Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az öcsém kikezdett egy tőle...

Az öcsém kikezdett egy tőle idősebb nővel. Mit csináljak? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Az öcsém 23 éves és egy cégnél dolgozik 2 éve. Ott összeismerkedett egy 32 éves nővel, akinek két gyereke és élettársa is van. Sajnos kézzel fogható bizonyítékok vannak, hogy összejárnak. A nő párja Hollandiába dolgozik, ritkán jár haza. Pár hónapja volt ebből egy ügy, de mindent letagadtak. A szüleim nagyon ki voltak akadva. Azóta elcsitultak a dolgok. Nem tudom szóljak-e nekik, vagy mit csináljak mert most jöttem rá erre a dologra.

2014. okt. 16. 12:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Mivel semmi közöd hozzá, ennek tükrében a legcélszerűbb, ha semmit se csinálsz. Az öcséd felnőtt ember, senkinek semmi köze a szexuális életéhez, beleszólása meg pláne semmi... (max a férjnek, ha férjes a nő:))

Maradj ki belőle, ennyi.

2014. okt. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Felnőtt férfi az öcséd, miért is kéne beleavatkozni a magánéletébe?? Majd ő megoldja.. Te sem örülnél annak ha a te magánéletedben vájkálnának.
2014. okt. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

És mi a gond? Hogy idősebb a nő? Vagy hogy nem független? Vagy hogy vannak gyerekei?

Szerintem se neked, se a szüleidnek nincs köze ahhoz, hogy kivel jár össze szexelni a testvéred (addig, amíg ezt nem otthon csinálja).

Szóval felnőtt férfi, ő tudja, hogy mit akar.

Ne szólj bele, mert nincs értelme, és fura is lenne, hogy miért szólsz bele.

Max. beszélgess vele. De gondolom, nem vagytok olyan mindent megbeszélős, baráti viszonyban.

2014. okt. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Semmi kozod hozza az egvilagon, a helyedben hallgatnek mint a sir.
2014. okt. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Tényleg felhatalmazott rá valaki, hogy csinálj bármit, ha a felnőtt öcséd összejön valakivel? Szerintem csinálj lekváros buktát. :-)

Ha meg van jobb dolgod, akkor törődj azzal, tényleg harmadikként kérdezem és unalmasnak tűnik, de mi közöd hozzá? Egészséges felnőtt emberek. A nőnek "csak" élettársa van, akivel lehet nem is gondolja komolyan. Ezen kívül egy 32 éves nő nem nő? Komolyan olyan, mintha azt kérdezted volna, hogy az öcséd lefejezte a szomszédot és kézzel fogható bizonyíték van rá, mert a kezében volt a feje.

2014. okt. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok az öcsédnek ,a nők harmincas évek körül vannak legjobb pompájukban :-)... tehát nem az életkora a gond !!! Sokkal nagyobb probléma ,hogy belemászik egy család életébe és nem független a nő ! Tulajdonképpen mitől van ki a családod ? Felnőtt ember már az öcskös . Ilyen erővel a nő oldaláról is kiakadhatnának (amennyiben kitudódna) ,hogy egy kis "taknyossal" állt össze .Én a nőn akadok ki inkább ..hogy ezt műveli a férje háta mögött . De kik vagyunk mi ..és kik vagytok ti ,hogy pálcát törjünk felettük ? Ők tudják mit csinálnak ! Ha szerelmesek lesznek majd ők döntenek a továbbiakról ...
2014. okt. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

NE szilvásbuktát csinálj, hanem pálinkát!

Egyébként a kérdésed ihletett egy másik kérdést: miért nem tud mindenki a saját életével foglalkozni, miért érzi valaki kötelességének, hogy beleszóljon egy másik, felnőtt ember életébe?

2014. okt. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

vegyél neki óvszert ha elfogy a pénze, mert ciki lenne ha a két gyerek mellé csinálna egy harmadikat


amúgy meg max dicsérd meg és örülj, hogy van kivel dugnia

2014. okt. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Semmit ne csinálj. Szeresd az tesódat, küldj a névnapjára képeslapot, neked többet nem kell tenned.
2014. okt. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Max elmondanám a véleményem, hogy szerintem ez helytelen és Neki se esne jól, ha a nőjét más is dugná, de ráhagynám. Ő viszi vásárra a bőrét. Biztos hallottál róla, hogy kiderülnek ezek a dolgok előbb utóbb és minimum lesz botrány vagy pár vérző orr... Ha Ő ezt vállalja, tőlem csinálja. :)

26/N

2014. okt. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!