Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem ajándékot vesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem ajándékot vesz karácsonyra a banki ügyintézőjének. Ez normális? Ti vesztek nekik?

Figyelt kérdés
2014. dec. 9. 13:32
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
18%
Látom nincs problémád!
2014. dec. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
57%
Nem igazán normális. A Karácsony családi ünnep.
2014. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
81%
Nem ismerjük a hátteret. Ha segített, és spórolt neki, vagy nagy kiadástól mentette meg, akkor valami apróságot lehet neki vinni, de valóban nem szokás, én most hallok ilyet először.
2014. dec. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
78%
Én is vettem csokit a bankosnak, aki a céges ügyeimet intézi. Normális.
2014. dec. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nincs benne furcsa, én még a postásnak is szoktam ilyenkor kisebb csomagot összeállítani. Az egész éves munkát valahogy ilyenkor szokták megköszönni, én is szoktam kapni ajándékokat más cégektől, pedig csak alkalmazott vagyok egy cégnél.
2014. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
27%

Nem normális.

Ha egy karácsonyi üdvözlőkártyát ad neki, az figyelmesség. Ez viszont legalábbis érdekes. Pláne, ha az ügyintéző netán egy fiatal, csinos, egyedülálló nő.

2014. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Nincs cégünk, csak normál lakossági számláink, megtakarítások, hitel. Egyik sem eget rengető összeg, nem VIP ügyfél.
2014. dec. 9. 13:39
 8/34 anonim ***** válasza:
75%

Az én párom banki ügyintéző :)

Rengeteg ajit szokott hazahozni karácsony előtt :)

Sok olyat is ami nekünk nem kell (egyikünk sem iszik pl alkoholt)de marha drágák azokat tovább szoktuk ajándékozni, és mivel viszonylag különleges egyedi ajikat kap, más szokott örülni is neki :)

Ne aggódj, ez okés. Tavaly az egyik cukrász ügyfelük sütit vitt neki, elosztotta a többiek közt.

2014. dec. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
78%

Bankban dolgozom.

Hát, nem a férjed az egyetlen. Elég megszokott dolog.

(Már ha ajándék címén vmi apróságot vesz a férjed.)

2014. dec. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
47%
Válj el! Biztos megcsal vele. Ezt akartad hallani?
2014. dec. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!