Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, ti mennyire törődtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, ti mennyire törődtök a férjetekkel? Lentebb folytatódik a kérdésem.

Figyelt kérdés

1. Mióta vagytok együtt, van-e gyerek?

2. Hetente/havonta hányszor van szex?

3. Mikor tudtok kettesben lenni?

4. Mikor dicsérted meg utoljára férjedet és mi volt az?

5. Dolgoztok mindketten? Férjként tudsz-e rá nézni még?


köszönöm



2014. dec. 9. 07:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
69%

1. 7éve vagyunk együtt, 1 éve házasok, és van egy 6 hónapos baba

2.hetente 2-3x, reméljük lesz ez még több is, de most a baba mellett ennyi fér bele

3. Este miután lefektettem a csajszit

4. Nálunk a köszönet és a dicséret, apró meglepik mindennaposak mindkettőnk részéről

5. Én most nem dolgozom, mert itthon vagyok a babával. És most hogy teljesen ő a családfenntartó, még inkább férjként felnézek rá.

2014. dec. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
66%
5 éve együtt, nincs gyerek, szex kb 2 naponta, este munka után tudunk kettesben lenni, 18-22 óráig, de ebben az időben kell a házimunkát, hivatali ügyeket, bevásárlást is rendezni, szóval ez nem a tisztán együtt töltött minőségi idő, az kb napi 2 óra míg megnézük egy filmet este.meg szoktuk dicsérni egymást sokszor ezért most nem emlékszem konkrétan az utolsóra. mindketten dolgozunk és természetesen férjként nézek rá, hogy máshogy néznék? lehet egy férfi jó férj, vagy rossz férj, de attól még férj marad, míg el nem válnak a felek, ezért utolsó kérdést nem nagyon értem.
2014. dec. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
úgy értettem, hogy tudsz-e még férfiként felnézni rá?
2014. dec. 9. 07:49
 4/31 anonim ***** válasza:
80%

1.: 6éve vagyunk együtt, ebből 4,5év házasság.

2.: alap esetben heti egy-kétszer, viszont veszélyeztetett terhes voltam, most pedig gyermekágyas

3.: jelenleg szinte soha

4.: ma hajnali négykor. Munka előtt behozott két kosár fát, hogy tudják fűteni.

5.: ő három műszakos én htt voltam

(kert, állatok és a háztartás ellátása

2014. dec. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
70%

Véletlenül elküldtem.

Szóval ő dolgozik én meg hátországot játszom.

Igen, férfiként nézek rá.

Úgy kell ezt elképzelni hogy ő a tartógerenda én pedig a többi. Jól funkcionálunk mint párként, mint családként.

Igyekszünk jól csinálni, boldoggá tenni egymást és a lányainkat.

2014. dec. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
85%

5 éve vagyunk együtt, 2,5 éve vagyunk házasok, gyerekünk még nincs, de szeretnénk

Hetente 3-5 alkalommal szexelünk

Esténként és hétvégenként sokat vagyunk kettesben, de gyakran vagyunk a barátainkkal is

Ma reggelt dicsért meg utoljára, hogy milyen csini vagyok az új szemüvegemmel (tegnap lett kész), mondjuk utána azt is mondta, hogy idétlen a citromsárga harisnyám, de jól áll, illik hozzám. Én tegnap este dícsértem meg őt, hogy milyen finom vacsit főzött és milyen szép rendet tett mire hazaértem.

Mindketten dolgozunk

Persze, hogy férjként nézek rá, ő igazi férfi és én ezt szeretem, mert imádok nőnek lenni. Nem vagyok az a feminista típus.

2014. dec. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
61%

1. 8 éve vagyunk együtt, van egy 15 hónaposunk és egy 8 hetes pocaklakónk..:)

2. szex lehetőség szerint minden nap van, de nyilván nem mindig kivitelezhető, de mindketten gyakran igényeljük

3. Attól függ, 3 műszakban dolgozik, szóval van, hogy hétközben egyáltalán nem tudunk, pl mikor éjszakás. Viszont hétvégénte sokszor van a kicsi a nagyszüleinél, ilyenkor igyekszünk valami tartalmas, közös programot kitalálni...

4. Hétvégén sokat segített a házimunkában, nagy dícsérteet kapott érte...:)

5. Csak ő dolgozik jelenleg. Tudok rá férjként és férfiként tekinteni, sőt csak rá tudok férfiként, nekem tényleg csak ő létezik mint pasi...:)

2014. dec. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
67%

1. 6 éve meg csak 1 éve vagyunk házasok, meg nincs gyerek,de szeretnenk


2. Nem tudom. A héten még nem volt, de beteg vagyok a gyomrommal, amúgy is még csak kedd van...múgyhogy.. Hetente minimum 3 lenni szokott, de nem szoktam számolni, neha minden nap, ahogy van időnk, tehat ha épp hízós hét van,mhogy minden nap reggel emgyünk és este 9 körül érünk haza, akkor jobban vágyunk egymás közelségére csak


3. Kettesben? Szexre gondolsz, vagy általanosságban?

Ha otthon vagyunk akkor márminkor tudumk.l még a szüleimnél is van magánszféránk. Egyébkent ritkán, a hetvégék a heti teendőkkel elmennek, vagy programunk van..estémként van időnk ketten lenni, így havi 1 hétvegét igyekszünk program nélkül hagyni.. Bár idén már nem lesz ilyen


4. Minden nap mondok neki jő szőt, mpbár ma reggel epp nem így jöttem el, pedig nem is űgy gondoltam,msztem írok is neki egy viber üzenetet


5. Igen dolgozunk, persze sztem ő még a felmosófával is férfias :) szoktam is mondani neki, hogy jől áll a kezében :)

2014. dec. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
70%

-4 éve vagyunk együtt, fél éve házasok, még nincs gyerek.

-Heti 1 a minimum, általában azért több.

-Hétvégente 1 délutánt mindig úgy töltünk el, hogy semmi házimunka és társai, csak egymáséi vagyunk.

-Tegnap, mert elpakolta a ruhákat a szárítóról, mire hazaértem.

-Igen, dolgozunk, de teljesen más beosztásban (ő szokott éjszakázni is).

Elég friss a házasságunk, bár nem másabb az életünk, mint esküvő előtt, de természetesen férjemként nézek rá. Ugyanolyan férfias férfinak látom, ugyanúgy vonzódom hozzá, mint mikor pár hónapja ismertem. A törődés sem változott sokat. Ha megkér valamire, ugyanúgy megteszem, a kávéfőzést mondjuk kérnie sem kell, pedig én nem élek vele. Nekem sem kell könyörögnöm semmiért. Még mindig ő az én tigrisem, aki büszkén lépked mellettem, csendes, de ha kinyitja a száját, az nagyot szól...

2014. dec. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
65%

1. 3 éve vagyunk együtt, jövőre házasodunk, gyerek még nincs

2. Heti 2-3x van szex, ez mindkettőnknek megfelel

3. Általában este vagyunk együtt, mikor ő hazaér a munkából este 18:00 után

4. Mindig megdícsérjük egymást valamilyen formában, utoljára tegnap "dícsértem" meg, hogy milyen figyelmes velem. :)

5. Mindketten dolgozunk, maximálisan fel tudok rá nézni mint férfira.

2014. dec. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!