Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire kiakasztó a feleséget...

Mennyire kiakasztó a feleségetek? Hogy viselitek ha rájön az 5perc?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
NAgyon szeretheted...
2013. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Nehezen. Amikor 3 gyerek a lakásban 3 felé szalad,ráadásul meztelenül,ki kéne teregetni,mosogatni,vasalni kéne,hívják a mobilján,de közben a vezetékesen,akkor meg tudom érteni,hogy kivan. De amikor abból akkora patáliát csap,hogy a műkörmöse lemondta az időpontot,akkor azt nem tudom hova tenni.
2013. ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem sokszor van ilyen,de ha van akkor általában ledőlök az ágyra egy doboz sörrel, és tévézek, ő meg mondja amit akar.Mondjuk ezek az "5percek" nem szoktak olyan durvák lenni.
2013. ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

2: Pedig ez egyszerű. Akinek ilyen százfelészakadós élete van, annak komoly szervezést igényel, hogy legyen 2 órája a műkörömre. Na most ha azt lemondják...!

Nem igaz, hogy nem érted.

2013. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy alapvetően kakaskodó természete, néha provokatív. Olyan értelemben, hogy "csakazértis", dacból, makacsságból tesz meg néha dolgokat, vagy vita esetén provokatívan viselkedik.


Ez néha zavaró, de emellett képes az önkritikára, tud bocsánatot kérni, sőt, saját magát kifigurázni. Tisztában van a személyisége kevésbé kedvező vonásaival. Az elején elmondta, hogy néha hajlamos túlreagálni dolgokat és verbálisan agresszív, ilyenkor hagyjam ott és 10-15 perc múlva térjünk vissza rá, addig lenyugszik - valóban működik is.

2013. ápr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Párom helyett válaszolok.Tisztában vagyok vele,hogy menszesz előtti 2-3 napban feszült,ingerült,nyafogósabb vagyok,és tudom ilyenkor ki tudom akasztani,nem direkt van,igyekszem uralkodni rajta de nem megy.Emellett szorongó vagyok,sokat aggódóm,stresszelek és néha beletelik a pohár nála miért akarok mindenkinek megfelelni.De ezenkívül nincs velem probléma :)
2013. ápr. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja igen türelmetlen vagyok,de van önkritikám jókat röhögök magamon és tudok bocsánatot kérni
2013. ápr. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van egy alapvetően kakaskodó természete, néha provokatív. Olyan értelemben, hogy "csakazértis", dacból, makacsságból tesz meg néha dolgokat, vagy vita esetén provokatívan viselkedik.


Ez néha zavaró, de emellett képes az önkritikára, tud bocsánatot kérni, sőt, saját magát kifigurázni. Tisztában van a személyisége kevésbé kedvező vonásaival. Az elején elmondta, hogy néha hajlamos túlreagálni dolgokat és verbálisan agresszív, ilyenkor hagyjam ott és 10-15 perc múlva térjünk vissza rá, addig lenyugszik - valóban működik is.


A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.


mintha a völegényem sorait olvastam volna...na...én ilyen vagyok, ha rám jön az a bizonyos 5 perc :)

24l

2013. ápr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!