közül...

Nálatok is ez a tapasztalat amúgy?

Egyébként én ennek ellenére nem vagyok féltékeny, nem látok egyik lányban sem konkurenciát, nem is szólok ezekbe a dolgokba bele, hagyom hogy a párom saját maga oldja meg, építse le őket.

Egyébként 26 vagyok, a férjem 28. Sok szingli barátnőm van, akik sokszor panaszkodnak, hogy a mi korosztályunkban nagyon nehéz olyan pasit találni aki komoly lenne, nem csak szexre menne, tényleg családot akarna. A lányoknak viszont már ketyeg a biológiai órájuk...Talán ez állhat a dolgok hátterében?


2014. nov. 14. 14:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom szerint mind nőkben, mint férfiakban elég gyakori, hogy inkább vonzódnak a fiatal férjekhez, feleségekhez mint a fiúkhoz, lányokhoz.
2014. nov. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
Igen tapasztaltam. Olyan nö hajtott ra aki,mig agglegeny volt mereven elutasitotta.
2014. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon egyszerű. Az kell amit nem kaphatsz meg. Ha már megvan akkor meg sz.rsz rá
2014. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha belegondolsz, ez érthető:) A férfin mindenképpen meglátszik a női kéz: rendezettebb, ha van mellette egy nő, aki női szempontok szerint értékeli a ruházatát, tetteit, stb. Mindemellett az, hogy képes a megállapodásra, példás férj és családapa, abszolút vonzóvá tesz egy férfit a biztonságra vágyó nők számára. Persze ha a férfi elhagyná a családját a nőért, máris oda lenne ez a kép, szóval csak addig vonzó, ameddig családban él.
2014. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

En nem lettem kaposabb a hazassag utan sem :)


Sanszos egyebkent hogy a ferjed valtozott meg, es sokkal jobban nyitott a csajokra mint elotte. Indok nelkul nem probalkoznak senkinel a nok, hacsak nem egy Brad Pitt.

2014. nov. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Sok nőnek jópasi kell. És inkább osztoznak rajta, minthogy átlagos pasikkal is kezdjenek.


Nekem pl. mindig lesokkol, mikor kisportolt testtel és átlagos arccal, 90-100 kilós lányok visszautasítanak. Mert nem vagyok elég vonzó...

2014. nov. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

Igen valóban igaz hogy a férfiak sokkal kellendőbbek mint a nők sajnos! És nem értem hogy a nők mért kellenek kevésbé mint a férfiak ez írtóra hatalamas nagy különbség a nőknek nehezebb sokkal találni egy normális embert míg a pasiknak sokkal könnyebb rengeteg nők között tudnak válogatni míg mi nők alig. :(


30/N

2014. nov. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Igen, igaz, hogy feltűnően jóképű a férjem, de régen is az volt...Bár azért az tuti, hogy míg régen inkább olyan "kölyök" feje volt, most sokkal férfiasabb...Lehet, hogy ez is közrejátszik...

Nem tudom mik a lehetőségek manapság pasizás/csajozás terén, 18 évesen összejöttem a férjemmel, azóta kimaradtam ebből a körforgásból...Bár azért barátoktól/barátnőktől hallok sztorikat...és sok esetben elég szomorú a helyzet...

2014. nov. 14. 15:40
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Ez azért van és nemcsak (viszonylag) friss házasoknál, hanem nemrég összejött, boldog szerelmespároknál is működik, mert a boldogság, elégedettség látszik meg a férjeden, ez vonzó a másik embernek. Én is észrevettem minden kapcsolatom elején, hogy látják a pasik a boldogságomat és persze nekik is leginkább egy kiegyensúlyozott nő kell, nem egy idegbeteg, plusz olyankor biztosan jobban is adtam magamra.
2014. nov. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Olvastam, hogy ez nem tudatos, hanem olyasmi, hogy ha házas, az azt jelenti, hogy egy nő "jóváhagyta". Mintha rajta lenne egy matrica, hogy "férj-alapanyag".
2014. nov. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!