Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig tolerálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tolerálnátok, ha a férjetek/feleségetek munkanélküli lenne?

Figyelt kérdés

Én most az vagyok, állandóan interjúkra járok, bármit elvállalok, plusz viszem a háztartást, de úgy érzem, egyenlő azzal, mintha egész nap szétvetett lábakkal a kanapén vakargatnám. Mert pénzt egyik se hoz.

Nem veszek magamnak semmit. Nemhogy ruhát, még egy csokit se a boltban. Csak az alapokra költök (kozmetika), de még a samponnal is úgy spórolok, hogy ne csak egy hónapig húzza ki egy flakon.

A párom nem érezteti velem, hogy semmirekellő volnék, pont ma kérdezte, kell-e boltba mennem, megvan e mindenem.

Pár hónapja nem dolgozom.


Ti mennyire tolerálnátok?


N


2014. okt. 31. 20:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Kérdésed szerint önhibádon kívül -nem azért, mert nem akarsz dolgozni- vagy munka és ezzel kereset nélkül.

"Jóban, rosszban..." ez a lényeg!

Ezt mindaddig "tolerálni" kell, míg megfelelő(!) munkahelyet nem talást!

2014. okt. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Így lehet tolerálni, ne aggodalmaskodj ezen. Ha nem tennél semmit azért, hogy legyen állásod, mégis 2 marékkal szórnád a pénzt, az más lenne, azt nem tolerálnám egy percig se, de így igen, mert nem a te hibád, hogy nincs munkád.
2014. okt. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést! Ha valóban a párod vagyok, a végtelenségig. De reméljük, addig nem lesz rá szükség. A rezsim bukása után lesz még remény!
2014. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Amíg mindent megtenne a párom addig simán tűrném és nem érdekelne ha vesz néha magának csokit v üdítőt. De viszont ha semmit nem tenne érte és egész nap otthon nézné a tv-t akkor nem tűrném sokáig és igenis reklamálnék ha csokira költi a pénzt!
2014. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanígy élünk mi is.Nem találok munkát.A héten megint beadtam pár helyre az önéletrajzot.Várok.A páromat meg kényeztetem mikor hazajön a munkából:)
2014. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
17%
2-3 hónap. Ha addigra nem sikerülne neki semmi, rábeszélném, hogy vállalkozzon.
2014. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
23%
Fél év. Eddig tűrném, hogy csak olyan munkát vállaljon meg, amit szeret, és képesítésének megfelelő. Fél év után kezdeném rábeszélni, hogy próbáljon kicsit lejjebb adni az igényeiből.
2014. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
77%

Ez már váló ok! (nem)

A párodnak nem tolerálnia kell, hanem támogatnia. Nehéz időszakon mész keresztül, és nem a saját hibádból. Hasonló helyzetben te is kitartanál mellette, nem?

2014. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%
Ez esetben jol, hiszen latnam rajtad a torekvest. Nekem volt pasim honapokig nem ment dolgozni mondvan hogy 80 ezerert nem megy(logikus...). Ezert elegem lett mert egy minimalis akarast nem lattam benne. Higy o bemenjen interjura? Ugyaaan, koran kene kelni stb. Varta, hogy a szajaba repuljon a sult galamb. A Te helyzeted egyertelmuen mas.
2014. okt. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
94%
Inkább a munkáltató szégyellje magát, hogy havi 80 ezerrel szúrja ki a dolgozók szemét.
2014. okt. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!