Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek, akik tudtok róla,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek, akik tudtok róla, hogy csal a feleségetek, ti hogyan viselitek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 10. 00:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
ha tudnám, hogy csal, akkor már nem lenne a feleségem.
2014. dec. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A férjek tudják meg utoljára többnyire...
2014. dec. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%

Egyszer (1987 -ben) a kocsmában beszélték,hogy egy bányász feleség csalta a férjét. A bányász nagyon jól kereset, ezért a feleségnek nem kellet dolgoznia. Egész nap szabadon járkálhatott,vásárolgatott,barátnőzött,stb. és a sok szabadideje miatt és mondván,hogy a férje éjszakánként dolgozott,nappal aludt,hétvégén pihente ki a heti fáradságot. (A fárasztó munka és kimerűltség miatt nem nagy potenciával rendelkezett a férj)

Amikor a bányász megtudta,hogy a feleség csalja őt, másnap

felmondott a munkahelyén. Hazament és azt mondta a feleségének,hogy mától te dolgozol és elzavarta a feleségét "utcalánynak" (prostinak,mást nem írhatok mert nem engedélyezett) attól a naptól a feleség utca lányként volt kénytelen dolgozni.

Persze a kocsma népe ezt is meg tudta és kérdezték a bányászt. Te ,téged nem zavar,hogy a feleséged utcalány? Erre a bányász, dehogy zavar! Most is azt csinálja mint azelőtt,csak csak most még jó pénzt is kap érte és nekem sem kell dolgoznom. Nem vagyok fáradt,van időm szórakozni és még az ágyban is jobban bírom a strapát. A feleség sem panaszkodhat, mert nem kel félve és titokban azt csinálnia amit korábban félve,titkolózva csinált,ráadásul ingyen.

2014. dec. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%

Engem baromira felizgat!!!


Elrejtettem a lakásban egy eBayről rendelt minikamerát, azzal fel szoktam venni, mikor feljön a feleségem szeretője (aki amúgy a legjobb a beosztottam!!!). Másnap arra a felvételre szoktam kiverni ahogy dugnak! :)

Beviszem a felvételt az irodába, ajtó bezárt, aztán adok neki!!! ;)


Meg azt is szoktam csinálni, hogy a srácot (aki azt hiszi hogy nem tudok semmit) meghívom sörözni barátságosan mint a főnöke, aztán mikor már van benne egy kis pia, elkezdek kétértelmű megjegyzéseket tenni, hogy milyen jó nő a nejem, meg hogy másokat biztos megcsalnak stb., és élvezem ahogy szenved a csávó, kínlódik, nem bír mit mondani, meg próbál rájönni rohadt bénán, hogy tudok-e valamit :)))


Amúgy meg félre raktam a felvételeket, pár hónapon belül be fogom adni a válópert és a vagyonmegosztásban mindent (kocsi, lakás) én fogok megkapni mivel lesz bizonyítékom a hűtlenségre. A feleségem mehet egy fillér nélkül, a srácot meg kirúgom a cégtől, mehetnek kamatyolni a híd alá. :))))) Addig meg jól elszórakozok velük!!! :DDD

2014. dec. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó, ki kell hogy ábrándítsalak, a bíroságot válás és vagyonmegosztás szempontjából nem érdekli a hűtlenség, hogy ki csalt meg kit. Ez nem Amerika. Sőt, szerintem a tudta nélkül felvett videó sem fog érdekelni senkit, nem használhatod fel.
2014. dec. 10. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
4%

"Sőt, szerintem a tudta nélkül felvett videó sem fog érdekelni senkit, nem használhatod fel."


Hogyne, így telibe nem használhatod fel minden esetben. De ennek is megvan a módja egy kis kerülővel. Ne félts te engem, elég dörzsölt vagyok hozzá. :)

2014. dec. 10. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Nos, a bíróságot semmilyen szempontból nem érdekli a hűtlenség, a vagyonmegosztásra sincs semmilyen kihagyással, sőt, még te fogsz kellemetlen helyzetbe kerülni a videó felvétel miatt. Öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.
2014. dec. 10. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Ha meg netán zsarolni próbálod vele, az csak tovább ront a helyzeteden.
2014. dec. 10. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Bár nem vagyok tisztában az ide vonatkozó jogszabályokkal, én azért nem hinném, hogy ilyen kegyetlenek lennének a törvények.


Szerintem érthető, ha valaki tárgyi bizonyítékot akar szerezni egy ilyen esetről. Az egész lakáson belül történt, ami a saját területe. Egy embernek hadd legyen már joga bizonyítékot szerezni arról, ha a házastársa megcsalja

2014. dec. 10. 05:27
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

4-es melyik szappanoperából szedted a sztorit?

Dörzsöltnek tartod magad? Úgy látom ahhoz nem voltál eléggé, hogy otthon kielégítsd az asszonyt. Látod, hiába a pénzed, a beosztottad van amiben többet tud, mint Te! :)

2014. dec. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!