Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A fűtés női munka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fűtés női munka?

Figyelt kérdés
Családi házban, fával.
2014. nov. 23. 17:33
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
28%

Ki választotta az adott házat ilyen fütéssel?


Aki választotta-azé.

2014. nov. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
79%
Ti mondjátok folyton, hogy nincs férfi meg női munka. Akkor most mi a gond?
2014. nov. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk az csinálta meg aki épp otthon volt vagy előbb hazaért.Eleinte csak anyukámmal ketten éltünk ott,nem volt férfi aki megcsinálja.Legalább megtanultam fát aprítani.
2014. nov. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
76%
Egyenjogúság van, nem?
2014. nov. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk nem oszlik így meg, nőként fűtök én is, de fát nem én cipelem be, hanem a férjem.

Rádobni a tűzre simán lehet nő munka (is), de a tűzifa behordását végezze inkább az erős férfiember.

2014. nov. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Ketten választottuk, van gáz is, meg vegyes kazán is. A régi házunkban is így volt, akkor a férjem fűtött, és én is praktikusnak tartom, ha van vegyes kazán, mert lehet vele spórolni. Mivel ebben mindketten egyetértünk, ez sajnos nem lesz segítségünkre a kérdés eldöntésében.
2014. nov. 23. 17:39
 7/36 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem azé, aki éppen megcsinálja, vagy aki előbb megteheti, hogy megcsinálja.

Nálunk ha én vagyok itthon vagy én vagyok előbb itthon, akkor én teszem, a feleség, ha pedig a férjem van előbb itthon vagy ő van itthon, akkor ő. Ha pedig mindketten itthon vagyunk, akkor meg aki éppen tesz a tűzre. Tehát a lényeg, hogy fűtve legyen, nem az, hogy ki fűt éppen.:)

2014. nov. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
51%

Hát ha a nő egyedül van otthon és nem akar megfagyni, akkor én úgy gondolom hogy ez nem olyan dolog hogy férfi vagy női munka.

Anyám nő léttire beszokot gyújtani..

Sőt régen a nők feladata volt a begyújtás ha az uruk éppen nem ért rá vagy esetleg megözvegyült.

2014. nov. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Pontosítok: nem csupán a rádobásról van szó, hanem a begyújtásról.

Aki az egyenjogúsággal jön, annak mondanám: nálunk ilyen nincs, tehát ez sem szempont.

2014. nov. 23. 17:40
 10/36 A kérdező kommentje:

Ha egyedül vagyok, akkor nem kérdés...

És ha nem egyedül vagyok?

2014. nov. 23. 17:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!