Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek az hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teréz06 kérdése:

Szerintetek az hogy ha egy férfi házzasságban van és más csajjal csetelget és nem túl lazán, de ha én beszélek pasikkal az már baj . Tisztában vagyok vele hogy féltékeny de én nem beszélhetek férfiakkal, normállisan?

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Teréz!

A házasságot 1 z-vel, a normálisan-t 1 l-lel írják.

Kérdésedre válasz pedig,egyis sem normális.

2014. nov. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Ez egy olyan komplex kérdés, amit így önmagában nem lehet egyértelműen megválaszolni! Nem tudom, mi neked a normális! Nem tudom, mi neki a nem túl laza.

Az, hogy házasságban éltek és egymástól függetlenül csetelgettek, alapvetően nem normális!

... ilyenkor szokott jönni, hogy: "de az nem pontosan úgy van, hanem...", no azok az apróságok, amelyek egy könyv méretével vetekednek, azok ismerete hiányzik!

2014. nov. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem a ti kapcsolatotok lesz az első, ami ilyen hülyeségek miatt megy tönkre. Ilyen dedós gondolkodással, hozzáállással kár volt összeházasodni.
2014. nov. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem normális. Ha ő csetel 1 darab csajjal, te is beszélgess nyugodtan 1 darab pasival. Azt írod, "nem túl lazán". Tehát nem flörtölnek, csak semleges dolgokról beszélgetnek. Mégegyszer mondom, ezt te is megteheted.
2014. nov. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 1-es: Mielőtt kritizálod a kérdező helyesírását nézd át, hogy te hol írsz rosszul "s"-et "k" helyett, és ne hagyd ki a szóközöket se!


Kedves kérdező! Erre nincs kielégítő válasz. A párod csak simán féltékeny, ilyenkor ne keress logikát mert nincsen, ebbe csak bele tudsz törődni, vagy unásig ismételni a vitát. Sajnos, ha nem tudjátok megbeszélni, akkor nem beszélhetsz férfiakkal. Ez van, el kell viselni. Örülj neki, hogy nőkkel egyáltalán beszélhetsz, mert lehetne rosszabb is.

2014. nov. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
1-es vagyok. Köszönöm a kijavítást, más az, hogy elütök valamit, és más az, hogy nem tudok helyesen írni.
2014. nov. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Természetesen a házasságban, párkapcsolatban is lehet ellenkező nemű emberekkel beszélgetni. Én pl. házas vagyok, valamilyen szinten éppen most is chat-elek, mert a gyk is hasonló, sőt volt már, hogy fél napot beszélgettem itt privátban egy férfival, pedig én rendes feleség vagyok, csak volt egy közös témánk és megbeszéltük, hát szerintem ez még sehol nem válóok, legalábbis nálunk biztos nem az, a férjem is kérdezte, hogy mit csinálok, mondtam dumálok egy pasival erről, meg arról, hát nem lett féltékeny. Mondjuk fogalmam sincs ki volt az illető, mert ezután a chat után nem dugtam az illetővel, olyat nem szoktam. Szerintem ez a normális viselkedés, nem az, hogy folyton kutakszik mindenki a másik után, hogy oh, írt esetleg egy sms-t valakinek, meg egyfolytában alaptalanul féltékenykedik. Inkább választanátok olyan társat, akiben meg tudtok bízni. Kérdező! Betegesen féltékeny pasiból sok van,a te döntésed, hogy el akarod-e viselni.
2014. nov. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A chatelés még önmagában nem jelent semmit. De ha úgy van ahogy írod, és ő beszélhet, te meg nem "teheted"(nem mintha egyenrangú kapcsolatban bárki megtilthatna bármit a másiknak) , akkor a sarkadra kéne állni, és megmondani, hogy amit neki szabad, azt neked is.


Ha már találkozni is akart a beszélgetőtárssal, akkor ott már baj lesz...

2014. nov. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!