Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Anyukák, akiknek a férjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák, akiknek a férjük egyfolytában, nagyon sokat dolgozik (rendszeres túlóra, hétvégi munka. Stb. ), hogy érzitek? Valóban feltétlenül szükséges ez a sok munka, vagy férjeteket farasztjak a gyerekek, és egyszerűbb a munkába menekülni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 28. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Heti 1 napot van itthon a férjem. Délután 2kor elindul, hajnal 6kor ér haza. Sajnos ilyen a munkabeosztása, ő szereti a gyerekeit és egyáltakán nem fárasztják le.
2014. okt. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Nekunk nincs gyerekunk meg...

O napi 10 orat dolgozik.. fel9-kor kel 9kor mar dolgozik,este 7-8-ig. Sajnos ilyen a beosztas,csak ketten dolgoznak az etteremben szoval muszaj igy csinalni,nem hu de sokat,de rosszul sem. Itt telen nincs munka,halat adunk az egnek hogy nem fekete,es hogy van.. Es ha lenne gyerek milyen dolog lenne mar hogy "elmenekul"?... nem csak en akartam azt a gyereket!

2014. okt. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért rendszeres túlóránál és hétvégi munkánál hacsak nem portás az ember bőven fárasztóbb a munka mint a gyerek.
2014. okt. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A férjem 100x inkább lenne a gyerekeivel.
2014. okt. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk még nincsen gyerek, de azért válaszolok.

Általában napi 8 órát dolgozik a vőlegényem, reggel 8-tól délután 17:00ig. Gumiszervízben dolgozik, és ha eljön a gumicserék ideje akkor 1-2 hónapig este fél 9kor, de húzósabb héten este 10kor ér haza. Sajnos ezt nem ő akarja így, hanem kötelező nekik bent maradni. Engem is megvisel ez, és őt is, mert alig tudunk egymásról valamit, amikor este hazaesik féradtan akkor vacsorázik, tusol és kb alszik is. Inkább lenne előbb itthon és lenne velem minthogy ennyit dolgozzon. :( Ráadásul az esküvőnket szervezzük és pont a héten találkoztunk volna a fotóssal stb. Így is esti időpontokat beszéltem meg mindenkivel, de a főnöke nem engedi el előbb egy kicsivel sem, mert hogy rengeteg a munka és így is kevesen vannak rá, tehát nem eshet ki 1 ember sem. Szegények ha betegek, ha fáj valamijük ha ügyet kellene intézniük akkor sem mehetnek el szezonban. Még előbb sem, nemhogy szabadnapra. Igazságtalan ez így, és bosszantó, de ez van...:(

2014. okt. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Napi 10 órát dolgozik, és kétszer másfelet utazik heti hat nap. Nem túl óra, ez a munkaideje. Este siet haza, hogy azért valamennyit a gyerekekkel tudjon lenni, illetve a vasárnap csak a mienk. Persze néha fárasztóak számára a gyerekek, de azt megértem. Nem menekül a munkába, hanem kell a munka!
2014. okt. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek zöld pacsit adtam. Olyan példákat látok magam körül, mint pl.tanár férj, aki a nyári szünet összes napján elmegy könyvtárba kutatni, mert cikkeket ír, de otthon zavarja a zaj. Vagy informatikus férfi, aki szerelmes a gépébe . Egyszer voltam kórházban és ott volt egy férfi ápoló. Ő mondta, hogy igyekszik magát éjszakai műszakba kérni, mert van négy nagyon pici gyereke, és még a kórházban is többet lehet aludni, pihenni, mint otthon ahol két gyerek még kel éjjel. .. Mert amit vki írt, hogy a munka fárasztóbb, mint több gyerek otthon.. Vitatnám, sok főleg irodai munka könnyebb, mint otthon sok gyerek, de mindegy.
2014. okt. 29. 19:30
 8/8 anonim válasza:
Megalt a ferjem. 37F
2014. nov. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!