Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nalatok is sertodes a vege,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nalatok is sertodes a vege, ha szoltok, hogy a parotok/hazastarsatok is vegye ki a reszet a hazimunkabol?

Figyelt kérdés
Mindketten dolgozunk, de o nagyon faradt es ezert amikor megjon a munkabol, fekszik a gep ele es/vagy netezik a telefonjan. Ha kerem, segitsen valamiben, pofakat vag. Ha probalom megbeszelni, hogy en is dolgozom, en is faradt vagyok, de kell mosni, fozni, takaritani, es ha mast nem, legalabb ne hagyja szanaszet a cuccait, hogy legalabb azt ne kelljen pakolnom utana,es ne epitsen varat szennyes ruhabol, koszos tanyerbol, csokis papirokbol es chipses zacskokbol az agy kore, akkor en vagyok az utolso szemet, mert ba.....om, es en el sem tudom kepzelni, o mennyire faradt. Hetvegen is faradt, mikor itthon van. En ne legyek faradt, nekem egy szabadnapom van hetente. Pedig probalkozom, mint egy gyerekkel, ha megcsinal valamit, megdicserem, ertekelem, de ez sem osztonzi a sajat munkavegzesre. Volt, hogy nem csinaltam semmit, az sem zavarta. Ket hetig birtam a kupit es koszt. Egyebkent o ugy gondolja, rengeteget segit. Vannak feladatai: o mosogat es kiviszi a szemetet. Ebbol kiviszi a szemetet, ha mar 3 zacsi van megtoltve a kukan kivul. A mosogatas szerinte raer hetente egyszer. Amit fozeskor hasznalok, es amit en hasznalok, azt elmosom, az ove ott rohad egy kulon muanyag dobozban. A beszelgetesunk is kimerul abban, hogy en meselem, mi tortent ma, kerdezgetem ot, o nyomkodja a telojat. Csak nalunk megy ez? Mit tehetek meg, hogy lassa, en is faradt vagyok? Egyszer osszeestem a kertben kimerultsegtol (10 napig szabadnap nelkul 12 oraztam, plusz napi 2 ora utazas) es nem tudtam felkelni, o hozott be. Aznap csinalt nekem kajat, aztan elfelejtodott. Mit rontok el? Hogy lehetne osztonozni, hogy ne vegye ba.......snak? Nalatok is van hasonlo helyzet?
2014. jan. 27. 08:30
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
74%

Nehezedre esne ha nem csinálnád te sem? Annyira következetlenek tudnak lenni az olyan emberek akik mindig arra panaszkodnak hogy a másik lusta. Legyél te is az!

Ha már fuldoklik a szemétbe csak felébred.


Nálam ez vált be.

2014. jan. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
5%
Hát sajna sok nő igénytelen mostanában. Biztos rosszul nevelték, de sokszor láttam még anno koliban is hogy nálunk srácoknál minden rendben volt a szobában, a lányok meg hihetetlen koszt hagynak, nem mosogatnak stb. Nem tudom mi lett a női nemmel a 21. században. De kitartást...ha nem változik, akkor cseréld le.
2014. jan. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Csinaltam ket hetig, semmi valtozas. Neked mennyi ido volt? Bizonyos dolgokat muszaj megcsinalnom, pl. elmosni a tanyert, amibol enni akarok, a labost, amiben fozni, kimosni a ruhamat.
2014. jan. 27. 08:42
 4/43 A kérdező kommentje:
En vagyok a no :) Bocsi, ez lemaradt
2014. jan. 27. 08:43
 5/43 anonim ***** válasza:
6%

#2

Mi történt a női nemmel? Hát még a 21. század előtt megjelent a feminizmus és azóta egy rövid fejlődés után csak romlanak a dolgok...

2014. jan. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
28%
Nem, mert tudja, hogy csak akkor szólók neki, ha már ko vagyok és azért kérem a segítséget.
2014. jan. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk nincs ebből gond, általában én csinálom a takarítást, mosás nem nagy munka, mosogatást felváltva csináljuk és nemcsak a "saját" cuccainkat mossuk el. Egyikünk sem hagyja szét a cuccait, próbálunk mindketten vigyázni a rendre. Házimunkán felül is próbálunk mindenben segíteni egymásnak. Hiszen ezért is vagyunk együtt.

Szerintem nagyon nem illetek össze.

2014. jan. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
88%
Ismét egy szép példa a szado-mazora. Együttélés előtt is nyilván lehetett mindent tudni. Sajnos -számomra érthetetlen okból- a fiatal nők menekülnek otthonról és minden alapos megfontolás nélkül, vagy csak divatból (???) összeköltöznek egy önellátásra sem hajlandó herével. Miért nem lehet otthagyni ??
2014. jan. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim válasza:
55%

Lehet, hogy nagyon unszimpatikus leszek, de nálunk így működik: A házimunka teljes egészében az enyém. (én vagyok a nő) mosás, takarítás, főzés, sőt, a párom elé teszem a tányért amikor leül az asztalhoz és elveszem, amikor kész van. Egy dolgot nem viselek el, ha szándékosan, nemtörődömségből keletkezik a kupi. Szoba közepén ledobott ruha órákig a földön. Erre az egyre szoktam kérni, hogy ne már. Ezt el is fogadja. Rengetegszer kap ágyba reggelit is és ezt tudja, értékeli. Cserébe a ház körüli munkák az ő feladatai. Fűnyírás, hólapátolás, kerti munkák (nyáron többször is körbemászta a 820m2-es telket és a sövényeket kigazolta, szerelés és ilyesmik. Amikor nagyon beteg volt, akkor fél évig ápoltam, fürdettem, etettem gerinctörés után, extrán odafigyeltem rá, teljes állás mellett. Most veszélyeztetett terhes vagyok és mióta tudjuk, azóta ő csinál mindent. Én fekszem, ő zokszó nélkül készíti a reggelit, mielőtt elindul dolgozni, porszívóz, mindent megcsinál és ugyanúgy ápol, mint én őt mikor beteg volt. Nagyon sokan hülyének néztek, amikor látták, hogy mennyire kiszolgálom, de kamatostul visszakapok most mindent.

Elnézést, hogy ilyen hosszú lett.

2014. jan. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Osszekoltozes elott nem volt ilyen, ossze sem koltoztem volna vele, ha tudom, hogy ez lesz. Mosott, fozott, takaritott. Igenyes volt magara es a kornyezetere is. Sokszor kedveskedett nekem, szendvicset csomagolt nekem munkaba, ilyesmi. A figyelmessegeit viszonoztam en is, tehat erre nem fognam, hogy emiatt maradt abba. Figyelmes volt, sokat csavarogtunk munka utan faradtan. Mindig volt valami program. Aztan ahogy telt az ido, szepen lassan ram maradt minden. Mert o faradt es csak laptopozni van ereje.
2014. jan. 27. 09:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!