Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak? / Részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? / Részletek lent! /

Figyelt kérdés
Építőiparban napi 12-14 órákat dolgozom, heti egy szabadnappal. A feleségem is dolgozik. Azon az egy szabadnapomon én még pluszba megcsinálom a kerti munkákat, ha kell szerelek. A feleségem is 12 órát dolgozik, de ülőmunkát végezz. Eleinte minden jó volt, de pár hónapja arra megyek haza, hogy nincs főtt kaja, reggelit magamnak veszem szintén meg, ebédelni nem tudok, mert ahol dolgozok ott nincs menza, így alig várom, hogy haza érjek és ehessek, de max. csak hideg kaját kapok. Hetente egyszer úgy ahogy kitakarít párom, de azt nem nevezném annak, így amit pihenéssel, vagy alvással tölthetnék azt tölthetem azzal, hogy megfőzök magamnak, elmosogatok, kivasalok magamra. Már próbáltam feleségemmel beszélni, de ő csak azt fújja, hogy nem csak az ő dolga a házi munka, én ezt nem is mondtam neki, de miért várja el tőlem, hogy egésznap még otthon is gürizzek? Ha ülő munkát végeznék, akkor biztos lenne hozzá erőm, ahogy minek után ennem kell van is erőm hozzá, de jól esne, hogyha ezeket nem nekem kellene elvégeznem. A kollégáimnál azt látom, hogy ők visznek be főtt kaját magukkal, amit az asszony csinált nekik, mire haza érnek szintén kaja várja őket, ők azt is mondják számomra, hogy váljak el. Nem tudom mit tegyek, de nagyon elegem van, én nem azért vettem el a feleségemet, hogy utána elváljak, amint gond adódik, de ezt így már nem sokáig húzom.

2014. nov. 19. 13:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/104 anonim ***** válasza:
100%
Ételrendelés, heti egyszer takarítónő, aki megcsinálja a vasalást is.
2014. nov. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/104 anonim ***** válasza:
100%
Felezzétek el a munkàkat.
2014. nov. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/104 anonim ***** válasza:
35%

Az kemény, elég önző a nő.

Elhiszem, hogy ő is fáradt, mert hosszú az a 12 óra, de nem 20 kilós cementes zsákokat cipel 12 órában, tehát ezt megérthetné, hogy te még fáradtabb vagy.

Kérd meg rá, hogy nem kell elvégeznie minden házimunkát, csak kaját csináljon már. Nem is értem, hogy nem érzi magát rosszul, hogy neked kell rohangálni azért, hogy ehess. Én is csinálok a páromnak enni valót, pedig ő 9 órát dolgozik, és nem építőmunkás.

2014. nov. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/104 anonim ***** válasza:
72%
Hanem azért vetted el, hogy főzzön, takarítson. Persze,... szerinted ha elvárod, számonkéred, megteszi? A hozzáállással van a baj. SZeretet és törődést (mert ez valójában az, amikor az ember fáradtan is főz a társára), azt nem lehet kierőszakolni. Te mit teszel meg azért, hogy őt boldoggá tedd? Mikor és mivel lepted meg utoljára, mikor romantikáztatok? (nem a szexre és a kerti munkákra gondolok, hanem valami többre). Szerintem ha te teszel azért, hogy újra feléleszd, hogy rád gondoljon egész nap, hogy vágyakozzon utánad, a közös beszélgetésekre, együttlétekre, akkor meg fogsz lepődni, de várni fog a kaja is egy idő után az asztalon. Mert megkeresi a módját, hogy kényeztessen. Amíg csak elvársz, addig egyre kevesebbet fogsz kapni. Aztán ha elváltál, tényleg mindent csinálhatsz magadnak. Mert a házasság nem erről szól. Többről, csak ezt még időben észre kell venni! N31
2014. nov. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/104 A kérdező kommentje:
4es: mit várok el? És még is mikor romantikázzak vele? Esténként ne magamra főzzek és egyek, aztán dőljek ki aludni, hanem még menjek el vele ki tudja hová? Azon az egy szem szabadnapomon is, amikor vele lehetnék a kertet tehetem rendbe, moshatok magamra stb. A kollégáimnak sincs több idejük, az ő feleségeiknek miért totál természetes, hogy kaját adjanak a férjeiknek?
2014. nov. 19. 13:54
 6/104 anonim ***** válasza:
100%
Napi 12 óra munkákkal elhiszem hogy egyikőtöknek sincs kedve házimunkázni. Rendelj kaját a munkahelyedre, a hétvégén pedig te csináld a kertet, szerelést, a feleséged pedig a főzést, házimunkát. Ha összedolgoztok, még marad egy kis időtök kikapcsolódni is. Meg kellene próbálni, mert ha gyerek lesz, még nehezebb lesz összehangolni.
2014. nov. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/104 anonim ***** válasza:
100%
Megértem az álláspontodat, de vedd figyelembe, hogy nem csak fizikai fáradtság létezik, hanem szellemi is. Nem tudom, milyen jellegű munkát végez a párod, de 12 óra hosszú idő, és ha közben végig agymunkázik, az bizony valódi zombivá teszi az embert. Nekem is ülő munkám van, de nekem 8 óra tömény meló is elég, hogy teljesen leszívja az energiámat, hiába ülök közben. Mikor hazaérek, csak egy vágyam van, hogy aludhassak.
2014. nov. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/104 A kérdező kommentje:
7: gyárban dolgozik, ilyen panellapokat szerel össze, betanított munka, csak kézügyesség kell hozzá.
2014. nov. 19. 14:00
 9/104 anonim ***** válasza:
88%

Ő is lehet olyan fáradt, mint te. Jó volna megosztani a munkát otthon, de azért 12 óra alatt ő is nagyon lefáradhat.

A válás hülyeség, valami más megoldás kéne. Csak valahogy kevésbé ellenséges, próbáld megérteni a feleségedet, ne kicsinyeld le az ő munkáját...

2014. nov. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/104 A kérdező kommentje:
Én vagyok ellenséges? Ő jön folyton azzal, hogy nem csak az ő dolga a házi munka, közben ő nem csinál szinte semmit se, én főzök magamra esténként, elmosogatok, aztán ki is dőlök, az egy szabadnapomon megcsinálom a kertet, aztán még moshatok is stb. Mielőtt válaszoltok ilyen dühítő válaszokat, hogy ellenségeskedem a feleségemmel olvassátok már normálisan el!
2014. nov. 19. 14:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!