Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Garantált-e annak a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Garantált-e annak a rossz házassága, akinek példaképe a Kékszakállú herceg? Miért?

Figyelt kérdés
A Kékszakállú herceg vára operában mintha pozitív szereplő lenne.... ez kifejezetten férfi szemszög?

#házasság #nőszempontúság #férfiszempontúság
2014. okt. 4. 12:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Már eleve gond ha valaki úgy lép házasságba, hogy egy kitalált történet a példakép. Bár azt se értem, hogy kinek lehet példakép Judit vagy Kékszakáll. Judit olyan mint a vidéki asszonyságok. Mindenbe beleüti az orrát, kíváncsi, kutakodik, annak ellenére, hogy többször mondja kékszakáll ne tegye. Így örök életre rab marad.

Kékszakállnak meg természetes, hogy már 4 felesége van akik örökké a várukban marad...

Ez lenne egy példakép a házasságban??? Így nézve amíg az asszony rab akar maradni akkor nem lesz rossz házasság, végül is saját véleménye, önbizalma sosem lesz.

2014. okt. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8%
Gyerekhez akarsz vagy mentel hozza? Kekszakallu herceggel alszik el, rola almodozik? Betojok.
2014. okt. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Elméleti jellegű a kérdés....

Bocsánat..

De a válásokról szóló feltett kérdésekről (is) jutott eszembe. Másról is, mert tudok olyan férj(ek)ről, aki nem szereti(k) a kérdéseket.

2014. okt. 4. 13:09
 4/17 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, mi a helyzet a Kékszakállúval, de nekem az Oroszlánkirály a példaképem és jó a házasságom...
2014. okt. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 The answer ***** válasza:

Tehát férfi vagy a T. kérdező?

Ez esetben akár SOK jó házasság is garantált lehet, de azért hívd fel a kedves újdonsült ara figyelmét, hogy kerülje a hetedik szoba látogatását...


Ha pedig hölgy az illető, úgy a boldog és hosszú házasság / élet szempontjából előnyös a kíváncsiság és féltékenység elfojtása. :)


Nyugodj meg, ha valakinek példaképe a Kékszakállú, az semmivel sem rosszabb, mintha Ted Bundy vagy éppen Jeffrey Dahmer lenne a példakép. :))

2014. okt. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Valóban, a művet ehhez ismerni kellene, a szövegét megtalálhatod a Google-ban. Nem hosszú...
2014. okt. 4. 13:13
 7/17 A kérdező kommentje:

Kedves The Answer!


Miféle férfikép rajzolódik ki benne szerinted?

(A nőit az 1. hozzászóló jellemezte...)

2014. okt. 4. 13:15
 8/17 The answer ***** válasza:
90%

Egy magányos, meg nem értett, ezért világtól önkéntes száműzetésbe vonult férfi, kiről senki nem tud semmit. Nem is holmi különc, mint minden más ember ő is csupán megértésre, önzetlen szerelemre, elfogadásra vágyik. A többi csak borzongató, de stílusos körítés, utalván arra, valamennyiünknek van egy sötét, rejtett énje.

Mivel mindent megtett Juditért, és próbálta megóvni őt végzetétől, így valóban kirajzolódik a Kékszakállú pozitív karaktere. Judit átlépett egy előre tisztázott határt, így - még ha indirekt módon is - maga rohant saját végzetébe.

2014. okt. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 The answer ***** válasza:
93%
Elnézést, félreértelmeztem a kérdéses, a magam szemszögét írtam le. Judit szemszöge szerintem igen egyszerű: a nőket mindig is vonzotta a titokzatosság, nem csoda hát, hogy szerelemre lobban az ismeretlen herceg iránt.
2014. okt. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 The answer ***** válasza:
100%
Tipikus csapda, amibe belesétálnak a nők: majd én megfejtem a titkait, majd én megszelídítem azt a vadat (férfit, rockkert, szélhámost...). Néha sikerül a nőknek, de legtöbbször nem, ami egyenlő az önpusztítással.
2014. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!