Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A megcsalásról mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalásról mi a véleményetek? Pótcselekvés szerintetek?

Figyelt kérdés
vagy ez egy nagy kamu , akkor is megcsalja az egyik fél a másikat ha otthon minden rendben van ?
2014. nov. 14. 17:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%

Érdekes. :-)

Nem tudom minek nevezzem, de a feleségem kergetett bele a megcsalásba. Soha nem akartam megcsalni, de ha egyszer lenéz, és nem akar velem lenni, stb., akkor nincs más lehetőség. Sokszor kértem, hogy ne kergessen más nőhöz, de csak kinevetett, hogy úgysem áll szóba velem senki. Tévedett. A házimunkát megcsinálja, gyerekekről, rólam, gondoskodik. Ha más nem is, de gyors kaja, mindig van. Igaz egy bejárónő olcsóbb lenne, de ő legalább már tudja, hogy mit, hogyan kell csinálnia. Egy szava sem lehet, mert bejárónőként sehol sem keresne ennyit, és máshol még szexelnie is kellene a tulajjal. Nem is beszélve arról, hogy van hol laknia.

Szóval nem pótcselekvés, hanem megoldás.

2014. nov. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
5-ke rosszul gondolod én nem csalnám meg,nem azért kérdeztem mert nekem ez lenne a szándékom én szeretem őt.
2014. nov. 15. 09:29
 13/17 anonim ***** válasza:
Azoknak, akik félremagyarázzák a dolgot: olyan nincs, hogy belekerget valaki a megcsalásba. Te döntesz a megcsalás mellett, pedig véget is vethetnél a kapcsolatnak. A te jellemed viszont megengedi, hogy így állj ahhoz, akinek hűséget ígértél. Neked könnyebb hazug életet élni, mint tiszta lappal kezdeni.
2014. nov. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13 Te vagy a példa az állításod megcáfolására. Ezzel a mentalitással téged is megcsalnak/tak.

Bocs.

2014. nov. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
És persze a te esetedben sem te, hanem a férjed lesz a hibás. :-)
2014. nov. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Aki megcsalja a párját annak azt kívánom hogy soha ne legyen normális élete, mert az ilyen kétszínű gerinctelen nem ide való, az ilyen fajta személy ássa el magát minél mélyebbre mert annyit is ér az ilyen. Az ilyet el kell ítélni minél erősebben, ja igen, a megcsaló pórul fog járni mert olyan nincs hogy nem.


AZ ILYENEKET LE KELL SELEJTEZNI ÉS KIDOBNI A KUKÁBA és keresni kell normálisat aki hűséges.

2014. dec. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

14-15, igazából nem érdekel, honnan szedted ezt a baromságot. Valószínűleg csak önigazolást keresel. Engem nem csaltak meg soha, és a páromat ismerve nem is fognak. És nem, nem ismered jobban őt, mint én.

A feleséged nem ismerem, de teljesen mindegy, milyen sárkány, és ő mart-e el téged magától.. akkor is te döntöttél úgy, hogy félremész, nem pedig szakítasz. Amit ő tesz, azt a szemedbe teszi, nem a hátad mögött, és te ennek tudatában dönthetsz az életedről. Ő nem tudja, hogy a férje gerinctelen féreg. Ez a különbség kettőtök között, ő tiszta lappal játszik, te pedig gyáván hazugságokba menekülsz.

2014. dec. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!