Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mar a szaga is taszit, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar a szaga is taszit, ez normalis?

Figyelt kérdés

Szoval alapvetoen jo a hazassagom, nincs meg benne az a tuz es szenvedely ami anno volt, de van ennel jobb es rosszabb hazassag is.A ferjemmel abszolut nem kivanom a szexet, mi tobb eljutottam arra a pontra hogyha mondjuk edzes utan hazajon izzadtan akkor konkretan budosnek talalom, ami regen nem zavart.


Vagy pl: pukizas....mindig pukizott de ugy igazan nem erdekelt (leven mindenki pukizik) de mostanaban egyszeruen megorulok tole annyira nem birom elviselni.


Olyan mintha kielesedett volna a szaglasom(vagy vagy megvaltozott) es mindezt ugy, hogy itt most nem egy budos emberrol beszelunk (apolt, furdik,csak edzes utan izzad).Veletek volt mar ilyen?Vagy ez egyaltalan mitol van?


O is eszrevette, hogy nem olelem meg edzes utan ahogy szoktam es mondtam, higy azert nem mert budos es ekkor mindig kezdodik a "regen ez nem zavart" lemez.

Koszi minden valaszt



2014. nov. 30. 19:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy terhes?
2014. nov. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
48%
Gondolom TE mindig rózsa illatú vagy. Ami kijön belőled, az pedig szivárvány színű és tömjén eszencia.
2014. nov. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Szioo, nem ket honapja nem volt koztunk szex (ezert) es egyszefuen nem ertem, hogy mi van velem.Egyszeruen folyamatosan budosnek talalok rajta mindent, a legenyhebb semmilyen szagot is:-(


Borzaszto kellemetlen,,,,es ilyen apro dolgok h pl: megiszik egy kavet es erzem a kavet a lehelleten, es nem budos a szaja vagy ilyesmi, de kb.a vilagbol kikerget vele:-)

2014. nov. 30. 19:20
 4/29 A kérdező kommentje:
2-es Nyilvan nem, de most nem is errol van szo hanem attol, hogy miert valtozott meg a kemia?
2014. nov. 30. 19:21
 5/29 anonim ***** válasza:
87%
Már nem szereted.
2014. nov. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
7%
A férjed a hibás. Válj el.
2014. nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
41%

Mar maga a a ferj az ami teged zavar es taszit! Nem vagy szerelmes bele! Regebben szerretted ezert nem zavart ezek a dolgok!

Ferjed helyeben en rugnalak ki oaros labbal mert az hogy valaki kavezik es kikerget a vilagbol? Semmi jo dolgott nem mondtal el a ferjedrol! 2 havonta sex.... mar reg elveszett hazasgrol beszelunk szerintem!

2014. nov. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
33%
"... miert valtozott meg a kemia?" A kémia nem változott (ez egyébként a lehetö legprimitivebb megközelitése a vonzalomnak). A te érzelmeid változtak. A miértre is csak te tudhatod a választ. Ha a szaglásodban jelentös változás állt be, jobb ha egy általános részletes orvosi vizsgálatra jelentkezel.
2014. nov. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
49%

Vagy nem szereted, vagy meg utáltad, csak nem mered bevallani még magadnak sem. Lakótársnak jó lenne. De mint férfi, nem akarsz tőle semmit.

Biztosan van oka, csak nem akarod beismerni.

2014. nov. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem vagy a főnőköd vagy esetleg valamelyik kollégád miatt "büdösödik."
2014. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!