Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a baj velem, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem, miért nem sikerül nekem semmi?

Figyelt kérdés

Nekem semmi nem jön össze. A párom elhagyott az esküvő előtt, azóta már kibékültünk és együtt vagyunk, de házasságról hallani sem akar. Nem sokat foglalkozik velem, olyan, mint egy lakótárs.

Eközben azt látom, hogy másoknak minden összejön, jegyesség, esküvő, boldog házasság, kisbabák születnek. Csak nálam rossz minden? Mi a baj velem, hogy nem érdemlem meg, hogy nekem is jó legyen az életem?


2014. dec. 11. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert rossz döntéseket hozol. A régi kapcsolatod felmelegítése hiba volt, egyikőtök sem boldog. Lépj ki belőle és kezd új lapot! A nem megfelelő emberrel soha az életben nem leszel boldog. Erőltetni nem lehet. Aki mert az nyer!
2014. dec. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Párom azt mondja neki jó így, ő boldog. Csak én vagyok elégedetlen.
2014. dec. 11. 14:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Itt egy név: Villás Béla, keress rá a youtube-on.
2014. dec. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
neki jó így, hogy te nem vagy boldog? az nem az igazi. Tudod a teendőd. Ha te családot szeretnél, akkor tedd magad szabaddá, olyan számára, aki szintén azt szeretne. Mert most foglalt vagy.
2014. dec. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj.. szerintem egy sarki csöves vagy börtöntöltelék is jól érezné magát, ha vele élnél és szeretnéd, ez még nem jelenti azt, hogy meg is érdemli. Persze, hogy neki jó, hogy csak kap, de nem kell megadnia azt a törődést és érzelmi biztonságot (házasság), amire szükséged lenne. Azért nem jön össze semmi, mert érdemtelen emberekre pazarlod az időd a saját boldogságod helyett. Másnak sem jön általában könnyen a jó élet, a hibákban nem benne kell ragadni és várni a csodát, hanem kockázatot vállalni, továbblépni, és küzdeni a boldogságért. Neked így esélyes sem lesz rá.
2014. dec. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondoltad, hogy egy olyan ember lesz a társad jóban-rosszban, aki már egyszer megtette, hogy az esküvőtök előtt hagyott faképnél? Hiba volt.

Amúgy mindenhol vannak kisebb-nagyobb gondok, ezt nem úgy kell elképzelni, hogy máshol minden happy. Honnan látod azt, hogy máshol minden happy? Belelátsz az életükbe, a napjaikba? Nem hinném...

2014. dec. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, hogy ő boldog?

Te a saját boldogságoddal foglalkozz. Valószinuleg kihasználja az érzelmeidet ezért vagy még mindig mellette. Keress mást, aki méltó hozzád.Hidd el, sokkal jobb egyedül mint egy rossz kapcsolatban.

2014. dec. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

a sajat sorsodert kizarolag te sajat magad felesz

Onsajnalat pedig lusta dolog.

Hatradolok es mast hibaztatok a sajat eletemert kozben semmit nem teszek

2014. dec. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem szereted és tiszteled önmagad.

A boldogság nem fog úgy összejönni, hogy félelemből és gyávaságból a jelenlegi pároddal maradsz. Lehet, hogy szereted még, és baromi fájdalmas lenne elhagynod, de ha vele maradsz, az hosszú távon fog mérgezni és elemészteni.

Inkább a gyors, intenzív fájdalom, és aztán a gyógyulás, mint ez a lassú fulladás a pocsolyában, nem?

2014. dec. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem mentem volna vissza a férjemhez,ha az esküvő előtt ott hagyott volna..Ha meg lakótársként viselkedik,szépen megbeszélném vele,hogy mi is a helyzet...Aztán szakítanék..


Nem csak Te gondolod ezt amúgy..én is mást nem látok kint csak minden ismerősöm,rokonom,barátom már házas,vagy jegyesség,illetve babát vár..Nekem meg most lett vége egy kapcsolatomnak..


Szerintem szakíts a pároddal ( ha nem tudjátok megbeszélni ),és koncentrálj magadra mig nem jön a nagy Ő.. :) Nálam is ez van...most munkát keresek,táncolni járok stb.. :)

2014. dec. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!