Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Már nem szeretem a feleségemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeretem a feleségemet. Nem tudok már nőként tekinteni rá. Érdemes így vele maradnom?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiatalabb lányt és úgy érzem ő az igazi. Sokkal kedvesebb, ragaszkodóbb mint a feleségem. Mellette újra férfinek érzem magam. Teljesen megfiatalít. Feleségemmel már olyan szürke minden. Mit lehet tenni, mit tehetnék?

2014. dec. 2. 19:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
ferfik= ferfiak
2014. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
42%

A ketto kozul az erdemli meg a ferfit, amelyik no jobban szereti. Azert mert a feleseget elobb ismerte meg, nem biztos, hogy az a no szereti jobban.


Ha a masik no sokkal kedvesebb, ragaszkodobb es nem veszekedessel, perpatvarkodassal var otthon, akkor gondolom neked is egyertelmu mit kell(ene) tenned.


Az a no erdemli meg a ferfit es a hazassagot, aki jobban szeret. Ne azt nezd, melyiket ismerted meg elobb, mert a helyesnek tuno ut, amit a tobbiek mondanak, lehet hogy az a rossz ut. Egy eleted van, nem?

2014. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Es ez foritva is igaz: Az a ferfi erdemli meg a szerelmes not, amelyik jobban szereti. Mindegy, hogy mikor talalkoznak az eletben.
2014. dec. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok egyébként, hány éves a lányzó és milyen hosszú kapcsolat után érzed ezt? Lehet, hogy nem tartozik a tárgyhoz, de engem érdekelne.
2014. dec. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%

Ne haragudj az őszinteségemért.

Nem tudom hány éves vagy,de te még lélekben gyerek vagy."Én nem tehetek semmiről." ezen a mondaton el kéne gondolkodnod.

Próbáltad a feleségeddel megbeszélni hogy már nem olyan a dolog mint régen? Megtettetek mindent azért hogy működjön a dolog? Ha úgy érzed már nem tudsz nőként nézni rá akkor lehet az a legjobb hogy elengeded és hagyod hogy keressen egy olyan embert magának aki szereti.

2015. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Mindenki azzal jön, hogy megtettek-e mindent? Meg szervezzenek közös programot és izzítsák fel újra a kapcsolatot. Olyan könnyű ezeket mondani. Valószínű csak azok mondanak ilyesmit, akik még nem voltak hasonló kapcsolatban.

Kedves Kérdező! Nem írtad mióta vagytok házasok és van e közös gyerek, vagy hogy tényleg próbáltál-e már javítani a feleségeddel való kapcsolatodon. Azért mielőtt felrúgnád a családi békét gondold át, hogy nem-e csak egy fellángolás, mert ilyen előfordul. Ha van gyereketek aki veletek él, vedd figyelembe az Ő érzéseit is, mert az egy dolog, hogy a feleséged fásult és un téged, te pedig másba lettél szerelmes, de a gyerekednek az egy elég kellemetlen érzés, ha érzi hogy a szülei utálják egymást és egyszer csak kicsúszik a talaj a lába alól. Ha nincs gyerek vagy már elköltözött, akkor is gondold át. Ne az új nő határozza meg hogy elmész, hanem az, hogy ha már tényleg nem bírod a feleséged, akkor függetlenül kezdj új életet. Csak mert sajna a fiatalabb lányok tényleg eléggé szeszélyesek. Kedden azt mondja, hogy "Te Feri én veled akarok élni". Aztán alszik rá kettőt és eszébe jut, hogy "Itt van előttem az élet és a fiatalságom, nem pazarlom erre a vénemberre." És akkor két szék közül a pad alá esel, se feleség se menyecske, csak ott leszel magányosan és várod a halálod napját. Szerintem elég ha kiélvezed ezt a kis románcot, megtartod magadnak és nem taposol bele egyenlőre senkinek sem a lelkébe. Amiről nem tudunk, az nem fáj.

2015. márc. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Münki válasza:
Kíváncsi lennék, hogy az új seprű még mindig jól seper-e?!
2015. ápr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
42%

Persze, hagyd csak el.

Csak aztán ne próbáld meg majd visszakönyörögni magad kb. egy év múlva, mikor az új kislány lapátra tesz. :)

2015. ápr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!