Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem mentem hozzá egy muszlimho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mentem hozzá egy muszlimhoz, azt hiszem helyesen cselekedtem, de mégis rossz érzés. Velem van a gond, hogy a lenti dolgok nálam nem fértek bele?

Figyelt kérdés

Pár hónap "randizás" (ágyig nem jutottunk, nagyon vallásos) után konkrét tények elé állított, némelyekkel egyet is értettem, a többiről megpróbált meggyőzni, hogy az a helyes út.

amikkel nem teljesen értettem egyet:

nem eszek húst, csak néhanapján bacont, de erről le kellett volna mondanom (mert ők nem esznek disznót)

egy focicsapatnyi gyereket akar

bikini helyett teljes testet elfedő úszódressz, mert más nem láthatja a testem.

a barátaimmal csak napközben találkozhatok, éjszakára nem maradhatok ki (nem buliról volt szó, hanem pl. barátnőnél alvás, mert otthon a helyem)

és bár európában lakunk, de azt mondta hogy még nem tudja hol akar élni (szülei iránban, testvérei uae), szóval mintha ezt ő döntené el és nekem beleszólásom se lenne.


ezekkel a tudnivalókkal pár hónap után - együttélés nélkül - elvárta hogy döntsek a jövőmről, hozzámegyek, vagy szabadelvű európai akarok maradni aki nem akar megállapodni. Mivel már mondtam neki hogy szeretem, és ő is nekem, így azt hitte igent mondok, és amikor mondtam hogy nem vagyok benne biztos, akkor azt mondta hogy átvágtam és végig csak játszottam vele, meg a szüleivel (akiknek skypeon megmutatott, persze lefedve). és most elég rossz érzésem van, mert nagyon nagyon kedvelem, szóval nyugtassatok meg hogy reálisan látom a dolgokat, és egy ilyen házasság nem való nekem, aki európai szellemben nevelkedett. Persze semmi bajom a muzulmánokkal, tisztelem az iszlámot, csak nem gondolom úgy hogy egy ilyen radikális változást könnyűszerrel fogadnék.


2014. nov. 3. 02:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
90%

A lehető legjobban döntöttél! Abban a pillanatban ahogy hozzámentél volna, megszűntél volna ember lenni. Egyszerűen a tulajdona lettél volna, akinek semmibe nincs beleszólása.

Két ennyire eltérő kultúrából származó ember között szerintem kb 1000ből 1 kapcsolat működhet... talán.

2014. nov. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 anonim ***** válasza:
88%
Mar nem azert, de ez most komoly???? A vallasokkal mindig is ugy voltam hogy csak cellak a szabad elet elol. De ez meg engrm is sokkol , hogy ennyire lekorlaTozna a hataskorodet.. Szerintem ha tenyleg annyira szeretne, ezt most max durva poenbol szanta.. hat azert az ember pofaja leszakad hogy ilyenek vanak..
2014. nov. 3. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/102 anonim ***** válasza:
93%

"elvárta hogy döntsek a jövőmről, hozzámegyek, vagy szabadelvű európai akarok maradni aki nem akar megállapodni"


Te nem arról döntöttél, hogy "nem akarsz megállapodni", hanem arról, hogy nem akaradod a saját akaratodat alárendelni valaki másénak, és nem az ő, hanem a saját elképzeléseid szerint szeretnéd leélni a életedet.


"Mivel már mondtam neki hogy szeretem, és ő is nekem, így azt hitte igent mondok, és amikor mondtam hogy nem vagyok benne biztos, akkor azt mondta hogy átvágtam és végig csak játszottam vele."


Pont annyira vágtad át őt, mint ő téged, amikor nem akart lemondani a saját hitéről és vele együtt azokról az elképzeléseiről, hogy mi a helyes és mi nem, annak érdekében, hogy legyen jövője a kapcsolatotoknak.


Szerinted jogosan igyekszik benned bűntudatot kelteni, és úgy beállítani a történteket, hogy "átvágtad"?

2014. nov. 3. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/102 anonim ***** válasza:
92%
Én sikítva menekültem volna ettől, két perc után.
2014. nov. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/102 anonim ***** válasza:
74%

Olvasd el a Lányom nélkül soha című könyvet.


Ebben választ kapsz a kérdésedre és nem lesz lelkifurdalásod hogy nemet mondtál.

2014. nov. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/102 anonim ***** válasza:
100%
Ha most neked ilyen nehéz lenne mindezt felvállalnod, gondold el hogy milyen szívfacsaró lenne a gyerekeidet látni ahogy merev dogmák tönkreteszik az életüket, és te nem szólhatsz bele.
2014. nov. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/102 anonim ***** válasza:
100%
A helyzet egészét nézve tulajdonképpen szerencséd van, hogy egy muszlim férfire akadtál, aki nyíltan elmondta, hogy mi vár rád és így te dönthettél. Rossz érzésed nyilván csak azért van, mert egy érzelmi viszonyban neked értelemmel kellett választanod. Ez a jövőre nézve is megfelelő iskola volt arra, hogy bizonyos élethelyzetekben nem összehasonlítható dolgok között kell választani.
2014. nov. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/102 anonim ***** válasza:
100%
Helyesen döntöttél. Most szereted, de meggyűlölted volna, és lehet, hogy akkor már menekülni sem tudtál volna. A lehető legjobb döntést hoztad.
2014. nov. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/102 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jol dontottel. Ki tudja hogy UTANA miket nem talalt volna meg ki... Es esetleg haza sem tudsz jonni ha odakoltoztok. En sem vallalnam be ezeket a dolgokat, azokba az orszagokba pedig vegkepp nem koltoznek.
2014. nov. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/102 Bence_ ***** válasza:
94%

Hogy neked mi fontos azt te tudod.

Szerintem még korrekt volt, hogy legalább Elmondta, hogy a tulajdona leszel. Bió sex,szülő robot.

Cuki az érzelmi manipulálása "szabadelvű európai akarok maradni aki nem akar megállapodni" Az, hogy elfogadom a másikat és figyelembe veszem az igényeit ez nem egyenlő avval, hogy nem akarok kapcsolatot. Ha szeretek valakit akkor azt önmagárt szeretem és nem cél a korlátozása. Ez pali keressen magának olyan nőt aki erre vágyik.

2014. nov. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!