Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a férjet elhagyja a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjet elhagyja a felesége egy másik férfiért, akkor miért kellene egyesek szerint a férjnek minimum a Dunának mennie?

Figyelt kérdés

Ha a megcsalt, elhagyott férj meri ezek után a saját életét élni, máris kapja hogy nem is szeretted a feleségedet. Csak ürügyre vártál hogy elhagyhasd. Ki hagyott el kit?

Egyáltalán az egész logikáját nem értem ezeknek az embereknek.



2014. dec. 4. 09:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Érthető, hogy nem megy Dunának és éli az életét. Mivel általában, ha odáig eljutnak, hogy megcsalás lesz, vagy az egyik fél elhagyja a másikat, akkor ott valami eleve nem működött a házasságban. Nyilván már egyébként is "érett" a válás, a megcsalás csak az utolsó lökés volt ebben a folyamatban.
2014. dec. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Ezek az emberek szeretnek ítélkezni.Valószínűleg ez zavar téged.Pedig egy kapcsolatot kívülről nehéz megítélni, ez a tipikus "más szemében a szálkát" eset.
2014. dec. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Mindenki máshogy éli meg a csalódottságot. A férfiak ebből a szempontból is mások. Egy részük annyira nem tudja elviselni a szégyent, hogy tényleg öngyilkos lesz, vagy esetleg a csalfa feleségét öli meg az új párjával együtt. Szerintem egyik se követendő példa, és sokkal szerencsésebb, ha a volt férj képes ezen túllépni és élni a saját életét. Ezt más férfiak, akik ezt a szégyent így nem tudnák feldolgozni, nehezen érthetik meg.
2014. dec. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Konkrét eset. Feleség elköltözött a nagy Ő-höz. Telt múlt az idő, férj is talált magának valakit. Aztán a nagy Ő kidobta az asszonykát. Vissza akarná magát könyörögni a férjéhez. De a férj nem hajlandó visszafogadni. Na akkor jönnek a te nem szereted, csak ürügyet keresel, stb. beszólások. Ti feleségek hasonló helyzetben akkor ugye szó nélkül visszafogadnátok "megtévedt" férjeteket.
2014. dec. 4. 09:27
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos igen, sok feleség visszafogadná az exet, különösen, ha van gyerek is. De ettől ez még nem lesz se normális, se egészséges.
2014. dec. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg, szerintem sok olyan eset is van , hogy "ürügyre "várunk.Legyen az férfi , avagy nő.Az hogy egy kívül álló ezt hogy ítéli meg az legyen az ő baja.

A másokat leső , kritizáló embereknek van vaj a fülük mögött bőven. Amíg mással foglalkoznak addig sem kel a saját gondjaikkal szembenézni.Mondjuk ez a perverzió valamilyen szinten , szinte mindnyájunkban meg van.Én is felszoktam "háborodni" bizonyos "háborgókon", "hogy mi a fenének háborognak, miért nem próbálják beleélni magukat mások helyzetébe, stb. Aztán rájövök, hogy én is ugyanazt csinálom, csak más "köntösben".:))

2014. dec. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Sok férfi fogadta már vissza a megtévedt feleségét és sok nő is a megtévedt férjét.

Ez megint nem egy olyan dolog, ami ez ember nemétől függ. Felesleges férfiakra vagy nőkre általánosítani.

Valakinek megbocsát, valaki nem.

2014. dec. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
23%

Az érthető, ha nem fogadja vissza, meg az is, hogy éli a saját életét. De az azért furcsa, ha még csak nem is bántja, nem is fáj neki és mondjuk már néhány nap, vagy hét múlva új, "komolynak induló" kapcsolata van.

Ilyenkor azért felmerül az emberben, hogy nyilván már amúgy sem érzett túl sokat az asszony iránt, ha ilyen hamar túl van rajta.


Ezt egyébként a saját példámból is tudom. Nekem is ért már véget kapcsolatom én is csalódtam már, utána egy hónap sem telt el, már úgy éltem az életem, mint eddig új kapcsolatom volt. Én is azt mondogattam magamnak, meg az embereknek, hogy pedig de szerettem az exemet. De valahol azért tudtam, hogy már én sem szerettem a végén annyira, csak elhitettem magammal.

2014. dec. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Figyelj, hülye emberek mindig mindenhol vannak, akiknek sajnos mindig mindenről meg is van a hülye véleményük, és nem restek másokkal is kéretlenül megosztani.


Ne akard őket megérteni, mert nem lehet!


Bármilyen témáról legyen szó, akár párkapcsolat, akár autóvásárlás, akármi...ők váltig valami teljesen más marhaságot fognak állítani, mint amit úgy általában gondolni szokott egy értelmes ember. Nem tudom a miértjét, de sok minden lehet. Pl, ezzel hívják fel magukra figyelmet, fontosnak akarják érezni magukat, ki akarnak tűnni, vagy szimplán élvezik, ahogy másokat idegesítenek és ellentmondhatnak, no meg rád akarják erőltetni, hogy szarnak érezd magad, ha már ők annak érzik magukat...stb. Ne foglalkozz vele.


Ez valami olyan pszichológiai jelenség lehet, mint amikor valami jó ötlete támad az embernek, és érthetetlen módon hülye nyakatekert érveléssel a létező összes rokona, családtagja, barátja le akarja beszélni. Legyen az továbbtanulás, vállalkozás, bármi. De mindig így van!


(Én a múltkor természetgyógyász képzésen agyaltam, és persze az összes kollégám ecsetelte, hogy mennyi hülye fog hozzám járni, azt nem lehet bírni, meg "na erre mit mondanál?" stb stb, mintha muszáj lett volna elvenniük a kedvem. De még nem ezért nem iratkoztam be, hanem mert pénzt gyűjtök rá. Minden esetre rájöttem, hogy mindenki véleményét lesz..rom.)

2014. dec. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
8-as. Érdekes az okfejtésed. Akkor a feleség azzal amit tett, milyen hamar lépett túl a férjén? Mi van, ha nem kerül lapátra az új pasinál?
2014. dec. 4. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!