Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem felelőtlenség ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem felelőtlenség ha egy nő elhagyja a párját egy kisgyerekkel, csak mert a férfi egyszer félrelépett?

Figyelt kérdés
Nem volt benne érzelem nem akarnak folytatást, csak egy éjszaka volt, amit a nő megtud, és felborítja az egész életüket, pedig a férfi nem akar szakítani. Kiteszi magát és a 4 éves gyereket annak hogy visszaköltözik a szüleihez más városba, ahol még munkája sincs, és csak nyomorognak. Nem vagyok érintett a dologban, ismerősökről van szó.
2014. nov. 30. 00:35
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
99%

Off:Nekem teljesen mindegy lenne, hogy volt e érzelem vagy sem.

Ha 15 gyerekem lenne, akkor sem maradnék együtt a férjemmel.

Van egy fiúnk, de ha egy ilyen kiderülne, kivágnám.


Én meg tudom érteni a nőt, tulajdonképpen megalázta a párja. Van aki megbocsájt, van aki nem.

2014. nov. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
98%
Miért lenne felelőtlenség? Ha ő megalázva érzi magát és kiábrándul emiatt, minden joga megvan hozzá, hogy új életet kezdjen. Senkitől sem elvárható, hogy az egyetlen olyan emberrel élje le, akit nem szeret, és játssza a mintacsaládot. A gyerek ugyanúgy felnő, az apja ugyanúgy az apja, a jövő meg majd kialakul.
2014. nov. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem a férfinek kellett volna gondolkodni, hogy mit kockáztat, mielőtt félrelépett. Megértem a nőt. Nem ő "borította fel" az életüket, hanem a pasi. Ő csak reagált. Nehogy már ezt is az anyukára kenjük...
2014. nov. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
29%
Azt meg tudom érteni, hogy lépett, de azt nem, hogy nem dolgozik és nyomorognak a gyerekkel.
2014. nov. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó: A gyereket nem az anyjának kel eltartani, van neki apja is. Ő miért nem ad pénzt, hogy jobb legyen a gyerekének?
2014. nov. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó: a gyereket kettejüknek kellene eltartani, nem gondolod? Az esetek többségében fizet gyerektartást az apa, kétlem, hogy ez lenne itt a gond.
2014. nov. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
98%
felelőtlenség az lenne ha a gyereknek olyan szülőkkel kellene felnőni akik között nincs bizalom... a nő valószínűleg ha tudna bízni a pasiban újra,akkor nem hagyná el csak úgy poénból
2014. nov. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
100%
Apuka akkor nem aggódott a család egysége miatt, amikor félrekufircolt? Mindjárt sajnálom is szegényt.... Ja nem.
2014. nov. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
97%

Mert ha a férjjel marad az asszony, azzal milyen példát mutat a gyereknek? Azt hogy egy nő tűrje a megaláztatást, csak mert gyereke van? Szép is lenne...


Bottal nem piszkálnám meg a házastársamat, az után, hogy megtudtam, összefeküdt valaki mással a hátam mögött. Ki nem szarja le, hogy nem volt benne érzelem, és hogy nem akar szakítani?

Elég szomorú, hogy UTÓLAG jut eszébe, hogy nem akarja borítani a házasságot. Utólag már késő:) Mármint az olyan embereknél akiknek van némi önbecsülése. Ha nincs, és igénytelen, akkor nyilván marad a házasságban és nyeli hogy megalázzák és orrba szájba csalják. Egészségére.


A gyerek jó példát fog látni. Mert ostoba dolog azt gondolni hogy sose jön rá. A gyerek az gyerek és nem pedig hülye:)

2014. nov. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
38%
Utolsó: Egyetértek, de azért azt ne mondjuk, hogy aki a házasságban marad, az igénytelen. Néha nagyon nehéz kilépni, mert az ember anyagilag vagy lelkileg függésben van tartva, esetleg ha megpróbálna kilépni, az komoly fizikai kockázattal járna (értsd: megverik vagy megölik, esetleg "csak" megfenyegeti a pasi. Szóval ne ítélkezzünk már ilyen elhamarkodottan!
2014. nov. 30. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!