Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jöttek a szüleim mindket...

Miért jöttek a szüleim mindketten zavarba, (arckifejezés, elfordulás) amikor a megcsalásról kezdtem el beszélni út közben a kocsiban? Uffff

Figyelt kérdés

Ez egy költői kérdés.:D Ez nagyon durva.:(

Utálom őket!


2011. febr. 9. 12:55
 1/10 anonim válasza:
hat, attol fugg milyen kontextusban volt szo a dologrol, de inkabb oket kellett volna errol megkerdezni
2011. febr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Ezért utálod őket? Érdekes.....nem tudom hány éves vagy, de ha már nem kisgyerek akkor gáz hogy ennyire infantilis a gondolkodásod, ha meg még gyerek vagy akkormeg valószínűleg azért vágtak pofákat mert furcsállták hogy miért beszél egy gyerek ilyen témáról.
2011. febr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
47%
Szia, valoszinu azert jottek zavarba, mert mindketten felreleptek az idok soran es inkabb kitertek a valasz elol!
2011. febr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Az autót, a kaját amit adnak, a lakást a fejed fölé, a biztonságot, azt nem utálod, ugye? Csak a szüleidet. Kis ostoba vagy.
2011. febr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 iDev ***** válasza:
100%

1. A költői kérdés nem vár választ. Akkor miért teszed fel itt?

2. Miért utálod őket?

3. Az, hogy zavarba jöttek még nem jelenti, hogy félreléptek. Lehet, hogy csak kényelmetlen nekik ilyen témáról beszélgetni.

2011. febr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Még nagyon gyermeteg a gondolkodásod.

Húgom is utálja az apánkat, sőt engem is. De az nem jut eszébe, hogy amikor kér valamit rögtön megkapja és ha én nem vásárolnék és főznék rá, akkor nem is enne. Az a ti bajotok, hogy túl el vagytok kényeztetve, jó dolgotok van és unatkoztok.

2011. febr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
16/l Na jó, nem utálom őket, csak dühömben írtam ki.
2011. febr. 9. 13:35
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyébként semmi közöd ahhoz, h félreléptek-e.

Ez az ő dolguk.


Csínján bánj a szavakkal, mert megbánhatod őket.

2011. febr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az autót, a kaját amit adnak, a lakást a fejed fölé, a biztonságot.Ez nem elég,szeretet is kéne,meg jó légkör...
2011. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Költői kérdés? Akkor most ne válaszoljak rá?:-)
2011. febr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!